3 października 2021, 15:00 - Polkowice (stadion Górnika)

Górnik: 1. Marcin Furtak - 11. Dominik Radziemski, 5. Paweł Kucharczyk, 3. Mateusz Magdziak, 84. Marek Opałacz (56, 25. Karol Fryzowicz) - 16. Maciej Bancewicz, 10. Maciej Pałaszewski (57, 30. Kamil Wacławczyk), 8. Bruno Żołądź (70, 13. Adrian Purzycki), 17. Mariusz Szuszkiewicz (84, 23. Eryk Sobków), 20. Jakub Sypek (71, 7. Kajetan Szmyt) - 37. Mateusz Piątkowski.

Skra: 33. Mateusz Kos - 17. Krzysztof Napora, 21. Oskar Krzyżak, 4. Adam Mesjasz, 8. Rafał Brusiło, 18. Łukasz Winiarczyk - 23. Dawid Niedbała (74, 11. Mikołaj Kwietniewski), 20. Szymon Szymański, 6. Marcin Stromecki (67, 16. Bartosz Baranowicz), 7. Piotr Nocoń (88, 24. Dominik Bronisławski) - 9. Maciej Mas (74, 37. Kamil Wojtyra).

żółte kartki: Żołądź, Pałaszewski, Opałacz - Stromecki, Szymański.

Pseudonim - 3 października 2021, 16:55:14 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Szkoda 2-ch punktów do tradycyjnych, corocznych baraży o wyższą ligę.

Kibic - 3 października 2021, 16:57:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mecz nudny jak flaki z olejem.Polkowice to już chyba nigdy nie wygra.

Medaliony - 3 października 2021, 17:09:30 - *.106.129.156
Skra mogła spokojnie wygrać ten mecz. Pierwsza połowa zapowiadała się obiecująco, ale później nietrafione zmiany i wszystko poleciało.. może warto się zastanowić nad jakaś alternatywa w obronie bo to zenada jak na 1 lige

Medaliony - 3 października 2021, 17:09:31 - *.106.129.156

Hornik - 3 października 2021, 17:37:55 - *.147.0.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gornik lepszy na boisku co pokazują statystki … posiadanie piłki i strzały.. pomału do celu, jest coraz lepiej 💪 pamietajmy ze walczymy o utrzymanie a póki co cel jest zachowany

Seba - 3 października 2021, 17:54:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Słaby mecz poziom Górnika z tym co było w 2 lidze do porażka!trener zmiana nic nie wnosi...gra tylko jednym skrzydłem.. brak dokładności i wytwarzanych okazji do strzałów. Dno byłem na meczu!

rozefir - 3 października 2021, 18:13:16 - *.29.141.249.ipv4.supernova.orange.pl
Polkowice obojętnie w jakim składzie beznadziejne. Sztab nie ma pomysłu na tą drużynę i na tą ligę. Remis z chyba najsłabszym przeciwnikiem jaki tu przyjechał to porażka.Tylko nieporadność przeciwnika pozwoliła nam zremisować. Jak najszybciej wymienić ten sztab bo jak zaczniemy wyjazdy to nigdy tego nie nadrobimy.

Kamil - 3 października 2021, 18:27:03 - *.home.aster.pl
Jejku na nasza gre juz nie da sie patrzec... Czy my tylko bedziemy wybijac pilki i liczyc ze Mas albo Wojtyra cos strzela? Zero kreatywnosci!!!! Zero!!! Stromecki i Szymanski to jakas tagedia. Niech juz gra ten Baranowicz lepszy od nich o klase.

Janekx89 - 3 października 2021, 18:38:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Trener Paweł Barylski po dzisiejszym meczu żegna się z Górnikiem!!!
Z wypowiedzi kibiców miejscowego klubu, liczono że posadę straci również prezes.
Lecz na obecną chwilę się na to nie zanosi.

Kajtek330 - 3 października 2021, 18:42:41 - *.106.129.156
Kamil nie wiem czy oglądaliśmy ten sam mecz. Środek robił cała robotę, obrona do wymiany i wykończyć akcji tez nie ma komu

Ksg Gornik - 3 października 2021, 19:03:07 - *.master.pl
Do Janekx89 potwierdzona informacja czy wyssana z palca że Barylski odchodzi z Górnika

Ksg Gornik - 3 października 2021, 19:08:14 - *.master.pl
Do Janekx89 potwierdzona informacja ze Barylski odchodzi z Górnika

Gorniczej - 3 października 2021, 19:14:56 - *.146.34.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Srodek i obrona w gorniku dziś bardzo solidne… wiadome pare błędów było, ale chłopaki mieli co robić… nad przodem musimy tylko popracować i będzie dobrze….

Janekx89 - 3 października 2021, 19:18:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do Ksg Górnik,proszę poczekać na informację oficjalną.
Pan Barylski kończy przygodę w Polkowicach!!!

aaa - 3 października 2021, 19:43:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobry wynik dla Widzewa

Varadi - 3 października 2021, 19:45:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Polkowice spadek pewne info Szykujcie PEWNE INFO

Fan ksg - 3 października 2021, 20:40:10 - *.ssp.dialog.net.pl
Górnika czeka obecnie 2 tygodniowa przerwa,jest zatem czas na zapoznanie nowego trenera z drużyną. Dodatkowo może w koncu obudzi się prezes i pozyska napastnika pozostającego bez klubu,a może i uda się optymalmalnie wzmocnić klub trzema zawodnikami na cito.

skrzaki - 3 października 2021, 21:15:44 - *.wroclaw.dialog.net.pl
Do Kamil.....Szymański, Stromecki i Nocoń to jedyni zawodnicy w Skrze, którzy próbują kreować grę i grać w piłkę, a nie kopać w piłkę. Nie wiem jaki mecz oglądałeś ale chyba pomyliłeś kanały.

76-76 - 3 października 2021, 21:47:42 - *.9.157.26
Polkowice rozegrały 10 meczów u siebie i UWAGA - wygrały 1 mecz........... na wiosnę prawie wszystkie mecze na wyjeździe to będzie jeszcze gorzej....
P.S. Ciekawe kto trenerem? We wtorek powinno być info.....

Hetman - 3 października 2021, 22:08:22 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Skra OK . Szkoda dwóch straconych pkt . Nadal wierze ze bedzie awans w barazach

Kamil - 4 października 2021, 9:00:58 - *.home.aster.pl
Do @skrzaki jesli uwazasz ze podawanie pilki w bok i na alibi to kreowanie gry to musisz zmienic optyke na pilke nozna. Policz ile mieli podan prostopadlych albo wymian przynajmniej 3-4 kontaktow w srodku pola. Ani jednego! Nocon gra to co do czego nas przyzwyczail ale tamci dwaj to nieporozumienie. Niech juz lepiej gra mlodziez.