3 marca 2022, 22:05:45 - Pietaszek
Gol Patryka Hryniewickiego w Pucharze Ligi

Patryk Hryniewicki strzelił gola dla Leikniru w przegranym 3-5 (0-1) meczu grupy 3 islandzkiego Pucharu Ligi z KR-em. Polak, który zdobył swoją pierwszą bramkę w tych rozgrywkach w tym sezonie, wszedł na boisko w 65. minucie za Gyrðira Hrafna Guðbrandssona.

3 marca 2022, 20:00 - Reykjavík (Domusnovavöllurinn)
Leiknir (Reykjavík) 3-5 KR (Reykjavík)
Mikkel Dahl 46, 63, Patryk Hryniewicki 73 - Atli Sigurjónsson 20, 49, 80, Stefán Árni Geirsson 50, Kristján Flóki Finnbogason 51

żółte kartki: Emil Berger - Grétar Snær Gunnarsson, Aron Kristófer Lárusson.

sędziował: Jóhann Ingi Jónsson.

W drużynie gospodarzy Macieja Makuszewskiego w 75. minucie zmienił Árni Elvar Árnason.

Qulty - 4 marca 2022, 6:51:48 - *.red.o2.cz
Macie błąd w tytule. Zapimnieliscie napisać że chodzi puchar ligi islandzkiej.
W Polsce Puchar ligi chyba nie jest grany juz z 10 lat.
Choć teraz puchar ligi centralnych był by fajny. Taki meczyk Ruch-Górnik, czy Arka-Lechia
Do tego teoretycznie mogły by być miejskie derby.