19 maja 2022, 22:24:27 - bartekwr9
Przegrana drużyny Marcela Lotki w pierwszym meczu barażowym o Bundesligę

Hertha, której zawodnikiem jest Marcel Lotka, przegrała 0-1 (0-0) w pierwszym meczu barażowym o niemiecką Bundesligę z HSV. Rewanż zostanie rozegrany 23 maja o godz. 20:30 w Hamburgu.

19 maja 2022, 20:30 - Berlin (Olympiastadion Berlin)
Hertha BSC Berlin 0-1 Hamburger SV
Ludovit Reis 57

żółte kartki: Niklas Stark, Lucas Tousart, Dedryck Boyata (Hertha).

sędziował: Harm Osmers (Dolna Saksonia).

Kontuzjowany Lotka znalazł się poza kadrą meczową na to spotkanie.

5jks - 19 maja 2022, 22:25:48 - *.30.96.65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ta cała Hertha to dramat

Kruk - 19 maja 2022, 22:32:23 - *.play-internet.pl
Ale akurat konkurent Lotki do gry w bramce zawalił gola. Piłka wpadła mu za kołnierz. Oglądałem drugą połowę to HSV był drużyną dojrzalszą. Hertha praktycznie nie miała okazji by wyrównać. PS. Scheiss sankt pauli!

TS - 19 maja 2022, 22:34:51 - *.nc.de
Gol padł po centrostrzale.

Walaszek - 19 maja 2022, 23:10:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pio Pio lubi ten wpis

fansport - 19 maja 2022, 23:13:50 - *.home.aster.pl
dlaczego hertha przegrywa ? bo nieroztropnie pozbyła się piątka i oddała go do florencji, a z wielkim piątuniem biłaby się o trofea.

andy - 19 maja 2022, 23:27:43 - *.icpnet.pl
Reis się pisze przez 2 s - Reiss

michu - 19 maja 2022, 23:35:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bardzo dobrze , brakowało mnie drużyny HSV w bundeslidze, a Hertha grała tak marnie , że lepiej gdyby spadła

d2bo - 20 maja 2022, 0:28:50 - *.play-internet.pl
Lotka nie grał tylko dlatego, że złamał nos. Gdyby nie to byłby podstawowym bramkarzem z jak w ostatnich spotkaniach ligowych.

Szymek - 20 maja 2022, 6:56:51 - *.8.49.229.ipv4.supernova.orange.pl