11 czerwca 2022, 2:52:19 - euzi
LN CONCACAF: Carlos Julio Martínez zagrał w reprezentacji Dominikany

Carlos Julio Martínez z Miedzi Legnica wystąpił w reprezentacji Dominikany w zremisowanym u siebie 1-1 (1-1) meczu 3. kolejki grupy D dywizji B Ligi Narodów CONCACAF przeciwko Gwatemali.

11 czerwca 2022, 1:00 - Santo Domingo (Estadio Olímpico Félix Sánchez)
Dominikana 1-1 Gwatemala
Nowend Lorenzo 12 - Óscar Santis 26

żółte kartki: Carlos Heredia - Stheven Robles, Rudy Barrientos.

sędziował: Ricardo José Montero Araya (Kostaryka).

Martínez wszedł na boisko w 72. minucie za Antonio Natalucciego. W drużynie gospodarzy były zawodnik Miedzi Carlos Heredia sześć minut później zmienił Jeana Carlosa Lópeza.