15 czerwca 2022, 17:03:13 - mistol94
PA U-23: Jordan Courtney-Perkins wystąpił w reprezentacji Australii

Jordan Courtney-Perkins (Warta Poznań) wystąpił w reprezentacji Australii w przegranym 0-2 (0-1) meczu półfinałowym rozgrywanego w Uzbekistanie Pucharu Azji U-23 z Arabią Saudyjską. 19-letni obrońca wszedł na boisko w 41. minucie, gdy opuścił je Kusini Yengi.

15 czerwca 2022, 15:00 - Taszkient (Paxtakor Markaziy Stadioni)
Australia 0-2 Arabia Saudyjska
Hussain Al-Eisa 20, Ayman Yahya 72

żółte kartki: Hosine Bility - Hassan Tambakti.
czerwona kartka: Jay Rich-Baghuelou (39. minuta, Australia, za kopnięcie przeciwnika).

sędziował: Mohanad Qasim Sarray (Irak).

W 90. minucie Ramy Najjarine (Australia) nie wykorzystał rzutu karnego (Abdulrahman Al-Shammari obronił).
W 90. minucie Abdullah Radif (Arabia Saudyjska) nie wykorzystał rzutu karnego (Joe Gauci obronił).

W meczu o trzecie miejsce zaplanowanym na 18 czerwca o godz. 15:00 Australia zmierzy się z przegranym z pary Uzbekistan - Japonia.

CheGuevara - 15 czerwca 2022, 17:33:44 - *.dynamic.mm.pl
Uprzedzając następne wesołe komentarze: Tak, to jest wnuk z linii: Michael Jordan-Courtney Love i Courtney Cox-Anthony Perkins (aktor z psychozy Hitchcocka).

ToOn - 16 czerwca 2022, 8:48:22 - *.internetia.net.pl
Bramka na 1:0 no, no... ale ta czerwona dla Richa kartka to jakiś żart?! W 66' Hassan powinien wylecieć z boiska...