3 września 2022, 22:51:20 - LukaszR
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski zdobył bramkę dla Barcelony w wygranym 3-0 (2-0) meczu 4. kolejki hiszpańskiej Primera División z Sevillą. Dla 34-letniego napastnika to piąte ligowe trafienie w tym sezonie.

3 września 2022, 21:00 - Sewilla (Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán)
Sevilla FC 0-3 FC Barcelona
Raphinha 21, Robert Lewandowski 36, Eric Garcia 50

żółte kartki: Joan Jordán, José Ángel Carmona - Ousmane Dembélé, Álex Baldé, Ronald Araújo, Sergi Roberto.

sędziował: Antonio Miguel Mateu Lahoz (Walencja).
widzów: 40 233.

Lewandowski grał do 74. minuty, kiedy zmienił go Ansu Fati. Barcelona zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem dziesięciu punktów.

boss - 3 września 2022, 22:51:47 - *.versanet.de
Brawo Robert. Dobry mecz. Teraz Bayern slabo sobie radzi bez Lewego.

Ardo - 3 września 2022, 22:54:12 - *.play-internet.pl
La liga go zweryfikuje...a nie, czekaj

Krzyś - 3 września 2022, 23:06:53 - *.fixed.kpn.net
A mógł upolować jeszcze ze trzy ,ale albo brakowało centymetrów, albo Dembele nie dogrywał Lewemu na czystą pozycję. Kolejny świetny mecz Roberta. Super, tak trzymać.

mati - 3 września 2022, 23:11:16 - *.centertel.pl
Brawo Lewy. Najlepszy piłkarz w naszej historii teraz będzie wygrywał trofea dla Barcelony.

KORSARZ - 3 września 2022, 23:13:31 - *.151.47.84
5 bramek? Haaland ma 10 w Anglii

kibic - 3 września 2022, 23:21:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Może gola czasem strzeli ale wykształcenie ma słabiutkie bo jak pokazują w telewizjach notorycznie spał na lekcjach.

Mejveni - 3 września 2022, 23:27:54 - *.aronet.pl
Chlop nie będzie strzelał....brawo mati

jb - 3 września 2022, 23:32:31 - *.petrus.com.pl
Zdaje się, że miał również asystę przy pierwszej bramce.

Lechia - 3 września 2022, 23:44:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja zawsze byłem za Barcą...miasto najładniejsze w Europie może i na świecie. Klub magiczny...nawet gdy ma kryzys.Niech gra i rozsławia Polskę bo kariera nie będzie już zbyt długa a po nim nie będzie nic...

Tatarata - 3 września 2022, 23:51:03 - *.151.36.110
Do "ja" - ""W skład Wielkiej Brytanii zalicza się Anglia, Walia i Szkocja położone na wyspie Wielka Brytania oraz Irlandia Północna leżąca w północnej części wyspy Irlandia.""
Jak nie wiesz, to milcz.

Messi - 4 września 2022, 0:17:15 - *.icpnet.pl
Dobry mecz Barcy...w ofensywie jest MOC...szkoda bo Lewy mógł a raczej powinien ustrzelić hat-trick

@offside - 4 września 2022, 1:36:10 - *.dynamic.chello.pl
Jak skończy 40 to wróci do Lecha i zostanie królem strzelców ekstraklasy.

RC - 4 września 2022, 1:54:41 - *.static.chello.pl
@Korsarz. Lewy ma 5 bramek w lidze hiszpańskiej, Haaland ma 10 w angielskiej. A Ty masz 12 godzin do zrobienia w poniedziałek na magazynie, na budowie, albo w januszeksie. Gratulacje 😄

Jim - 4 września 2022, 5:19:25 - *.204.12.51.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Robert Lewandowski zrobił więcej dla Polski jak Tusk dla Niemiec. Niemcy i tak mają problem do nich.Chodź Robert to Polak a Tusk to niemiaszka.

Sps - 4 września 2022, 7:16:08 - *.play-internet.pl
O polityce to rozprawiaj sobie wśród kolegów na ławeczce przed blokiem. To portal sportowy a nie polityczny. Jak masz z tym problem to zmień portal

Pygmey - 4 września 2022, 9:08:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ekspert - 4 września 2022, 10:19:06 - *.111.247.43
Przypomnijcie mi, ile goli wasz Lewy strzelił Rayo Vallecano ? A Realom to strzelał, ale żaden z nich nie jest Realem Madryt.

Thrud - 4 września 2022, 11:33:30 - *.215.207.169-internet.zabrze.debacom.pl