26 września 2022, 22:34:59 - mistol94
LN: Gol Rauno Sappinena i występ Bogdana Vaštšuka w kadrze Estonii

Rauno Sappinen (Piast Gliwice) strzelił gola dla reprezentacji Estonii w wygranym 4-0 (1-0) meczu 6. kolejki grupy 2 dywizji D Ligi Narodów z San Marino. W spotkaniu wystąpił też Bogdan Vaštšuk (Stal Mielec), który zaliczył asystę przy pierwszym golu dla drużyny gości.

26 września 2022, 20:45 - Serravalle (San Marino Stadium)
San Marino 0-4 Estonia
Henri Anier 38, 78, Taijo Teniste 56, Rauno Sappinen 66

żółte kartki: Michael Battistini - Henrik Pürg.

sędziowała: Kateryna Monzul (Ukraina).
widzów: 608.

Sappinen przebywał na boisku do 84. minuty, gdy zmienił go Erik Sorga, a Vaštšuk zszedł w 68. minucie, gdy wszedł za niego Rocco Shein. Na ławce rezerwowych gości mecz spędził natomiast Matvei Igonen z Podbeskidzia Bielsko-Biała.

W kadrze Estonii znaleźli się także piłkarze z przeszłością w polskich klubach. Henrik Ojamaa (Legia Warszawa, Miedź Legnica, Widzew Łódź) i Joonas Tamm (Korona Kielce) rozegrali całe spotkanie, a Konstantin Vassiljev (Piast Gliwice, Jagiellonia Białystok) opuścił boisko w 84. minucie, gdy zmienił go Georgi Tunjov. Na ławce rezerwowych pozostali Ken Kallaste (Górnik Zabrze, Korona Kielce, GKS Tychy) i Artur Pikk (Miedź Legnica), a Sergei Zenjov (Cracovia) znalazł się poza kadrą.