23 października 2022, 22:56:36 - gabrielba
Bramka Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił bramkę dla Barcelony w wygranym 4-0 (3-0) meczu 11. kolejki hiszpańskiej Primera División z Athletikiem. Kapitan reprezentacji Polski, który zanotował asystę przy pierwszej bramce, ma na swoim koncie 12 ligowych trafień w sezonie.

23 października 2022, 21:00 - Barcelona (Spotify Camp Nou)
FC Barcelona 4-0 Athletic Club de Bilbao
Ousmane Dembélé 12, Sergi Roberto 18, Robert Lewandowski 22, Ferran Torres 73

żółte kartki: Sergio Busquets, Eric García - Óscar de Marcos, Mikel Vesga.

sędziował: Juan Martínez Munuera (Walencja).
widzów: 84 817.

Lewandowski grał do 63. minuty, gdy zmienił go Ansu Fati.

Barcelona jest na drugim miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 28 punktów.

mati - 23 października 2022, 23:02:21 - *.quetzalcoatl-relays.org
25minut i było po meczu ładnie Barca rozklepała Bilbao. Ale Barca i tak jest za słaba żeby mistrza Realowi zabrać. Ale na pocieszenie Lewy zostanie królem strzelców.

Mądry - 23 października 2022, 23:20:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mocni gdy przychodzi zagrać ze słabymi...
Gdy rywalem jest Real,Inter czy Bayern to wtedy jest Problem.

Legion - 23 października 2022, 23:29:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Znowu na pustaka?Nudne już to się robi.

Fc - 23 października 2022, 23:43:29 - *.centertel.pl
Erling Haaland jest dużo lepszy i ma więcej bramek w trudniejszej lidze, tak więc złotą piłkę to sobie może mgr Robert kupić, ale u jubilera.

akuat - 24 października 2022, 0:16:09 - *.centertel.pl
"Barsa" każdego zagranicznego oprócz RL9 może wystawić na listę transferowa . W zimie juz Polaka kupić i LE 1/2 finału możliwa z 1 nowym chociaż .
A La liga aktualnie nie jest łatwiejsza od angielskiej - reprezentacja w Lidze Narodow B

Ze - 24 października 2022, 2:04:44 - *.net.lannet.org
Lewy to emeryt,,,

dajspokojr - 24 października 2022, 6:35:27 - *.play-internet.pl
RL9 mimo wieku strzela ... Barca jak Bayern grają na niego a on wykonuje dobrze swoja robotę zdobywa bramki w trudnych meczach bierze ciężar na siebie ... To ze w reprezentacji nie zawsze tak bylo kolorowo... Postawcie sie na jego miejscu ubierzcie korki i barwy klubowe wyjdzie na stadion 80tys ludzi zagrajcie mecz za meczem i strzelcie co on strzelił w dorobku...zobaczcie caly klubowy i reprezentacyjny i porównajcie z swoimi ... Jaka placa taka praca

AveRobert! - 24 października 2022, 6:55:40 - *.dynamic.chello.pl
Pastuchy krytycy Roberta?
Wasze wpisy są oznakom waszego nędznego życia.
Robert to symbol dumnego i wielkiego narodu Polskiego!!!

Nudle - 24 października 2022, 7:57:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Robert, idziesz na króla strzelców. PS jak myślicie, którzy z wyżej komentujących to antypolskie trole PO i Putlerka?

d2bo - 24 października 2022, 8:09:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nikt nie krytykuje gry Lewandowskiego, bo gra dobrze. Śmiejemy się tylko z jego wyborów zawodowych. Poszedł grać z Bayernu do znacznie gorszej drużyny, bo zamarzyło mu się wygranie Ligi Europy?

ueo - 24 października 2022, 8:40:56 - *.54.147.228
Jak czytam albo słysze takie osoby jak Nudle to coś mi się w kieszeni otwiera. Jak można być tak płytką i zmanipulowaną przez tv osobą?

Raffaello - 24 października 2022, 8:44:27 - *.204.109.59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W lidze grają dobrze, natomiast w pucharach europejskich skład jest zdecydowanie za słaby i to się przekłada na wyniki.

Bolo - 24 października 2022, 9:28:21 - *.centertel.pl
Zobaczymy czy w środę Bayernowi strzeli ;)

tom - 24 października 2022, 11:05:37 - *.dynamic.chello.pl
Przecież to oczywiste ,że hejtuje lewactwo, im nie podoba się jak Polak, Polska w czymś odnosi sukces. Po prostu nie lubią Polski, Polaków, a muszą tu żyć. Stąd wszędzie wylewają swe frustracje, jad...

Masakra - 24 października 2022, 16:25:18 - *.centertel.pl
@tom: kiedy ci krużganek na łepetynę spadł?

M - 24 października 2022, 17:09:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dembele 1 gol i 2 asysty ,Lewandowski 1 gol,1 asysta tym razem MVP meczu został Dembele.