11 listopada 2022, 13:40:14 - LukaszL
U-15: Polska 0-1 Irlandia

Reprezentacja Polski U-15 prowadzona przez Dariusza Gęsiora przegrała 0-1 (0-0) w rozegranym w Babimoście drugim meczu towarzyskim z Irlandią. Pierwsze spotkanie po bezbramkowym remisie zakończyło się zwycięstwem Polaków 3-2 w serii rzutów karnych.

11 listopada 2022, 12:00 - Babimost (stadion CSiR)
Polska 0-1 Irlandia
Jaden Umeh 68

Polska: 22. Antoni Błocki - 14. Dawid Korzeniowski, 5. Mateusz Cegliński, 4. Hubert Kędziora - 17. Mateusz Bartkowiak (41, 15. Daniel Węgrzyn), 6. Mateusz Leniart (51, 10. Sammy Dudek), 24. Dominik Baczewski (41, 7. Kamil Małota), 11. Bartosz Pieczka (41, 8. Maciej Ruszkiewicz), 16. Antoni Uchroński (63, 20. Jacob Levy), 13. Kamil Baj - 19. Antoni Tarkowski (41, 9. Olivier Siniawski).

Irlandia: 1. Luce Cullen - 12. Daniel Costello (52, 10. Ramon Martos), 24. Cead McGrath, 25, Cian Doyle (61, 5. Sam Steward), 3. Alex Cullen (61, 9. Michael Noonan) - 22. Goodness Ogbonna (41, 14. Jaden Umeh), 6. Oli Devlin (41, 8. Muhammed Oladiti), 21. Glenn McCourt (40, 7. Rory Finneran), 2. Jay McEvoy (41, 18. Grady McDonnell), 13. Billy Hayes (41, 20. Ade Solanke) - 11. Brody Lee.

żółte kartki: Martos, Umeh.

sędziował: Maciej Pelka (Polska).

Grano 2x40 minut.

ciekawski - 11 listopada 2022, 13:51:30 - *.43.251.247.ipv4.supernova.orange.pl
Jaden Umah to typowo irlandzkie imię i nazwisko. Zaopewne to ognistorudy piegowaty albinos

tors - 11 listopada 2022, 13:52:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ciekawski,
jego historia sięga średniowiecza. A nie, czekaj...

Ojgen - 11 listopada 2022, 14:02:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Autorem gola jest rodowity Irlandczyk, od 4 pokoleń

mati - 11 listopada 2022, 14:21:39 - *.quetzalcoatl-relays.org
tors, ciekawski i najśmieszniejsze jest to że rodowity Irlandczyk (bo się tam urodził) jest lepszy od tych naszych albinosów którzy już nawet przegrywają z Irlandią. Potem się nie dziwmy że my mamy dziadzowską reprezentację a Francja, Niemcy czy Anglia grają o mistrzostwo świata czy Europy.

vv - 11 listopada 2022, 14:29:05 - *.adsl.inetia.pl
Jeden przeciwko całej Polsce!Szacun!

Radek - 11 listopada 2022, 15:05:09 - *.centertel.pl
Bylem na meczu . Zawiodla skutecznosc . Spokojnie mecz byl do wygrania . Obilismy slupek i z trzy setki nie wykorzystane . Irlandia nuc specjalnego nie grala ale na naszych wystarczylo . Cieszy mnie ze byl doping dla naszych caly mecz . Brawo dla chopakow z Ilanki Rzepin ktorzy go prowadzili . Gralo 4 ciemnoskórych u gosci i robili roznice , reszta pilkarzy przy nich wygladala jak dzieci z przedszkola .

Bks - 11 listopada 2022, 15:28:33 - *.147.72.162.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I to jest nasza młodzież. Strach się bać na przyszłość!

wallaby48 - 12 listopada 2022, 11:55:23 - *.nb14.nsw.asp.telstra.net