13 listopada 2022, 16:56:34 - Pawel97
Gol Karola Linettego

Karol Linetty strzelił gola dla Torino w zremisowanym 1-1 (0-0) meczu 15. kolejki włoskiej Serie A z Romą. Dla 27-letniego pomocnika, który rozegrał całe spotkanie, to pierwsze ligowe trafienie w tym sezonie.

13 listopada 2022, 15:00 - Rzym (Stadio Olimpico)
AS Roma 1-1 Torino FC
Nemanja Matić 90 - Karol Linetty 55

żółte kartki: Mady Camara, Paulo Dybala, Benjamin Tahirovic - Alessandro Buongiorno, Valentino Lazaro.

sędziował: Antonio Rapuano (Rimini).
widzów: 61 168.

W 90. minucie Andrea Belotti (Roma) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

W zespole gospodarzy Nicola Zalewski grał do 70. minuty, gdy zmienił go Paulo Dybala. W drużynie gości pełny mecz zagrał Vanja Milinković-Savić (w przeszłości Lechia Gdańsk).

Torino zajmuje dziewiąte miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 21 punktów, a Roma jest siódma z 27 punktami na koncie.

Rudy - 13 listopada 2022, 16:59:11 - *.146.1.26.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czesiu jeszcze cię powoła

mati - 13 listopada 2022, 17:00:47 - *.tor-exit.laarnes.nl
Udowodnił że to on powinien jechać na mundial a nie Krychowiak. Ale Czesiowi bardziej jest potrzebny przewodnik kadry niż piłkarz.

Ziggy1984 - 13 listopada 2022, 17:11:56 - *.dynamic.mm.pl
Obejrzałem mecz bo Roma zamykała kupon. Myślałem pewna kasa a tu antyfutbol Romy zniweczył plany. Zalewski w tym defensywnym wynalazku Mourinho jednym z lepszych graczy podobnie jak Linetty w Torino. Gol głową po świetnym wysokoku jakiego niepowstydziłby się żaden z klasowych napastników. W doliczonym czasie emocje karny, gol i czerwona kartka dla Mourinho...oby wylądował w Choroszczy.

max29 - 13 listopada 2022, 17:12:52 - *.150.135.139
Akurat jak Krychowiak jest słaby tak Linetty to zamiana siekierki na kijek. 42 mecze w kadrze, a poza golem ze Słowacją w przegranym meczu nic przez te lata nie pokazał. Strata czasu.

sd@sd.pl - 13 listopada 2022, 17:13:26 - *.toya.net.pl
Ależ mamy piekielnie mocną kadrę. Jeśli niepowołani Karbownik i Linetty tak grają to w jakiej formie musi być Jędrzejczyk i Krychowiak? ;)

gp - 13 listopada 2022, 17:26:27 - *.telpol.net.pl
Przecież Linetty nie konkuruje z Krychowiakiem, tylko Żurkowskim.

Neutral60 - 13 listopada 2022, 21:44:18 - *.icpnet.pl
Czesuaw będzie żałował ,że Karola nie powołał.

Kregr - 14 listopada 2022, 1:15:29 - *.centertel.pl
@ Mati, ja Cię proszę. W internecie jest relacja z ogłaszania kadry i wywiady po tym. Posłuchaj najpierw zanim coś napiszesz... To co pisał gp, Linetty i Krychowiak grają w kadrze na innych pozycjach, dlatego też nie pojechał Klich, bo nie grają na "6" jak Krycha...

Alberto - 14 listopada 2022, 8:45:28 - *.internetdsl.tpnet.pl
Brawo Karol, brawo Granata (Torino)! Torino wreszcie coś w tym sezonie gra. Tylko żeby więcej Włochów tam grało.

... - 14 listopada 2022, 9:38:07 - *.play-internet.pl