15 kwietnia 2023, 18:10:46 - FBakowski
Gol Karola Fili

Karol Fila strzelił gola dla SV Zulte Waregem w wygranym 5-1 (4-0) wyjazdowym meczu 33. kolejki belgijskiej ekstraklasy z KAS Eupen. Jest to pierwszy gol 24-latka w tym sezonie.

15 kwietnia 2023, 16:15 - Eupen (Kehrwegstadion)
KAS Eupen 1-5 SV Zulte Waregem
Smail Prevljak 46 - Karol Fila 5, Zinho Gano 28, 39, 45, Ruud Vormer 79

żółte kartki: Konan N’Dri, Ołeksandr Filin, Smail Prevljak - Karol Fila.

sędziował: Jasper Vergoote.

Mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia kibiców gości.

Fila grał do 90. minuty, kiedy zmienił go Arthur Harnick.

W 72. minucie w drużynie gospodarzy na boisku pojawił się Davo (dawniej Wisła Płock), który zmienił Regana Charlesa-Cooka. W kadrze meczowej gości nie znalazł się Dani Ramírez (kiedyś Lech Poznań, ŁKS Łódź i Stomil Olsztyn).

SV Zulte Waregem zajmuje 16. miejsce w tabeli z dorobkiem 27 punktów.

Łubu_Dubu - 15 kwietnia 2023, 18:16:31 - *.163.178.104.ipv4.supernova.orange.pl
Przykład Davo i Hamulica pokazuje dobitnie co warta jest nasza rodzima ekstraklasa. W średniakach ligi belgijskiej i francuskiej ciężko im się na ławę nawet załapać.

do Łubudub - 15 kwietnia 2023, 18:23:00 - *.46.114.pool.telefonica.de
Georgios Giakoumakis - idealny przykład na to, że piszesz bzdury

mati - 15 kwietnia 2023, 18:41:49 - *.sabotage.org
Giakoumakis akurat był królem strzelców w Holandii i w Szkocji a w Polsce tak naprawdę nie dano mu prawdziwej szansy nawet w Górniku potem nikt z naszych klubów go nie chciał kupic.

2009 rok - 15 kwietnia 2023, 18:58:33 - *.adsl.inetia.pl
Panie trenerze Santosie wszyscy polscy kibice domagają się powołania Karola Filii do repr.Polski !!!

North - 15 kwietnia 2023, 20:01:40 - *.149.212.181.geckonet.pl
Tam czekali na kibiców gości i opóźnili mecz ,a u nas nie wpuszczają gości.

Łubu_Dubu - 15 kwietnia 2023, 21:33:25 - *.centertel.pl
Przykład greka to wyjątek pd reguły. Zresztą nie wjeżdżał jako jeden z najlepszych piłkarzy tylko przeciętniak z 3 golami w 12 meczach. Chyba nikt się nie spodziewał ze zrobi taka karierę na zachodzie.

Kibic - 16 kwietnia 2023, 13:44:14 - *.dab.02.net (*.65.3.92)
Fila nigdy nie trafi do Kadry bo mamy Nike

Kibic - 16 kwietnia 2023, 14:02:10 - *.dab.02.net (*.65.3.92)
Mecz opozniony bo kibice gosci sie spoznili... To obrazek z normalnego świata. Teraz przykład powszechnie stosowany w kraju bezprawia, pazdzieza i kartonu. Policja bezprawnie bezpodstawnie przetrzymuje tzn " kontroluje" grupy kibicow gosci tak długo aby tylko nie zdazyli nawet na drugą połowe... Normalka.Tak wyglada roznica miedzy normalnym swiatem prawa a Polską. Mozemy jednak mowic ze i tak nie mamy zle bo za wschodnia granicą u putlera i białoruskiego błazna mają " lepiej"