16 kwietnia 2023, 4:00:29 - maciejko
Gol Kamila Jóźwiaka

Kamil Jóźwiak strzelił gola dla Charlotte FC w zremisowanym 2-2 (0-0) meczu amerykańskiej Major League Soccer z Colorado Rapids. Dla Polaka było to drugie ligowe trafienie w tym sezonie. Asystę przy bramce Jóźwiaka zanotował Karol Świderski.

16 kwietnia 2023, 1:30 - Charlotte (Bank of America Stadium)
Charlotte FC 2-2 Colorado Rapids
Kerwin Vargas 62, Kamil Jóźwiak 65 - Max 54, Michael Barrios 90

żółte kartki: Derrick Jones - Lalas Abubakar, Diego Rubio, Max, Darren Yapi, Bryan Acosta.

sędziował: Guido Gonzales Jr.
widzów: 31 240.

Jóźwiak grał do 82. minuty, gdy zmienił go Orrin McKinze Gaines II, a Świderski do 75. minuty, kiedy na boisku zastąpił go Nathan Byrne. Jan Sobociński znalazł się poza kadrą meczową gospodarzy na to spotkanie.

Charlotte zajmuje 14. miejsce w konferencji wschodniej z dorobkiem sześciu punktów w ośmiu meczach.

Lee - 16 kwietnia 2023, 4:33:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gol z tak zwanej "główki".

Neutral60 - 16 kwietnia 2023, 9:22:26 - *.icpnet.pl
Polacy zeszli z boiska a koledzy stracili bramkę i 2 punkty.

Damian - 16 kwietnia 2023, 10:29:15 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
i 2 asysty Świderskiego

Auuuuic - 16 kwietnia 2023, 11:12:31 - *.play-internet.pl
Liga emerytow i tyle w temacie.Tam wszyscy strzelaja.Ciekawe dlaczego nie piszą jak dobrze grałem w obronie.

mati - 16 kwietnia 2023, 12:36:00 - *.zbau.f3netze.de
@Auuuuic w tej "lidze emerytów" Frankowski wybil się do reprezentacji i teraz jest jednym z najlepszych wahadlowych we Francji. Już nie mówiąc że na przykład Węgrzy mają 1/3 kadry złożoną z zawodników MLS.

KrólSahary - 16 kwietnia 2023, 15:01:03 - *.205.194.90
Ale fujara z tego bramkarza Charlotte, druga bramka dla Colorado jest na jego konto.

PM - 16 kwietnia 2023, 19:50:57 - *.dynamic.chello.pl
Świderski się zablokował to Jóźwiak się odblokował. Charlotte sprowadźcie jeszcze tak z 15 Polaków XD