29 kwietnia 2023, 17:51:31 - FBakowski
Gol Igora Rutkowskiego. Knockbreda spadła z ligi

Igor Rutkowski strzelił bramkę dla Knockbreda FC w przegranym meczu 2-3 (1-2) ostatniej, 38. kolejki drugiej ligi północnoirlandzkiej w ramach grupy spadkowej z Harland & Wolff Welders FC. Dla 18-letniego napastnika była to czwarta ligowa bramka w tym sezonie. Ten rezultat oznacza, że klub Polaka spadł ligi.

29 kwietnia 2023, 16:00 - Belfast (Blanchflower Park Stadium)
Harland & Wolff Welders FC 3-2 Knockbreda FC
Kyle Owens 23, Matthew Ferguson 38, 55 - Ross McCaughan 4, Igor Rutkowski 47

żółte kartki: James McCarthy, Callum Byers (H&W Welders).

sędziował: Mark Milligan.

Rutkowski rozegrał całe spotkanie.

Knockbreda FC skończył sezon na ostatnim, 12. miejscu z dorobkiem 33 punktów.

Leo - 29 kwietnia 2023, 17:54:10 - *.net.autocom.pl
Igor why?

Robinson - 29 kwietnia 2023, 17:58:07 - *.adsl.inetia.pl
Gdzie znajdę wyniki meczów w ligach bezludnych wysp?

Chemik - 29 kwietnia 2023, 18:20:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Robinson - na większości livescore

Stańczyk - 29 kwietnia 2023, 19:35:13 - *.static.chello.pl
Grupa spadkowa II ligi Irlandii Północnej - to jest to!

haparoiden - 29 kwietnia 2023, 20:16:54 - *.play-internet.pl
Nawet gdyby wygrali, to i tak skończyliby na ostatnim miejscu, bo ich bezpośredni rywal w walce o utrzymanie, do którego tracili 2 punkty, swój mecz wygrał.

Piotrek - 29 kwietnia 2023, 20:24:59 - *.home-net.pl
Igor ma trafić do Lecha. To ma być załatwione, gdyż ma nazwisko podobne, jak inna wpływowa osoba z Lecha Poznań. W sumie to bardzo dobrze, bo Lechowi na pewno w nowym sezonie przydadzą się jakieś realne wzmocnienia, które pomogą drużynie zarówno w grze o punkty ligowe, jak i w walce o jak najlepsze miejsce podczas realizacji w Europejskich Pucharach.

żebrzęczek - 30 kwietnia 2023, 9:51:36 - *.centertel.pl
"klub Polaka spadł ligi." co to w ogóle znaczy?

Dziadek - 30 kwietnia 2023, 11:12:45 - *.sanok.biz
Harland & Wolff to stocznia w której zbudowano Titanica. Spadł on na dno Atlantyku, więc i spadek Knockbredy to nie dzieło przypadku.