8 października 2023, 21:12:35 - bartekwr9
Gol Jakuba Piotrowskiego

Jakub Piotrowski strzelił gola dla Łudogorca Razgrad w wygranym 4-0 (1-0) meczu 13. kolejki bułgarskiej ekstraklasy z Pirinem Błagojewgrad. Była to jego trzecia ligowa bramka w tym sezonie.

8 października 2023, 19:15 - Razgrad (Huvepharma Arena)
Łudogorec Razgrad 4-0 Pirin Błagojewgrad
Spas Delew 6, Jakub Piotrowski 61, Rwan Cruz 65, Caio Vidal 79

żółte kartki: Iwan Tasew, Ayoub Abou, Dmytro Semeniw (Pirin).

sędziował: Władimir Wyłkow.

Piotrowski zagrał cały mecz. W drużynie gospodarzy do 77. minuty grał Spas Delew (w przeszłości Pogoń Szczecin), gdy zastąpił go Todor Nedelew. Trenerem Łudogorca jest były szkoleniowiec Jagiellonii Białystok Iwajło Petew.

Po rozegraniu 11 spotkań Łudogorec ma na koncie 23 punkty i zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

hmm - 8 października 2023, 21:17:14 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Ostatnio oklep od Dunczykow dostali 1:7, w lidze maja tylko ogorkow. Bramka zawsze cieszy Polaka, oby strzelal w pucharach cos

kibicKKS - 8 października 2023, 21:19:32 - *.foofus.com
Ludosgorec wciąga ligę bułgarską jak chce, on tam panuje dłużej niż Bayern w Niemczech.

Kongo - 8 października 2023, 21:30:51 - *.play-internet.pl
@kibickks wciągał bo już co sezon co raz trudniej im sie utrzymać więc spodziewam sie, że wkrótce ktoś ich zdetronizuje.

Yarek - 8 października 2023, 23:18:16 - *.94.7.34
I tak lepszy od Milika cz Piatka.

Bóljon - 8 października 2023, 23:58:36 - *.dynamic.jkns.pl
Ten Delev się tam spas...

Dżej - 9 października 2023, 8:58:58 - *.icpnet.pl
@kibicKKS Ludogorec tylko 12 tytułów i 14 miejsce w tabeli all-time bułgarskiej ekstraklasy, także zanim coś palniesz następnym razem to poczytaj może.

S-kadra - 9 października 2023, 15:29:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Spas Delew genialny napastnik. Wciągał naszą lige nosem.

Ricardo - 9 października 2023, 17:31:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl