3 lutego 2024, 21:23:18 - bartekwr9
Gol Hugona Bartkowiaka

Hugo Bartkowiak strzelił gola dla Mons Calpe SC w zremisowanym 1-1 (1-0) meczu 15. kolejki gibraltarskiej ekstraklasy z Europa Point FC. Była to jego siódma ligowa bramka w tym sezonie.

3 lutego 2024, 19:30 - Gibraltar (Victoria Stadium)
Europa Point FC 1-1 Mons Calpe SC
Johan Andersson 75 - Hugo Bartkowiak 17

żółte kartki: Justino Boldewijn, Martin Falkeborn, Johan Andersson - Leon Clinton.
czerwone kartki: Kelvin Morgan (85. minuta, Europa, za brutalny faul) - Jeremy Perera (89. minuta, Mons Calpe, za brutalny faul).

sędziował: Herbert Warwick.

Bartkowiak grał do 66. minuty, gdy zmienił go Antonio Sánchez.

Po rozegraniu 14 spotkań Mons Calpe SC ma na koncie 19 punktów i zajmuje szóste miejsce w tabeli.

Ojgen - 3 lutego 2024, 21:30:46 - *.30.24.59.mobile.internet.t-mobile.pl