23 marca 2024, 21:57:46 - kamil_
Kacper Kostorz nie wykorzystał rzutu karnego

Kacper Kostorz nie wykorzystał rzutu karnego dla Den Bosch w przegranym 0-1 (0-0) wyjazdowym meczu 31. kolejki holenderskiej II ligi z MVV. 24-letni napastnik rozegrał pełny mecz.

23 marca 2024, 20:00 - Maastricht (De Geusselt)
MVV (Maastricht) 1-0 FC Den Bosch
Mart Remans 74

żółte kartki: Yūya Ikeshita, Rein van Hedel (Den Bosch).
czerwona kartka: Leroy Labylle (23. minuta, MVV, za faul taktyczny).

sędziował: Richard Martens.

W 24. minucie Kacper Kostorz (Den Bosch) nie wykorzystał rzutu karnego (Romain Matthys obronił).

W zespole gości cały mecz zagrał Jakub Ojrzyński. Trenerem FC Den Bosch jest Tomasz Kaczmarek.

Den Bosch w tabeli ligowej z dorobkiem 23 punktów zajmuje przedostatnie, 19. miejsce.

Ojgen - 24 marca 2024, 13:42:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przedostatni w tabeli i dalej nie wywalili tego przereklamowanego trenerzyny Kaczmarka? Przecież to zaraz będzie 3 liga.

jam11 - 24 marca 2024, 16:24:23 - *.ftth.glasoperator.nl
w Holenderskiej drugiej lidze nie ma spadkow i nie ma awansow z 3 ligi .

ąćóśpąćóś - 25 marca 2024, 18:13:54 - *.205.129.42.mobile.internet.t-mobile.pl
wielkie halo... kamilek z wielkim kontraktem i brzydką fryzurą też nie trafił z karnego