20 kwietnia 2024, 17:19:18 - maciejko
Spadek drużyny Kamila Bielikowa. Bramka Aleksandra Wiśniewskiego

ENAD Pólis Chryssochoús, którego zawodnikiem jest Kamil Bielikow, spadł z cypryjskiej drugiej ligi po wygranej MEAP Péra Chorioú Níssou z PO Xylotýmvou 5-2 (4-0) w meczu 28. kolejki w ramach grupy spadkowej. W swoim meczu tej kolejki ENAD przegrał 1-2 (0-1) z Ermísem Aradíppou, a jedną z bramek dla gości strzelił Aleksander Wiśniewski, dla którego było to drugie ligowe trafienie w tym sezonie.

20 kwietnia 2024, 15:30 - Polis (Dimotikó Stádio Pólis Chryssochoús)
ENAD Pólis Chryssochoús 1-2 Ermís Aradíppou
Johan Rodallega 79 - Aleksander Wiśniewski 40, Andréas Zacharíou 89

żółta kartka: Andréas Vassiliádis (ENAD).

sędziował: Diomídis Kyprianoú.

W drużynie gospodarzy Bielikow grał do 72. minuty, gdy zmienił go Pétros Pétrou, a Kevin Lafrance (kiedyś Widzew Łódź, Miedź Legnica, Chrobry Głogów i Stomil Olsztyn) znalazł się poza kadrą meczową. W drużynie gości Wiśniewski grał do 70. minuty, gdy zmienił go Dimítris Groútas.

Na kolejkę przed końcem sezonu ENAD zajmuje 14. miejsce z dorobkiem 25 punktów i traci osiem do bezpiecznej lokaty. Ermís jest na ostatnim, 16. miejscu z 17 punktami i już wcześniej spadł z ligi.

Badoink - 20 kwietnia 2024, 17:20:42 - *.dynamic.inetia.pl