20 kwietnia 2024, 18:01:47 - kamil_
Drużyna Kacpra Łopaty spadła z angielskiej League One

Port Vale FC, którego zawodnikiem jest Kacper Łopata, przegrał 0-2 (0-0) w wyjazdowym meczu 45. kolejki angielskiej League One przeciwko Bolton Wanderers FC i po zwycięstwie 3-2 (3-1) Burton Albion FC z Reading FC spadł do niższej klasy rozgrywkowej.

20 kwietnia 2024, 16:00 - Horwich (Toughsheet Community Stadium)
Bolton Wanderers FC 2-0 Port Vale FC
Aaron Collins 72, Cameron Jerome 90

żółte kartki: Dion Charles, Edmond-Paris Maghoma, Eoin Toal - Ben Garrity.

sędziował: Charles Breakspear.

Łopata pozostał na ławce rezerwowych Port Vale.

Drużyna 22-letniego obrońcy zajmuje przedostatnie, 23. miejsce w tabeli z dorobkiem 40 punktów i na kolejkę przed końcem sezonu ma sześć punktów straty do Burton Albion FC zajmującego 20., ostatnią bezpieczną pozycję.

Budowa - 20 kwietnia 2024, 19:02:15 - *.198.36.234
Dobra łopata nie jest zła, zwłaszcza że potrafi dobrze pokopać.

Xia - 20 kwietnia 2024, 19:44:44 - *.play-internet.pl
W piłkę trzeba umieć grać, a nie tylko kopać, w dodatku Łopatą ;)

Śmk - 21 kwietnia 2024, 8:07:44 - *.centertel.pl
Stoke City wygrywa i się utrzymuje w Championship, a Port Vale przegrywa i spada do League Two. Czyli kolejny sezon bez derbów Stoke się zapowiada. Szkoda, bo było tym razem bardzo blisko. Teraz znowu obie drużyny dzielą 2 poziomy rozgrywkowe i chyba trzeba będzie na długie lata zapomnieć o derbach.

emeryt - 21 kwietnia 2024, 10:09:00 - *.centertel.pl