21 kwietnia 2024, 19:59:07 - dwieladek
Bramka Adama Buksy

Adam Buksa strzelił gola dla Antalyasporu w wygranym 2-1 (0-1) domowym meczu 33. kolejki tureckiej ekstraklasy z Hataysporem. 27-letni reprezentant Polski, który rozegrał całe spotkanie, zdobył w tym sezonie już 14 ligowych goli.

21 kwietnia 2024, 18:00 - Antalya (Corendon Airlines Park)
Antalyaspor Kulübü 2-1 Hatayspor Kulübü
Adam Buksa 67, Zymer Bytyqi 90 - Fisayo Dele-Bashiru 26

żółte kartki: Sander Van de Streek, Erdoğan Yeşilyurt, Veysel Sarı, Emre Uzun - Faouzi Ghoulam, Ömer Beyaz, Erce Kardeşler.

sędziował: Abdulkadir Bitigen (Kayseri).

W drużynie gospodarzy całe spotkanie rozegrał Jakub Kałuziński.

Antalyaspor zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 45 punktów.

Suy - 21 kwietnia 2024, 20:23:43 - *.30.114.109.mobile.internet.t-mobile.pl