Resovia: 1. Branislav Pindroch - 23. Jerzy Tomal, 2. Mateusz Bondarenko, 38. Hlib Buchał, 4. Rafał Mikulec - 7. Kelechukwu Ibe-Torti, 6. Bartłomiej Wasiluk (46, 99. Radosław Kanach), 14. Marcin Urynowicz, 10. Adrian Łyszczarz (78, 92. Bartłomiej Ciepiela), 24. Bartłomiej Eizenchart (66, 25. Gracjan Jaroch) - 9. Maciej Górski.

Wisła: 93. Álvaro Ratón - 25. Bartosz Jaroch, 26. Igor Łasicki, 5. Joseph Colley, 28. David Juncà (67, 52. Jakub Krzyżanowski) - 10. Miki Villar (46, 77. Ángel Baena), 41. Kacper Duda, 8. Marc Carbó (81, 7. Igor Sapała), 17. Jesús Alfaro (74, 14. Michał Żyro), 11. Dejvi Bregu (46, 21. Patryk Gogół) - 9. Ángel Rodado.

żółte kartki: Wasiluk, Eizenchart, Tomal, Ciepiela - Carbó, Żyro.

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).

m. - 23 kwietnia 2024, 22:30:07 - *.internetia.net.pl

ups - 23 kwietnia 2024, 22:30:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Znow dwa gole w jednej minucie, takie rzeczy tylko tutaj

Malkontent - 23 kwietnia 2024, 22:30:19 - *.netfala.pl
Co za KASZTANIAKI z Krakowa... masakra....

Kolejarze - 23 kwietnia 2024, 22:30:32 - *.ip-ptr.tech
Gdyby ktoś włączył doliczony czas gry to nic by nie stracił. Mecz końcówki. Wisła traci punkty i jeszcze może stracić baraże.

Zielony - 23 kwietnia 2024, 22:31:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Znamy już pewnego 3 Spadkowicza Resovia! z Arka napewno w Niedzielę nie wygra !..

AnWo_64 - 23 kwietnia 2024, 22:31:22 - *.centertel.pl
Z taką grą Wisła nie ma co myśleć o awansie...

PionneR - 23 kwietnia 2024, 22:32:12 - *.dynamic.inetia.pl
Brawo Resovia! Za to że jeszcze powalczyliście do końca mimo straty gola. Życzę utrzymania kosztem niehonorowego Znicza. Jeszcze ulubieniec wisły Górski strzela haha i już prawie na pewno nie będzie bezpośredniego awansu a może i baraży hehe. Nawet kumpel Stefański nie pomógł dzisiaj wiśle, jaka szkoda. Jeszcze raz brawo Resovia, takie coś się wspomina jak odbiera się im punkty dla dobra Polskiej piłki.

... - 23 kwietnia 2024, 22:32:40 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
W przyszłym sezonie wisła będzie razem grała z tymi z Chorzowa w 1 lidze ...

irfan can - 23 kwietnia 2024, 22:32:41 - *.cnet24.pl
strzelić w doliczonym i zaraz po wznowieniu stracić na 1:1 co za kasztany xd

Rzeszowiak - 23 kwietnia 2024, 22:34:44 - *.225.17.74 (*.17.136.18)
Sekcja plywacka w ostatnich sekundach odchyla wieko trumny. Wisla kompletnie daremna.

Miedziak - 23 kwietnia 2024, 22:35:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Resovia spadek PEWNE INFO!! co to za klub ze sztucznymi trybunami ?! z Arka porazka następny mecz!!wybijcie sobie z glowy wygrac z Arka!!

Motor - 23 kwietnia 2024, 22:39:07 - *.icpnet.pl
Liczyłem bardzo na Resovie i się nie zawiodłem. A Wisła Kraków który to gol w końcówce. Gdyby nie to byliby na miejscach 8 do 10.

ZnawcaT - 23 kwietnia 2024, 22:45:43 - *.dynamic.chello.pl
Wisła nie załapie się nawet do baraży. Dziś fart się odwrócił. Zresztą potencjał tej zbieraniny turystów z Hiszpanii to miejsca 10-12 max. Daremne towarzystwo.

Moldovan - 23 kwietnia 2024, 22:47:53 - *.myslenice.net.pl
Rude razem z Królewskim out

KaRot - 23 kwietnia 2024, 22:52:37 - *.dynamic.chello.pl
Fajny ten Królewski, trzymajcie go jak najdłużej, w przyszłym roku autocelebracja z Ruchem na Śląskim :D

Ruben Sosa - 23 kwietnia 2024, 22:54:09 - *.jmdi.pl
bezsensowna żółta kartka Ciepieli, wykluczająca go z niedzielnego meczu w Gdyni, szkoda, przydałby się, krótko dzisiaj grał, jest wypoczęty, paradoksalnie Resovia nie stoi na straconej pozycji, w Arce plaga kontuzji, kartek, przyjdzie obniżka formy

Joakim - 23 kwietnia 2024, 23:04:42 - *.warszawa.vectranet.pl
Resovia się utrzyma, zobaczycie.

Zamek - 23 kwietnia 2024, 23:08:02 - *.dynamic.chello.pl
Wisła z taką grą, w dodatku grająca co 4 dni, kondycyjnie leży i kwiczy. Finał pucharu Polski niech lepiej odda walkowerem. Będzie mniejszy wstyd. Wymęczone zwycięstwo w weekend, dzisiaj znowu padaka.

mundi - 23 kwietnia 2024, 23:08:06 - *.240.139.6
dobry wynik Resovii w Gdyni to pobożne życzenie. Arka jest mocniejsza w każdym elemencie . Dziś Resovia osiągnęła naprawdę dobry rezultat, tylko czy to wystarczy??

pytacz - 23 kwietnia 2024, 23:19:50 - *.dynamic.chello.pl
Obie bramki padły w tej samej, 90 minucie? Która z drużyn strzeliła pierwsza, a która straciła prowadzenie? Szkoda, że jak ktoś nie oglądał meczu to takich, chyba istotnych szczegółów nie może się dowiedzieć tutaj, tylko musi szukać w innych serwisach.

Kera - 23 kwietnia 2024, 23:23:45 - *.59.187.140
Wisla z czym wy do exstraklasy z takimi pazdziochami co spadaja do 2 ligi wstyd

Borg - 23 kwietnia 2024, 23:24:50 - *.dynamic.chello.pl
Dobry mecz Resovii na tle Wisły. Piłkarsko krakowianie lepsi, ale ambicja i zaangażowanie po stronie Resovii ogromne. Do rze zagrała cała drużyna, swoje wyłapał bramkarz.
Gdyby tyle zaangażowania było na Polonii i w derbach, co w 2 ostatnich meczach, to sytuacja w tabeli byłaby o wiele ciekawsza.
Z takim zaangażowaniem ta drużyna może jeszcze się utrzymać, jak to od początku trener Ulatowski mówi, w ostatniej kolejce.

BYLE BYLO - 23 kwietnia 2024, 23:44:22 - *.248.108.246
Resovia gdyby nie potykala sie o wlasne nogi i byla troche lepiej zorganizowana to ten mecz mogli wygrac.No nic pozostaje liczyc na cud w postaci utrzymania.

Robak - 23 kwietnia 2024, 23:47:23 - *.225.17.74 (*.17.136.18)
Widzow 650.

RR05 - 24 kwietnia 2024, 0:10:53 - *.warszawa.vectranet.pl
Fajny mecz i doping bravo Resovia, przy odrobinie wiekszych umiejetnosci Resovia moglaby to wygrac, Wisla lepsza technicznie ale grali jakby na pol gwizdka. Teraz jedziemy do Gdyni tam mega bedzie trudno o dobry wynik. Walczymy

Kera - 24 kwietnia 2024, 4:00:30 - *.hsd1.il.comcast.net
Kibicow 650 masakra wyjazd do 3 ligi 4 grupy wstyd dla Rzeszows

mojo jojo - 24 kwietnia 2024, 5:52:48 - *.205.210.116.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
oby Pogoń wisłe zniszczyła 2 maja :D

Bochnia - 24 kwietnia 2024, 6:45:51 - *.147.8.6.mobile.internet.t-mobile.pl
Czy kibice Resovii prowadzą jakiś bojkot? na trybunach mizerka, garstka kibiców.
Widzę że Stal totalnie zdominowała Rzeszów.

Gizycczani - 24 kwietnia 2024, 6:57:08 - *.165.216.96
Jak pisałem wcześniej. Wyciąganie trupa z szafy.

Legwan - 24 kwietnia 2024, 7:01:25 - *.play-internet.pl
Wisła nie ma szans na awans. Końcówkę sezonu graja na stojąco i wydaje im się że mają 3 punkty z urzędu przed każdym meczem. Za bardzo lekceważą rywali, jeszcze w Pruszkowie się śliznęli ale koncowka sezonu ich zweryfikuje i jak się załapią do baraży to będzie max ich możliwości. O awansie z takim podejście mogą zapomnieć.

Odyn - 24 kwietnia 2024, 7:08:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Resovia spadek PEWNE INFO .Ma silnych przeciwników w następnych meczach ,moim zdaniem jest bez szans ?!..

Ozon - 24 kwietnia 2024, 7:18:08 - *.centertel.pl
Gdyby ktoś pytał - bramka Wisła 90+1, bramka Resovia 90+2.

sopel - 24 kwietnia 2024, 8:42:38 - *.85.12.7
Jaka jest geneza nie pisania w której minucie doliczonego czasu gry padły bramki? Poza ochotą bycia oryginalnym i fajnym

Lindman - 24 kwietnia 2024, 9:24:41 - *.play-internet.pl
@Odyn trudniejszych rywali ma Znicz. Mam nadzieję że oni polecą, a Reska się utrzyma. Zresztą wszystko zweryfikują najbliższe kolejki.
Wisła fajnie grała pod tymczasową wodzą Jopa, to im się hiszpańskiego no name'a z komputera zachciało

Raffaello - 24 kwietnia 2024, 10:01:35 - *.204.101.255.mobile.internet.t-mobile.pl
Wisła Kraków pod żadnym względem nie jest gotowa na awans do ekstraklasy. Skład jest na środek tabeli drugiej ligi. I to teraz widać miejsce 6-8 i nic więcej.

Leo - 24 kwietnia 2024, 10:30:41 - *.252.60.248
Wpisujcie doliczone minuty przy golach do jasnej ciasnej !!!!

L U - 24 kwietnia 2024, 10:54:33 - *.6.137.217.ipv4.supernova.orange.pl
nie złe boisko w tym Rzeszowie pozazdroscic

Vince1974 - 24 kwietnia 2024, 10:54:37 - *.sileman.net.pl
Kto tam pierwszy strzelił a kto wyrównał?! Bo nic nie wiadomo podania doliczonego czasu gry. Trzeba iść trochę z duchem czasu i podawać takie dość jednak istotne szczegóły

Obiektywny - 24 kwietnia 2024, 10:56:45 - *.play-internet.pl
Resovia mimo remisu nadal na miejscu spadkowym.
Wisła pokazała,że nie nadaje się na poziom ekstraklasy.

Marynarz - 24 kwietnia 2024, 11:16:13 - *.8.41.67
Wisła jest w kryzysie. Dobrze - oddychają rękawami. W Pruszkowie się udało, bo Znicz po prostu zgasł w szatni.

Marek - 24 kwietnia 2024, 11:39:34 - *.dynamic.inetia.pl
Czy wyście powariowaqli z tymi golami w 90 minucie?
Czy jak w jakims meczu będzie długa przerwa z braku prądu i wszystkie bramki padną po tej przerwie to też napiszecie że wszystkie padły w 90 minucie?

WarsawFans - 24 kwietnia 2024, 11:58:46 - *.147.6.16.mobile.internet.t-mobile.pl
Cracovia na hokeju, Resovia na siatkówce

Miedziak - 24 kwietnia 2024, 12:29:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ta Resovia to widzę już 3 Spadkowicz,ma ciężkie mecze od wyżej przeciwników w tabeli!!

Brel - 24 kwietnia 2024, 13:01:55 - *.centertel.pl
No i h g w kto strzelił pierwszą bramkę

Wawrzyn - 24 kwietnia 2024, 13:16:01 - *.146.120.28.mobile.internet.t-mobile.pl
Najpierw Wisła potem Resovia w ciągu kilku sekund takie akcje

LACROIX - 24 kwietnia 2024, 14:56:18 - *.piaseczno.vectranet.pl
"Wisła nie nadaje się do Ekstraklasy" Fakt ŁKS się nadawały Puszcza pokazała ze lepiej sobie radzi 5 klub 1 ligi niż dwie najlepsze

wnuk - 24 kwietnia 2024, 22:36:18 - *.dynamic.chello.pl
Człowiek inteligentny nie oczekuje, że jeśli popelni te same blędy - dostanie inny wynik.
Panie Królewski.
Gdzieś rok temu zapewniał pan o pracy Sobola na kolejny rok.
A Sobol powinien wylecieć po meczu z Zagłębiem.
lub po kompromitacji z Puszczą.
Idiotyzm nowego trenera polega na tym, że on powinie STALE mieć średnią powyżej 1,75 pkt za mecz

Hhhhjjjj - 24 kwietnia 2024, 22:38:50 - *.centertel.pl
To Wisła ma skocznie i drużyne w 1 lidze?

Mk - 25 kwietnia 2024, 9:30:24 - *.dynamic.chello.pl
Wisła nie zagra w barażach, Rude jest słaby. Narzekanie było na Sobolewskiego, który moim zdanie był lepszy.

fg - 25 kwietnia 2024, 21:45:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Precz z Legia cudzoziemska w polskich drużynach!