23 kwietnia 2024, 22:56:47 - LukaszR
Gol Arkadiusza Milika. Juventus w finale Pucharu Włoch

Arkadiusz Milik strzelił gola dla Juventusu w przegranym 1-2 (0-1) rewanżowym meczu półfinałowym Pucharu Włoch z Lazio. Dla 30-letniego napastnika był to czwarty gol w tej edycji rozgrywek. W pierwszym spotkaniu Juventus, którego zawodnikiem jest również Wojciech Szczęsny, wygrał 2-0 (0-0) i awansował do finału.

23 kwietnia 2024, 21:00 - Rzym (Stadio Olimpico)
SS Lazio 2-1 Juventus FC
Taty Castellanos 12, 49 - Arkadiusz Milik 83

żółta kartka: Manuel Locatelli (Juventus).

sędziował: Daniele Orsato (Schio).

Milik wszedł na boisko w 81. minucie, kiedy zmienił Dušana Vlahovicia, a Szczęsny cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Jutro w drugim półfinale Atalanta zagra z Fiorentiną. W pierwszym meczu Fiorentina wygrała 1-0 (1-0). Finał odbędzie się 15 maja w Rzymie.

Staszek - 23 kwietnia 2024, 22:59:08 - *.zapnet-isp.net
Zaliczył wejście smoka i dzięki niemu Juve w finale. Brawo.

kibic - 23 kwietnia 2024, 23:25:36 - *.235.160.52
Brawo Arek , pilkarz z mojego miasta....

HutnikWars - 23 kwietnia 2024, 23:35:36 - *.dynamic.inetia.pl
Inter Milan Bologna i Roma w LM a Juve zagra w Pucharze Zdobywców Pucharów

Juras - 24 kwietnia 2024, 0:05:34 - *.versanet.de
jakby by to napisali przeciwnicy lewego z metra i z karnego sie nie liczy ,hehehheheheh,brawo Arek moze juve na ciebie postawi

gp - 24 kwietnia 2024, 0:42:54 - *.dynamic.chello.pl
No brawo! oby tak dalej!

SzybkiMiet - 24 kwietnia 2024, 7:36:08 - *.132.168.217-rev.hti.pl
Juve zawsze miało taki głupkowaty herb?

Emeryt - 24 kwietnia 2024, 8:12:37 - *.centertel.pl
Brawo Arek, cenie jednego jego gola w normalnej piłce niż 10 buksy u kebabów na pastwiskach gdzie trenerzy bija sedziow

Leon - 24 kwietnia 2024, 9:37:23 - *.play-internet.pl
Brawo Arek! Oby tak dalej i będzie powrót do Reprezentacji! Zmiana agencji menadżerskiej wyszła tu chyba komuś na dobre.

Jaguar - 24 kwietnia 2024, 10:32:31 - *.225.158-201.intera.com.pl
Teraz będą wciskać Milika do kadry.
Zamiast może na siłę powoływać 4 napastników, to lepiej wziąć trzech (Lewy, Buksa Świder/Piątek/Milik) a więcej wziąć pomocników i skrzydłowych/wahadłowych bo i tak Lewy będzie wszystko grał jak leci. Ciekawą opcją wydaje się Marchwiński, gdzie teoretycznie możne grać na 2/3 pozycjach.

Mazowszan - 24 kwietnia 2024, 11:57:21 - *.centertel.pl
I tak Milik nie zagra w kadrze bo Probierz go nie lubi.Mógłby zagrać Wszołek i Kapustka takto będzie miał kto rozruszać środek pola.
Legia jest Mistrzem Polski!

irfan can - 24 kwietnia 2024, 11:57:50 - *.cnet24.pl
noge dołożył i o dziwo trafił xd taki wyjątek bo już pewnie niedługo w takiej sytuacji fatalnie spudłuje.

Aveave - 24 kwietnia 2024, 12:38:32 - *.play-internet.pl
Noi co niedowiarki.To jest Milik to jest Juventus.Zatkales wszystkim usta.

Juper - 24 kwietnia 2024, 12:41:41 - *.play-internet.pl
Kapusta i Wszołka nie nadają się.Era ich minęła.
Lepsi są Augustyniak i Murawski!
Nara
Milik wielkie gratulacje.Wierze w Ciebie
Jedziesz na Euro , u mnie masz poparcie.A łysy musi Cie wziąć

Kolejarze - 24 kwietnia 2024, 13:00:59 - *.stark-industries.solutions
@mazowszangliwicki Kapustka bez gola w rundzie Wszolek to tragedia ty chyba specjalnie chcesz powołać piłkarzy Legii żeby reprezentacja słabo grała.legia nawet na podium nie będzie.

Marcky - 24 kwietnia 2024, 14:03:51 - *.icpnet.pl
Z metra dał radę. Jakby w 2016 miał lepsza skuteczność to na pewno dalej byśmy zaszli. Mam nadzieję że nie załapie się do kadry na euro. Wolałbym Bogusza z MLS.

gp - 24 kwietnia 2024, 14:44:17 - *.telpol.net.pl
Bogusza bym brał pod uwage, ale w miejsce Milika, tylko ewentualnie za Świderskiego, który ostatnio nic nie gra.

Djdjdd - 24 kwietnia 2024, 16:57:23 - *.play-internet.pl
Przecież Bogusz to liga Emerytow.Hehe Poglad jest tak mocna jest ze Świderski se nie radzi w serie A.O czym tu gadać.