25 kwietnia 2024, 13:00:31 - Dawid_s
30. kolejka Fortuna I ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 30. kolejki Fortuna I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 26-29 kwietnia.

26 kwietnia (piątek):

Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 20:30, sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok).

27 kwietnia (sobota):

Stal Rzeszów - Lechia Gdańsk, godz. 17:30, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec, godz. 20:00, sędzia: Piotr Szypuła (Bielsko-Biała).

28 kwietnia (niedziela):

Arka Gdynia - Resovia, godz. 12:40, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).
Miedź Legnica - Znicz Pruszków, godz. 15:00, sędzia: Mateusz Piszczelok (Katowice).
Polonia Warszawa - GKS Katowice, godz. 15:00, sędzia: Paweł Malec (Łódź).
Górnik Łęczna - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, godz. 18:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).

29 kwietnia (poniedziałek):

Odra Opole - Motor Lublin, godz. 18:00, sędzia: Grzegorz Kawałko (Olsztyn).
Chrobry Głogów - Wisła Płock, godz. 18:00, sędzia: Damian Kos (Gdańsk).

gracz - 25 kwietnia 2024, 13:35:25 - *.dynamic.chello.pl
Sędzia Szypuła (Bielsko-Biała) po raz trzeci będzie prowadził mecz w I lidze!!!

Sosna1906 - 25 kwietnia 2024, 16:04:13 - *.play-internet.pl
Domęczyć ten fatalny w naszym wykonaniu sezon, a w przerwie zbudować nową drużynę od podstaw na rozgrywki II ligi. Obyśmy wrócili silniejsi ✊️

Arka 4:0 bezdomni
Spadajcie już z pierwszej ligii i przestańcie ośmieszać nasze miasto.

MAX - 25 kwietnia 2024, 21:33:31 - *.warszawa.vectranet.pl
PBB będzie grało młodziutkimi zawodnikami. Ci starzy czyli wszyscy WON z PBB.

Spectra - 26 kwietnia 2024, 18:33:03 - *.tel.tkb.net.pl
Resoviak jak przeczytałem to oblalem sie kawą ze śmiechu. Zapomniałeś, że nasze chłopaki sie przed tą kolejką wykartkowali przed derby. Zostaw już ten remis ok? Przezyjesz jakoś. A Resovia i tak się utrzyma;)