26 kwietnia 2024, 22:56:12 - LukaszR
Drużyna Jakuba Stolarczyka awansowała do Premier League

Leicester City FC, którego piłkarzem jest Jakub Stolarczyk, po przegranej Leeds United FC z Queens Park Rangers FC 0-4 (0-2) w spotkaniu 45. kolejki angielskiej Championship zapewnił sobie awans do Premier League.

Leicester jest liderem tabeli i ma cztery punkty przewagi nad drugim Leeds, któremu do rozegrania pozostał tylko jeden mecz. Bezpośrednio do angielskiej ekstraklasy awansują dwie drużyny.

Stolarczyk w obecnym sezonie zagrał w jednym spotkaniu ligowym.

Kuba - 27 kwietnia 2024, 6:23:04 - *.dynamic.inetia.pl
Jak zagrał w jednym..to nie on awansował tylko jego klub..

BYLE BYLO - 27 kwietnia 2024, 6:44:42 - *.248.108.247
Nie awansowali jeszcze bo trzeci Ipswich ma tylko piec punktow straty a do rozegrania jeszcze 3 spotkania.Leicester natomiast ma tylko dwa spotkania.Awansuja dwie pierwsze druzyny.

ciekawski - 27 kwietnia 2024, 7:45:23 - *.itvmedia.pl
@BYLE BYLO a czy Leeds może wyprzedzić Leicester?

RTS KING - 27 kwietnia 2024, 8:29:23 - *.dynamic.chello.pl
A ile punktów i meczy do rozegrania mają trzecia i czwarta drużyna?

@BYLE BYLO - 27 kwietnia 2024, 9:20:44 - *.184.130.149.ipv4.supernova.orange.pl
Sprawdź kolego jeszcze raz - cóż z tego, że Ipswich ma 3 mecze do rozegrania, skoro drugie Leeds ma jeden i 4 punkty straty, a czwarty Southampton ma jeszcze dwa spotkania i już 10 punktów straty.
Jeżeli Ipswich wszystko wygra, a Leicester wszystko przegra to i tak awansuje z drugiego miejsca. Przy wygranej Leeds i tak będzie trzecie.

11 - 27 kwietnia 2024, 11:10:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No nieźle Leeds popłynął, na finiszu rozgrywek, kiedy rozstrzyga się sprawa awansu lanie 0-4 ze słabym QPR.

Man - 27 kwietnia 2024, 11:58:04 - *.centertel.pl