19 maja 2024, 20:56:24 - euzi
Bramka Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił bramkę dla Barcelony w wygranym 3-0 (1-0) meczu 37. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy przeciwko Rayo Vallecano. Dla kapitana reprezentacji Polski to 18. ligowe trafienie w sezonie.

19 maja 2024, 19:00 - Barcelona (Estadi Olímpic Lluís Companys)
FC Barcelona 3-0 Rayo Vallecano de Madrid
Robert Lewandowski 3, Pedri González 72, 75

żółte kartki: Lamine Yamal Nasraoui, Raphinha, Pau Cubarsí, João Cancelo - Abdul Mumin, Óscar Valentín.

sędziował: Jesús Gil Manzano (Estremadura).
widzów: 35 823.

Lewandowski grał do 79. minuty, kiedy zmienił go Vitor Roque. Barcelona została wicemistrzem Hiszpanii i ma obecnie 82 punkty.

Locoklub - 19 maja 2024, 21:24:01 - *.15.34.9
Brawo Lewy, oby tak samo strzelał na euro. Najlepszy polski piłkarz w historii.

slazak - 19 maja 2024, 21:32:44 - *.centertel.pl
Smutny upadek piłkarza Pycha kroczy przed upadkiem. Przychodził do Barcelony jako game changer. Miał zapewnić klubowi mistrzostwo i dominację w La Liga, Puchar Króla, minimum finał, a najlepiej wygranie, Ligi Mistrzów, na deser zapewnić wygranie światowego mistrzostwa klubowego. Przegrał praktycznie wszystko...

Normals - 19 maja 2024, 21:50:14 - *.ip.systemia.pl
Ślązak - nie nadajesz się do komentowania takich ludzi jak Lewy. Lamus z ciebie. Idź spać, nie zatruwaj sieci.

gaga - 19 maja 2024, 22:01:16 - *.tarniny.pl
slazak - słowo klucz to zespół.

Future - 19 maja 2024, 22:04:27 - *.centertel.pl
Lewy w wieku 36 lat ma wciąż solidne liczby, grając w najlepszej lidze świata.
Następny piłkarz tej klasy w Polsce urodzi się może po 5 wojnie światowej, albo jak ludzkość będzie kolonizować inne planety

Lococlub - 19 maja 2024, 22:05:12 - *.15.35.175
@slazak jaki upadek, że gra w top5 w jednym z najbardziej znanych i utytułowanym klubie na świecie. Większość piłkarzy w kraju i za granicą marzy o takiej karierze.

Ech... - 19 maja 2024, 22:08:16 - *.77.179.pool.telefonica.de
Rivaldo ostatnio powiedzial, ze za jego czas jak napastnik mial w Barcelonie 30 lat to sie go pozbywali, a teraz Lewandowski ma 36 lat i jest glownym napastnikiem.

mor - 20 maja 2024, 1:45:10 - *.cpe.net.cable.rogers.com
do Lococlub
Najwiekszy talent i najlepszy pilkarz w histori POLSKI TO Wlodek Lubanski mial 16 lat jak wystapil w w 1 reprezentacji Polski seniorow w meczu z Norwegia i strzelil bramke,chcial go Real ale komuna go nie puscila

a - 20 maja 2024, 1:49:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Porównywanie na zasadzie "kto lepszy" piłkarzy, których dzieli pół wieku ma tyle samo sensu, co nabieranie wody sitkiem.

Kickero - 20 maja 2024, 4:46:48 - *.43.60.249.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Lewy!

Lewy King - 20 maja 2024, 9:05:19 - *.centertel.pl
Jak można w ogóle porównywać Lubańskiego, który niczego poważnego w karierze nie wygrał, do najbardziej utytułowanego piłkarza w historii polskiej piłki nożnej, Lewandowskiego?

wichura - 20 maja 2024, 9:57:21 - *.146.92.61.mobile.internet.t-mobile.pl
Cieszy mnie ten gol! Jeśli dobrze liczę, to aktywował on klauzulę, na mocy której Barcelona dopłaci Bayernowi

Slawianin - 20 maja 2024, 12:13:15 - *.134.144.182
Kogo to obchodzi co Lewy wygral poza jego fanbojami? Liczy sie kto jakich emocji dostarczyl swoja gra. Nie tylko Orly Gorskiego czy piechniczka w koplecie wyprzedzaja magistra ale i np taki Wojtek Kowalczy co strzelal gole Sampdori, Holandii i Na IO'92.

Juras - 20 maja 2024, 12:23:08 - *.versanet.de
dlugo taki jak Lewy sie nie urodzi wsrod tych nazelowanych niechcacych ciezko harowac mlodych dzbanow,co do Lubanskiego koles mial pecha ,kontuzje i czas w ktorym gral,takie pijaki jak kowalczyk nawet nie powinny sie za ekspertow uwazac ........Lewy w swojej karierze zrobil najwiecej by rozslawic POLSKE

trolololo - 20 maja 2024, 13:27:07 - *.play-internet.pl
Znowu bedzie 50 lat czekania na takiego asa jak Lewandowski. Hejterzy niech wracają do swojej roboty czyli wykładania towarów na pólki, a których najwiekszych osiegnieciem jest siegniecie do najwyższej pólki.