17 czerwca 2024, 16:52:22 - kamil_
ME: Bogdan Racovițan zagrał w reprezentacji Rumunii

Bogdan Racovițan (Raków Częstochowa) zagrał w reprezentacji Rumunii w wygranym 3-0 (1-0) meczu 1. kolejki grupy E rozgrywanych w Niemczech finałów mistrzostw Europy z Ukrainą. 24-letni obrońca wszedł na boisko w 87. minucie, gdy opuścił je Nicolae Stanciu.

17 czerwca 2024, 15:00 - Monachium (Allianz Arena)
Rumunia 3-0 Ukraina
Nicolae Stanciu 29, Răzvan Marin 53, Denis Drăguș 57

żółte kartki: Răzvan Marin - Juchym Konopla.

sędziował: Glenn Per Nyberg (Szwecja).
widzów: 61 591.

W zespole Rumunii Deian Sorescu (wypożyczony z Rakowa Częstochowa) pozostał na ławce rezerwowych.

L&C&W - 17 czerwca 2024, 16:53:35 - *.7.21.212.ipv4.supernova.orange.pl
Absolutna dominacja Rumunów, Ukraińcy nie wiedzieli co się dzieje na boisku, jedynie zaczęli coś grać pod koniec kiedy wszystko było już wiadome. Dragusin top w tym meczu.

Adi - 17 czerwca 2024, 16:56:51 - *.dynamic.inetia.pl
Oto co się dzieje z Ukrainą gdy ma działać na własny rachunek. Europejski średniak stanów niższych zjada ich na śniadanie, deklasując wręcz. I dobrze wszyscy wiemy, że taka przepaść jest nie tylko w sporcie.

Winio - 17 czerwca 2024, 16:56:51 - *.176.4.pool.telefonica.de
No to się teraz Wołodymyr Dajdajdaj na Rumunów obrazi.

esiek - 17 czerwca 2024, 17:00:06 - *.231.0.99.koba.pl
gdzie ten wasz płaczek bakaro banzaj, który co turniej przewiduje Ukrainę jako czarnego konia turnieju

pgliwice - 17 czerwca 2024, 17:00:14 - *.252.223.38
Hrabia Drakula byłby dumny z rumuńskich chłopaków.

maxznak - 17 czerwca 2024, 17:06:06 - *.dynamic.chello.pl
Ten mecz pokazał jak elektrycznych mamy obrońców na tle innych drużyn. Pół Dragusina na stoperze by wystarczyło. Z naszych tyłów to jedynie Kiwior umie grać piłką i wychodzić na pozycje, reszta się zatrzymała na poziomie ekstraklasy. Czemu nikt nie ogarnal, ze gol na 1:1 z Holandią był obronców (szczegolnie Salamona), którzy nie pokazywali się do grania Zalewskiemu, więc chłop był zmuszony wybić byle dalej i się skończyło jak się skończyło. I tak cały mecz, z drwalami, którzy nie potrafią prosto kopnąć piłki w obronie ani się ustawić do grania przy wysokim pressingu. Ciągle jakiś babol. Ukraina zupełnie bez pomysłu, jak na razie zdecydowanie najgorszy team turnieju, nawet Szkoci wyglądali lepiej.

L&C&W - 17 czerwca 2024, 17:09:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
My kibice gieksy gratulujemy naszym braciom z Rumunii

L&C&W - 17 czerwca 2024, 17:24:16 - *.59.36.7
Polska wygrała z Ukrainą, a Ukry w łeb na ME, Polska wygrała z Turkami, a Turki zapewne w łeb na ME. Sama Polska też w łeb. W piatek Austria pokaże jak się gra w piłeczkę lekko 3:0 dla potomków Adolfa.

L&C&W - 17 czerwca 2024, 17:33:24 - *.59.36.7
ty jestes potomkiem wulca i curwy

wichura - 17 czerwca 2024, 17:46:44 - *.centertel.pl
Przegrana Ukrainy zawsze cieszy

ja - 17 czerwca 2024, 17:57:13 - *.play-internet.pl
Tak się gra jak jest się ma teoretycznie słabszy zespół brawo Rumunia. A w Polsce cieszą się z przegranej bo oddali strzały na bramkę.

j - 17 czerwca 2024, 17:59:02 - *.79-160-152.customer.lyse.net
Miał być czarny koń, a tu taki gwałt.

L&C&W - 17 czerwca 2024, 18:00:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Polska & Ukraina.
Przyjaźń która przetrwa wszystko

A.C.L. - 17 czerwca 2024, 18:04:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jeszcze tylko dwa mecze w łep i chłopaki mogą jechać na zasłużone urlopy.Nawet Drewno jak zagra z Austrią to i tak nic nie da bo Polska jest Mistrzem Polski.

Paweł - 17 czerwca 2024, 19:01:49 - *.dynamic.chello.pl
Racovitan i Sorescu to reprezentanci Rumuni,a u trenera Papszuna najczęściej grzali ławkę rezerwowych. Berggren również,Kittel też trenerowi nie pasuje, choć akurat on potencjał ma, mimo słabej formy w zeszłym sezonie.

Rzeszowiak - 17 czerwca 2024, 22:55:18 - *.agg2.rsl.rsl-rtd.eircom.net