Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

20 lipca 2024, 18:56:56 - gabrielba
Betclic I liga: Pogoń S. 1-2 Chrobry

20 lipca 2024, 17:00 - Siedlce (stadion ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 1-2 Chrobry Głogów
Lukáš Hrnčiar 90 - Sebastian Bonecki 15, Szymon Bartlewicz 45

Pogoń: 23. Mateusz Pruchniewski - 55. Cássio, 14. Dawid Burka, 26. Jakub Okusami - 77. Daniel Pik (73, 12. Titas Milašius), 8. Jakub Sinior (65, 4. Miłosz Drąg), 43. Lukáš Hrnčiar, 10. Piotr Pyrdoł (65, 17. Ołeksij Zinkewycz), 7. Damian Szuprytowski (73, 9. Jakub Lutostański), 2. Krystian Miś - 56. Cezary Demianiuk.

Chrobry: 1. Krzysztof Wróblewski - 29. Paweł Tupaj (80, 80. Kacper Tabiś), 44. Albert Zarówny, 16. Robert Mandrysz, 5. Mavroudís Bougaḯdis, 13. Jakub Kuzdra - 9. Mateusz Ozimek (65, 20. Patryk Szwedzik), 19. Patryk Mucha (65, 23. Szymon Lewkot), 7. Sebastian Bonecki (90, 35. Eryk Marcinkowski), 30. Szymon Bartlewicz (80, 14. Bartosz Biel) - 11. Mikołaj Lebedyński.

żółte kartki: Miś - Mandrysz, Kuzdra.

sędziował: Piotr Idzik (Poznań).
widzów: 1682.

kibol - 20 lipca 2024, 18:58:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Poprawy mecz Chrobrego w defensywie, dali się beniaminkowi wybiegać na początku meczu i po 15 minut po 1 dokładnej akcji oraz świetnemu dośrodkowaniu Muchy były/nowy zawodnik Chrobrego Bonecki pewnie głową pokonuje bramkarza Pogoni.
Końcówka pierwszej połowy znów dla Chrobrego i niezawodny z dystansu Bartlewicz podwyższa wynik meczu na 2:0 strzelając precyzyjnie przy słupku po akcji Chrobrego.
Druga połowa lekko na plus dla Siedlec mieli swoje okazje zwłaszcza po rzucie rożnym oraz strzele z dystansu no i zwłaszcza akcja z końcówki gdzie pięknie wykorzystali rzut wolny i strzelili bramkę kontaktową w 92 minucie doprowadzając do lekkiej nerwówki. Gratulacje dla obrony Chrobrego która dziś wybijała, przerywała akcję, przeszkadzała lub nowy bramkarz Wróblewski pewnie bronił strzały z dystansu. (Bo przy strzale z wolnego był bez szans).
Chrobry dziś pokazał beniaminkowi że 1 liga a 2 liga to dwa światy, dziś wygrało doświadczenie z atakami samotnego jeźdźca bez głowy.
Gratulacje za dobry mecz Chrobrego i 3 punkty jadą do Głogowa.
Za tydzień mecz z Termaliką która nigdy nam nie leży i to będzie poważniejszy test jak zespół przygotowany jest do sezonu.

Bagieta - 20 lipca 2024, 18:58:26 - *.182.205.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pogoń Siedlce zdecydowanie więcej przy piłce - a Chrobry bardziej konkretny . Zobaczymy co dalej

asd - 20 lipca 2024, 19:05:19 - *.play-internet.pl
Bardzo dobry mecz Chrobrego, poza samą końcówką - pełen spokój z piłką przy nodze, bardzo solidna defensywa, konkrety w ofensywie. Świetny, wszędobylski Bonecki, znowu fajnie Zarówny, nowy bramkarz jak na razie pewnie i solidnie. Bartlewicz nie grał nic wybitnego, ale w swoim stylu dołożył swoje z dystansu. Pogoń zbyt optymistycznie, dali się kontrować, ale ogólnie jak na beniaminka też pozytywnie - szybko powinni zacząć punktować.

oli - 20 lipca 2024, 19:05:21 - *.51.102.226
Dzięki Chrobry. Zaczynamy z 3 pkt na spkojnie. Dobrze poukładana przez Trenera gra daje rezultaty.

Obiektywny - 20 lipca 2024, 19:06:04 - *.play-internet.pl
Beniaminek grający piłką ale bez dobrego ostatniego podania i pierwszoligowy wyjadacz skuteczny do bólu a później wykazujący się doświadczeniem. Myślę że Pogoń po tym meczu może być umiarkowanie usatysfakcjonowana, a Chrobry z taką grą to raczej dolne rejony tabeli kolejny sezon z rzędu.

Jano - 20 lipca 2024, 19:09:57 - *.centertel.pl
Boniecki nagle odzyskał moc i bez kartki.
Musi mu służyć klimat

CHG fan - 20 lipca 2024, 19:12:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl

CHG fan - 20 lipca 2024, 19:13:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawa dla Chrobrego 👏🧡🖤 za mądrą grę w obronie, a przedewszyskim Sebastian Bonecki 👏👍 który wrócił do Chrobrego po tylu latach!. I zagrał znakomite spotkanie

F3 - 20 lipca 2024, 19:13:49 - *.play-internet.pl
Pogoń grała, Chrobry strzelał. No cóż, bywa i tak ale ten mecz tylko utwierdził mnie w przekonaniu że potrzebna jest dziewiątka. Co nam z Demianiuka który pokręci obrońcami skoro pod bramką odbiera mu umysł? Bardzo fajna zmiana Drąga, Miś klasa, Pik również solidnie, tak samo Cassio. Będzie dobrze, przy dobrym napastniku myślę że byśmy byli dość wysoko w tabeli

Tororoso - 20 lipca 2024, 19:14:54 - *.146.253.51.mobile.internet.t-mobile.pl
To co przechodziło w 2 lidze Pogoni w tej już nie. Tracone bramki na potęgę w 2 lidze szybko Demianiuk czy inny zawodnik odrabiali. Chrobry pokazał skuteczną grę bez zbędnych fajerwerków. Pogoń gra teraz jak całą rundę wiosenną bez obrony. Każda piłka wrzucona w pole karne pachnie bramką. Beznadziejnie to widzę tym bardziej że przegrała z jedną ze słabszych ekip tej ligi.

MzksIak - 20 lipca 2024, 19:16:25 - *.play-internet.pl
Brawo Chrobry. Gdyby nie Biel, 2-0 na spokojnie. To co ten gość gra to kryminał, do rezerw na naukę, bo na razie to czwarta kolumna w drużynie

Obserwator - 20 lipca 2024, 19:18:30 - *.fiberway.pl
Gratulacje dla bramkarza Wróblewskiego od kibiców Puszczy.Dobry bramkarz.Gośc na ekstraklasę.

Rusxowice - 20 lipca 2024, 19:20:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Biel nie zaskoczył i zagrał na swoim stałym poziomie ! W araku same straty , w obronie chaos i w konsekwencji stracony gol po jego głupim faulu. Niech ktoś napisze jakie są jego atutu bo rozegrał już w Chrobrym kilkadziesiąt meczów i ja inie widzę żadnych . Na szczęście ja się nie znam i pewnie wiele wnosi do gry .

.ycom - 20 lipca 2024, 19:27:54 - *.sub-174-244-145.myvzw.com
No.no Chrobry.Zeby tylko nie by£o jak w ubieg£ym roku..

asd - 20 lipca 2024, 19:34:39 - *.play-internet.pl
Nie wiem, czy Biel dobrze wypełnia zadania taktyczne trenera, czy o co chodzi, ale jak na razie jego przygoda z Chrobrym to jedno wielkie... nic. Nie ma dobrej techniki, nie ma dobrego uderzenia, nie ma goli, nie ma asyst, dodatkowo fizycznie odstaje od pozostałych piłkarzy na boisku. Dzisiaj wszedł, zanotował ze dwie straty + sfaulował na gola. Ozimek też jest nierówny, więc może Szwedzik zadomowi się na prawym skrzydle, bo bez wątpienia jest tam pole do poprawy w porównaniu do ostatnich sezonów, a w zasadzie od odejścia Bochnaka.

Henio - 20 lipca 2024, 19:36:56 - *.146.122.84.mobile.internet.t-mobile.pl
Siedlce chciały awansu to teraz mają ale porażki i zapewne spadek

Emeryt - 20 lipca 2024, 19:40:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Komu potrzebna piłka w Głogowie ja potrzebuję spokoju mieszkam na Wita Stwosza, mam problemy ze spaniem.

EL - 21 lipca 2024, 5:44:57 - *.205.194.49.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
Ilu widzów?Było chociaż ze 2 tyś?A gości ze 200?

Diariusz - 21 lipca 2024, 9:38:28 - *.dip0.t-ipconnect.de
WKS Chrobry będzie czarnym koniem igrzysk pierwszoligowych. Tak tak będzie! Trzymajcie mnie za słowa!

F3 - 21 lipca 2024, 11:15:14 - *.siedlce.domtel.com.pl
Podobno było 1700 ale na moje oko było sporo więcej (wystarczy popatrzeć na zdjęcia z trybun). Gości było kilkunastu

ElaB - 21 lipca 2024, 13:05:24 - *.unknown.vectranet.pl
Szwedzik - czekalismy na takiego pilkarza dlugo, widac jakosc po tych kilku kontaktach z pilka
Bonecki - ladny powrot i zamiana za Machaja
Wroblewski - tez moze sie podobac, mimo ze to 2 stracona bramka z wolnego ( wczesniej w spar. z Miedzianka)
Ten sezon powininen byc spokojniejszy mamy przeciez juz tyle samo pkt.co w Pazdzierniku rok temu

asd - 21 lipca 2024, 15:47:40 - *.dynamic.chello.pl
ElaB - tego strzału z wolnego z Siedlcami nie obroniłby żaden bramkarz na świecie, zerowa wina Wróblewskiego i bardzo solidny, spokojny mecz w jego wykonaniu.

Odyn - 21 lipca 2024, 15:51:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A dlaczego w Chrobrym nie gral obrońca pozyskany z Motoru Lublin ?!

Kibol - 21 lipca 2024, 22:54:01 - *.deploy.static.akamaitechnologies.com
Przejedzie się nie przejdzie czas pokaże na wiosnę uratowaliście remis z nami u siebie, dziś my jesteśmy inną drużyną i jestem ciekawy jak to będzie bo jakby nie było jesteście mocnym zespołem którym spokojnie powinien liczyć się walce o awans.

Odeniec - 21 lipca 2024, 22:54:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Odyn: dwójka go przycisła