Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

20 lipca 2024, 21:33:23 - LukaszL
Betclic I liga: Stal St. W. 0-1 Górnik Ł.

20 lipca 2024, 19:35 - Stalowa Wola (stadion PCPN)
Stal Stalowa Wola 0-1 Górnik Łęczna
Damian Warchoł 90

Stal: 33. Mikołaj Smyłek - 26. Patryk Zaucha (76, 18. Cyprian Pchełka), 22. Jakub Banach, 55. Damian Oko (76, 27. Dominik Jończy), 4. Łukasz Furtak, 24. Damian Urban - 7. Jakub Górski (76, 11. Sebastian Strózik), 8. Łukasz Soszyński, 20. Bartosz Pioterczak (61, 16. Krystian Lelek), 30. Kamil Wojtkowski (69, 10. Adam Imiela) - 77. Kacper Chełmecki.

Górnik: 1. Branislav Pindroch - 21. Jakub Bednarczyk, 6. Jonathan de Amo, 5. Mateusz Broda, 18. Dominykas Barauskas - 95. Marko Roginić (61, 52. Damian Warchoł), 16. Paweł Żyra (87, 11. Fryderyk Janaszek), 10. Adam Deja, 20. Patryk Malamis (87, 14. Filip Szabaciuk), 22. Kamil Orlik (61, 17. Branislav Spáčil) - 19. Przemysław Banaszak (78, 9. Hubert Turski).

żółte kartki: Soszyński, Furtak - Spáčil.

sędziował: Piotr Szypuła (Bielsko-Biała).
widzów: 3764.

jsjdsj - 20 lipca 2024, 21:34:13 - *.76.108.110
Bardzo słabe zawody... sędziego...

Kibic - 20 lipca 2024, 21:35:25 - *.dynamic.mm.pl
Piłka nożna jest bardzo niesprawiedliwa. Łęczna kompletnie nie istniała w tym meczu przez 90 minut a wygrała przez 1 błąd. Ale głowy do góry bo przynajmniej Stal chciała grać w piłkę i fajnie im to wychodziło.

Jaja Ture - 20 lipca 2024, 21:35:31 - *.234.234.83.protonet.pl
Ale niesprawiedliwość! Stalówka lepsza w przekroju 90 minut i bramka stracona w ostatnich sekundach. Szkoda wysiłku Stali.

&&&&qutt - 20 lipca 2024, 21:36:27 - *.centertel.pl
Dobry kurs na live z 8 na Łęczna

anonim - 20 lipca 2024, 21:36:46 - *.191.195.105.ipv4.supernova.orange.pl
Niestety nie mamy napastnika.

Widzu - 20 lipca 2024, 21:37:59 - *.play-internet.pl
Nie no ja myślałem że będzie lepsze sędziowanie ligę wyżej a zmieniasz u gorsze. Stalówka lepsza ale brak skuteczności. Pod koniec 3-4 piłkarzy Górnika powinno dostać czerwone kartki. No ale sędzia był jaki był

Emigracja - 20 lipca 2024, 21:39:51 - *.81.188.182
Tak to jest jak nie wykorzystuje się setek.Mecz powinien się zakończyć przynajmniej 3:0 a wynik końcowy 0:1.szkoda czas na zakup napastnika bo Strōzik tylko żel na włosach poprawia.dlaczego Stalówka z nim przedłużyła umowę???

jano - 20 lipca 2024, 21:42:14 - *.centertel.pl
Łęczna ma farta do bramek w ostatnich m8nutach.W Sosnowcu dostali karnego z kapelusza.Co nie pomogło w awansie.

STF - 20 lipca 2024, 21:43:05 - *.dynamic.mm.pl
Prusak ty .......

Obserwator - 20 lipca 2024, 21:45:19 - *.fiberway.pl
Mieliście Klisiewicza i co trzeba było go zakontraktować. Ponoć niezły napastnik.

Licz - 20 lipca 2024, 21:46:00 - *.interduo.pl
Łęczna grała w barażach o ekstraklasę i widać to doświadczenie.Gornik to stary wyjadacz i bawią mnie wasze komentarze. Cóż nie graliśmy piękne ale 3 pkt są nasze co było do przewidzenia.Brawo,teraz musimy się zgrywać i będzie ok.

anonim - 20 lipca 2024, 21:46:25 - *.191.195.105.ipv4.supernova.orange.pl
Klisiewicz na wiosnę to był obraz nędzy i rozpaczy.

Olo - 20 lipca 2024, 21:54:55 - *.231.118.211
Stal, co .....🤣

Raffaello - 20 lipca 2024, 21:57:10 - *.146.146.113.mobile.internet.t-mobile.pl
Stal zdecydowanie lepsza a mimo to przegrała. Górnik narazie słabiutki

Dzozef - 20 lipca 2024, 22:01:06 - *.play-internet.pl
Stalówka grała w piłkę mogli wysoko wygrać a Łęczna strzeliła kartofla w ostatniej sekundzie,po za tym dwa razy byli w polu karnym.Sedzia błądził jak dziecko we mgle wogole nie panował na boisku nie wiedział co się dzieje,nie ogarniał niczego

raf - 20 lipca 2024, 22:03:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Poznań się cieszy z wygranej Górnika Łęczna lepiej mądrze grać niż głupio biegać brawo bramkarz

jano - 20 lipca 2024, 22:05:46 - *.centertel.pl

benyhik - 20 lipca 2024, 22:10:34 - *.internetia.net.pl
Stalówka lepsza, Łęczna nic nie grała, wynik mega niesprawiedliwy. Jeszcze z 2 ligi pamiętam i tutaj też fajny sędzia, daje pograć, mega kontakt z zawodnikami, zero gwiazdorzenia, dobrze że awansował.

Dzik - 20 lipca 2024, 22:15:44 - *.centertel.pl
Brak napastnika. Normalka. Chełmecki musi grać. Parodia.

bolec - 20 lipca 2024, 22:21:08 - *.centertel.pl
Brawo Sergiusz Prusak! Chamstwa nie wolno tolerowac!

Tom81 - 20 lipca 2024, 22:28:23 - *.147.4.19.mobile.internet.t-mobile.pl
Stal Stalowa Wola zagrała całkiem dobry mecz i przez cały czas miała przewagę, ale, jak mawiał śp. trener Wojciech Łazarek, przewaga jest dobra na wadze (w boksie). Po raz kolejny dał o sobie znać stary grzech Stalówki,tj. nieskuteczność. Jeżeli tylko Stal poprawi skuteczność pod bramką rywala to będzie ok. W pierwszej lidzem spodziewałem się znacznie wyższego poziomu sędziowania. Przy okazji gratuluję naszym kibicom niesamowitej oprawy meczu👍☺⚽. Pozdrawiam i gramy dalej !

Jacek - 20 lipca 2024, 22:38:04 - *.play-internet.pl
Tylko kibice Stalówki nie zawiedli i na trybunach zagrali mecz ekstraklasy, brawo za głośny doping przez cały mecz i konkretną oprawę

O_o - 20 lipca 2024, 22:48:18 - *.play-internet.pl
Piłka jest dziwna...zespół który nie istniał, bronił się przez 95 minut, oddaje pół strzału na bramkę w 95 min. i wygrywa 😏🤷 to nie kwestia doświadczenia to był fart.
Stalowa piłkarsko zdecydowanie lepsza ale za to punktów nie dają.

mundi - 20 lipca 2024, 22:58:11 - *.240.139.6
wielkie gratulacje dla Stalowej za ten mecz, naprawdę zasługiwali na 3 punkty ale doświadczenie wzięło górę.

Abel - 20 lipca 2024, 23:04:32 - *.tvkstella.pl
Jakim cudem stal nie dostała karnego za rękę zawodnika Łęcznej w drugiej połowie? W 1 lidze jest var a nie zareagował? Przecież ręka z tych ewidentnych..

Olo - 20 lipca 2024, 23:25:14 - *.231.118.211
Fajne te komentarze 😁

Rac57 - 21 lipca 2024, 0:22:40 - *.dyn.optonline.net
Przez glupie race sedzia musial przedluzyc mecz I stracilismy bramke w ostatniej minucie doliczonego czasu

kika - 21 lipca 2024, 1:14:53 - *.dynamic.mm.pl
Po tym meczu Stalowki jestem pewien o spokojne baraże o ekstraklasę.Czasem w piłce tak bywa ale to nie koniec świata.Stalowka jest mocna i będzie walczyć o awans.

Edek - 21 lipca 2024, 5:37:12 - *.play-internet.pl
Nie ośmieszają się, będzie walka o utrzymanie.

arriss - 21 lipca 2024, 8:14:26 - *.centertel.pl
Wielka szkoda bo grali dobrze tylko brakło skuteczności. Łęczna na farcie.

PP - 21 lipca 2024, 8:56:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
1. Stalówka zdecydowanie lepsza! 2. Bronislav jak jest w formie to to jest najlepszy bramkarz witej lidze! 3. Po bramce pół stadionu puste…..

Bolo - 21 lipca 2024, 9:44:12 - *.interblock.pl
PP - po bramce był koniec meczu, więc co się Dziwisz?

yety - 21 lipca 2024, 9:47:38 - *.dynamic.mm.pl
Gdyby tylko Lukasz Sekulski zechciał wrócić do Stalówki to były by bramki i byłoby pięknie.

Akcent - 21 lipca 2024, 11:50:02 - *.play-internet.pl
Górnik bez formy a wygrał od niechcenia, wy możecie powalczyć z beniaminkami + Polonia, Chrobry i Znicz bo reszta to od Świętego dzwona z wami straci punkty

PP - 21 lipca 2024, 12:08:56 - *.153.38.53.res.pl
Bolo , po bramce grano jeszcze 3 minuty, w których Stalówka była przy piłce!

kibicamato - 21 lipca 2024, 18:44:16 - *.public.telering.at
Zabrakło wiatru na lewym wachadle, na mecz o podwyższonym rygorze trzeba grać ofensywniej...

fistaszek5 - 23 lipca 2024, 7:17:12 - *.dynamic-4-waw-k-2-2-0.vectranet.pl
Nikt już nie myśli o nowych trybunach? doping to padAKA...NON STOP TO SAMO-MŁYN ZAMIAST SIE ROZRASTAĆ JEST I BĘDZIE TAKI JAK W 2 LIDZE BO KAŻDY MA TO GDZIEŚ...Myśleć to trzeba pesrspektywicznie a nie jarać sie dwoma trybunkami i młynem który już nie ma gdzie sie powiększyć bo nie budują za bramkami trybun a trzeba pamiętac o tym że nie każdy chce iść na trybune od strony basenu oraz że bardzo dużo ludzi chciało by być na młynie a biletó tam już nie ma i muszą być na tej drugiej.Brakuje tu ludzi myślących pespektywicznie a za dużo jarających sie tym co jest.Pocisnąć pana Prezydenta i pana Sobieraja w sprawie nowych dużych trybun za bramkami

lukas82 - 23 lipca 2024, 9:25:11 - *.mtm-info.pl
Gorzej jak po sezonie zlecą i znów trybuna "Hutnicza" będzie świecić pustkami, w 2 lidze średnia widzów była 2 tys. Licze ze w tym sezonie zakręci się koło 3 tys.

charless1@ - 23 lipca 2024, 16:08:28 - *.30.118.234.mobile.internet.t-mobile.pl
Szkoda... zamiast gładkiego zwyciestwa, frajerskie 0:1.Wyraźnie brakowało Sukiennickiego. Damian Oko tym razem nie trafił, a Adam Imiela nie uratował remisu .... brakuje napastnika, a sam Chełmecki z przodu to za mało .....