Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

25 lipca 2024, 21:35:33 - LukaszL
eLK: Gol Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek strzelił gola dla tureckiego İstanbul Başakşehir FK w wygranym 6-1 (4-0) pierwszym meczu II rundy eliminacji Ligi Konferencji przeciwko SP La Fiorita z San Marino.

25 lipca 2024, 19:45 - Stambuł (Başakşehir Fatih Terim Stadyumu)
İstanbul Başakşehir FK 6-1 SP La Fiorita
Berkay Özcan 5, Davidson 13, João Figueiredo 29, 49, Olivier Kemen 42, Krzysztof Piątek 71 - Nicola Greco 58

żółte kartki: Matchói Djaló - Nicola Mazzotti, Nicola Greco.

sędziował: Miloš Bošković (Czarnogóra).
widzów: 3814.

Piątek wszedł na boisko w 61. minucie w miejsce João Figueiredo. W zespole gospodarzy od 76. minuty grał Danijel Aleksić (w przeszłości Lechia Gdańsk), który zmienił Berkaya Özcana.

Rewanż zostanie rozegrany 1 sierpnia o godz. 20:45 w Serravalle. Zwycięzca tego dwumeczu zagra z wygranym z pary Iberia 1999 Tbilisi (Gruzja) - Partizani Tirana (Albania). Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem 2-0 Gruzinów.