Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

27 lipca 2024, 7:06:29 - dwieladek
Niewykorzystany rzut karny Bartosza Slisza w Leagues Cup

Bartosz Slisz nie wykorzystał rzutu karnego w zremisowanym przez jego amerykański Atlanta United 3-3 (2-3) meczu 1. kolejki grupy siódmej wschodniej Leagues Cup przeciwko amerykańskiemu DC United. W serii rzutów karnych goście wygrali 6-5.

27 lipca 2024, 2:00 - Atlanta (Mercedes-Benz Stadium)
Atlanta United 3-3 k. 5-6 DC United
Daniel Ríos 20, 81 (k), Saba Lobżanidze 38 - Christian Benteke 4, Jared Stroud 25, 32

karne: (0-0 Mateusz Klich - obroniony), 1-0 Dax McCarty, 1-1 Christian Benteke, (1-1 Brooks Lennon - obroniony), 1-2 Aaron Herrera, 2-2 Nick Firmino, 2-3 Cristian Dájome, 3-3 Saba Lobżanidze, 3-4 Pedro Santos, 4-4 Jamal Thiaré, 4-5 Christopher McVey, 5-5 Derrick Williams, 5-6 Gabriel Pirani, (5-6 Bartosz Slisz - obroniony)

żółte kartki: Christopher McVey, Pedro Santos (DC).

sędziował: Fernando Guerrero Ramírez (Meksyk).

W 65. minucie Bartosz Slisz (Atlanta) nie wykorzystał rzutu karnego (Alex Bono obronił).

Slisz rozegrał całe spotkanie tak samo jak Mateusz Klich w drużynie gości.

Tabela:

1. DC United           1  2  3- 3
2. Atlanta United      1  1  3- 3
3. Club Santos Laguna  0  0  0- 0

W turnieju bierze udział 47 zespołów - w tym 29 z Major League Soccer (USA, Kanada) i 18 z Liga MX (Meksyk). 45 z nich rywalizuje w 15 trzyzespołowych grupach, z których po dwa zespoły awansują do fazy pucharowej. Awans bez gry do 1/16 finału uzyskały Columbus Crew jako zwycięzca MLS w 2023 roku i Club América jako najlepszy zespół Liga MX w łącznej tabeli za 2023 rok.

Gienadij - 27 lipca 2024, 7:12:19 - *.its-24.pl
A co to za rozgrywki. Jakiś puchar USA?

marco - 27 lipca 2024, 7:22:51 - *.dynamic.chello.pl
Rozgrywki pucharowe, 3 zespoły w każdej grupie, 15 grup. Zasadniczo ekipy z USA (MLS) i Meksyku (MX). LA FC z Matim Boguszem w składzie wygrało dziś np. 3:0 z Tijuana (MX)

marco - 27 lipca 2024, 7:26:30 - *.dynamic.chello.pl
W kolejnej rundzie po fazie grupowej zagra po 2 z najlepszych miejsc (30) + Awans bez gry do 1/16 finału uzyskały Columbus Crew jako zwycięzca MLS w 2023 roku i Club América jako najlepszy zespół Liga MX w łącznej tabeli za 2023 rok.

Marcin - 27 lipca 2024, 7:53:30 - *.146.106.121.mobile.internet.t-mobile.pl
Slisz nie wykorzystał dwóch karnych w tym meczu.
Jeden w meczu na 3:3 … a drugi w konkursie rzutów karnych jako ostatni strzelający …
Nie był to jego dzień :/

Darek - 27 lipca 2024, 8:41:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ogólnie Polacy w tym meczu ładnie - 3 karne, 3 pudła

niedlalegi - 27 lipca 2024, 9:13:23 - *.22.252.106.ipv4.supernova.orange.pl
Slisz za chwilę szybciutko odbije się od MLS.

rand - 27 lipca 2024, 9:54:22 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wyleczony...

lolo - 27 lipca 2024, 11:04:05 - *.statoil.com
no to dwoch karnych nie strzelil ..w jednym meczu hahaha

Zoono - 27 lipca 2024, 17:07:40 - *.centertel.pl
W meczu nie strzelił jednego... Drugiego przestrzelił w serii jedenastek. Więc news prawidłowy

Sema4 - 28 lipca 2024, 10:23:23 - *.95.116.pool.telefonica.de
Kolejny mocno przereklamowany gracz, gdyby byly mistrzostwa swiata Managerow to Polscy byli by co roku mistrzami swiata