Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

27 lipca 2024, 18:57:09 - LukaszL
Betclic II liga: Olimpia E. 1-1 Jastrzębie

27 lipca 2024, 17:00 - Elbląg (Stadion Miejski)
Olimpia Elbląg 1-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Wojciech Fadecki 45 - Michał Bednarski 31

Olimpia: 1. Kacper Tułowiecki - 4. Kacper Łaszak (71, 6. Mikołaj Jasiński), 21. Łukasz Bogusławski, 3. Orest Tiahło, 24. Bartłomiej Mruk - 17. Wojciech Fadecki, 16. Dawid Szałecki, 13. Michał Kuczałek, 7. Radosław Stępień (77, 10. Jan Sienkiewicz), 9. Mateusz Kuzimski (71, 30. Dawid Wierzba) - 19. Dominik Kozera.

Jastrzębie: 1. Grzegorz Drazik - 31. Jan Flak (84, 2. Michał Walczak), 7. Przemysław Lech, 25. Paweł Baranowski, 5. Paweł Kucharczyk, 66. Krystian Mucha (76, 6. Szymon Maszkowski) - 27. Oliwer Jakuć (67, 47. Konrad Kargul-Grobla), 17. Karol Fietz, 20. Oskar Paprzycki, 11. Szymon Kiebzak (76, 10. Farid Ali) - 18. Michał Bednarski (84, 90. Szymon Matysek).

żółte kartki: Stępień, Fadecki - Jakuć, Baranowski, Drazik, Paprzycki.
czerwona kartka: Oskar Paprzycki (90. minuta, Jastrzębie, za drugą żółtą).

sędziował: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).

W 65. minucie Mateusz Kuzimski (Olimpia) nie wykorzystał rzutu karnego (Grzegorz Drazik obronił).

Rralia - 27 lipca 2024, 18:58:23 - *.40.173.91.threembb.co.uk
Brawo Drazik, brawo GKS, szkoda zmarnowanych sytuacji na początku 2 połowy a potem... Potem popis dał sędzia, jakiś ADHD'owiec, kartka za kartką byle by dać w końcu czerwoną (może miał w tym 💶 interes) ten niby karny co to go podyktował, to w UK by miał bana na miesiąc, po prostu tam nic nie było Drazik Pan bramkarz wybronił! Dziś GKS w 10 grał przeciw 12!

1962 - 27 lipca 2024, 18:59:39 - *.play-internet.pl
I co sędzia, nie udało się. Karny, czerwona kartka a GieKSa i tak niepokonana.

Pat - 27 lipca 2024, 19:02:14 - *.ipcom.comunitel.net
Pod koniec meczu Olimpia w 12 na 10 a i tak zachowaliśmy status niepokonanych.

apropo - 27 lipca 2024, 19:09:07 - *.40.173.89.threembb.co.uk
Tak jeszcze dodam, że karny wykonany bardzo dobrze Drazik sparował ma poprzeczkę, ale w 99% takie karne wpadają, no a bramka dla Elbląga... cudem to wpadło GKS był lepszy, a i jeszcze jedno zapamiętajcie tam gdzie sędziuje pan Radek Trochimiuk pada dużo kartek, wiecie co zrobić z tą informacją 💶

Kiki - 27 lipca 2024, 19:39:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Olimpia powinna wygrac ten mecz 3:1.Druga połowa to totalna obroaJastrzębia.

Pirat - 27 lipca 2024, 20:06:22 - *.elblag.vectranet.pl
Jastrzębie to taka fuksiarska drużyna ma zdrowie na 60 minut potem oddycha rękawami i brutalnie faluje farcik z Hutnikiem a za chwilę walka o utrzymanie

Pusio - 27 lipca 2024, 20:07:10 - *.dynamic.chello.pl
jastrzebie pewny spadek za tydzien wielkie bęcki od Pogoni

Real - 28 lipca 2024, 10:36:46 - *.dynamic.chello.pl
W tym meczu Jastrzębie miało więcej strzałów na bramkę i sytuacji ramkowych niż w 5 ostatnich meczach poprzedniego sezonu . Brawo Gieksiarze jest moc 💪

Komo - 28 lipca 2024, 20:41:20 - *.centertel.pl
W Jastrzębiu grało tylko 4 zawodników cały mecz , w Olimpii 13 tu plus paru kibiców i sprzątaczka , sędzia wypaczył mecz , powinno być lekko 6:8 wynik .kartka czerwona w 90 minucie ze jastrzębie nie strzeliło 3 bramek więcej.