Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

27 lipca 2024, 19:22:27 - gabrielba
Jagiellonia uratowała wygraną

Jagiellonia Białystok wygrała 3-2 (2-0) w wyjazdowym meczu 2. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy z Radomiakiem Radom. Dwie bramki dla gości strzelił Jarosław Kubicki, a jedno trafienie zdobył Miki Villar. Dla gospodarzy dwa gole strzelił Leonardo Rocha.

27 lipca 2024, 17:30 - Radom (Radomskie Centrum Sportu)
Radomiak Radom 2-3 Jagiellonia Białystok
Leonardo Rocha 52 (k), 77 - Jarosław Kubicki 34, 40, Miki Villar 88

Radomiak: 1. Maciej Kikolski - 24. Zié Ouattara, 29. Raphael Rossi, 16. Mateusz Cichocki, 13. Jan Grzesik - 7. João Peglow (90, 20. Radosław Cielemęcki), 6. Bruno Jordão (46, 8. Luizão), 10. Roberto Alves, 27. Rafał Wolski (46, 9. Leândro), 70. Vágner Dias (90, 19. Jean Franco Sarmiento) - 17. Leonardo Rocha.

Jagiellonia: 50. Sławomir Abramowicz - 16. Michal Sáček (89, 3. Dušan Stojinović), 4. Jetmir Haliti, 17. Adrián Diéguez, 44. João Moutinho - 7. Dominik Marczuk (71, 20. Miki Villar), 6. Taras Romanczuk, 14. Jarosław Kubicki (71, 39. Aurélien Nguiamba), 99. Kristoffer Hansen - 11. Jesús Imaz (89, 72. Mateusz Skrzypczak), 9. Lamine Diaby-Fadiga (63, 10. Afimico Pululu).

Radom_fan - 27 lipca 2024, 19:25:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Radomiak w tym sezonie puchary inaczej tego nie widzę a dziś bardzo dobry mecz i pechowa porażka z ...pip pip pip...

Janek - 27 lipca 2024, 19:25:29 - *.icpnet.pl
Wielki fart.Słaba ta Jaga.26-Strzałw do 6.

ja - 27 lipca 2024, 19:25:37 - *.play-internet.pl
Dramatyczna gra Jagielonii wygrana na mega farcie.

ja - 27 lipca 2024, 19:29:03 - *.play-internet.pl
W końcu fart Jagielonii się skończy i wtedy zjazd na środek tabeli.

Darkmar - 27 lipca 2024, 19:29:34 - *.5.208.220.ipv4.supernova.orange.pl
Fart Białegostoku, nie powinni tego meczu wygrać ale cóż

Maj - 27 lipca 2024, 19:29:34 - *.mt.pl
Jaga spuchła w drugiej połowie, pocałunek śmierci....

ozon - 27 lipca 2024, 19:30:18 - *.centertel.pl
Jakie puchary dla Radomiaka? Jeszcze w tym okienku przehandlują Rochę i tyle będzie z Radomiaka.

MKJSB - 27 lipca 2024, 19:31:12 - *.7.150.27.ipv4.supernova.orange.pl
Tak wygrywa klasowa drużyna nawet jak nie idzie.

z0rd - 27 lipca 2024, 19:36:48 - *.netianet.net.pl
Oj było cierpienie w tym meczu. Radomiak dobre pierwsze 20 minut, ale potem Kubicki ich uciszył i wydawało się że jest po wszystkim, jednak Jaga zapomniała wyjść na drugą połowę co skończyło się frajerskim wypuszczeniem z rąk 2:0. Tak jak w pierwszym meczu z Puszczą, tak i tutaj wynik ustalili zmiennicy, co w sumie jest dobrym prognostykiem. Bardzo ważne 3 punkty, Radomiak to nie jest słaba drużyna, dzisiaj to pokazali.

VitaMina - 27 lipca 2024, 19:38:22 - *.jmdi.pl
BRAWO RADOMIAK!!
Zdecydowanie lepsza gra Radomiaka od Jagi.
Dziś Jaga na farcie a zwłaszcza Kubicki.
👍💚

mosquitor - 27 lipca 2024, 19:42:29 - *.dsl.telepac.pt
Jeszcze 2-3 transfery do Jagi i pozamiatamy tą ligę!

Warchoł - 27 lipca 2024, 19:44:37 - *.146.96.190.mobile.internet.t-mobile.pl
Bardzo pechowa porażka ale głowy do góry. Cisnęliśmy mistrza Polski jakby nie było. Brawo Radomiaczku za walkę!

wiohatoł3 - 27 lipca 2024, 20:01:36 - *.49.190.41.ipv4.supernova.orange.pl
Radomiak sam sobie winny, tyle setek w 2 połowie że powinien mieć tu minimum remis. Villar świetnie wkomponowal się do składu. Gole Kubickiego top.

Dell - 27 lipca 2024, 20:05:55 - *.centertel.pl
Szkoda tego punktu. Jaga słaba, ale swoje ugrali.

Bondek5 - 27 lipca 2024, 20:08:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I gitara.Łącząc puchary z ligą mamy komplet punktów.Nikt za miesiąc nie będzie wspominał stylu w tym meczu.

York Times - 27 lipca 2024, 20:10:09 - *.customers.d1-online.com
Takie mecze trudne ale zwycięskie cechują mistrza.

J - 27 lipca 2024, 20:14:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To nie Jaga słaba,tylko Radomiak zagrał bardzo fajnie. Żeby wygrać z Jagiellonią trzeba być skutecznym,bo Jaga znowu strzela dużą ilość bramek.

Luxus - 27 lipca 2024, 20:19:08 - *.centertel.pl
To jak Jagiellonia slaba to jaki Radomiak?

Warchoł - 27 lipca 2024, 20:24:12 - *.146.96.190.mobile.internet.t-mobile.pl
Mocny.

maz - 27 lipca 2024, 20:34:23 - *.dynamic.chello.pl (*.176.69.57)
Puk puk...kto tam? Widzew 2:0

OLD JAGA - 27 lipca 2024, 20:43:03 - *.radom.vectranet.pl
Weżcie w końcu tę piaskownice za bramką zamieńcie na sektor Gości!!! Tylko Jaga!!!

Blitz - 27 lipca 2024, 20:58:40 - *.centertel.pl
Ledwo co rozpoczęła się budowa trybun za bramkami kibicu Jagi z IP z Radomia....

19RKS10 - 27 lipca 2024, 21:00:22 - *.play-internet.pl
Jaga@, gdyby nie Polish Discomagic, bylibyście, wiesz gdzie💪

MKJSB - 27 lipca 2024, 21:27:51 - *.7.150.27.ipv4.supernova.orange.pl
Do 19RKS10. Jeżeli już to nie Kulesza ale zupełnie ktoś inny i zdecydowanie bardziej znaczny od Kuleszy poukładał Jagiellonię i stworzył z niej czołowy klub polski. Możesz wątpić ale po awansie w 2007 roku czyli na przestrzeni 17 lat mistrzostwo, 2 razy wice-mistrzostwo i trzecie miejsce to trofea Jagiellonii do tego PP i porażka w finale.

OldR - 27 lipca 2024, 21:49:55 - *.play-internet.pl
Radomiak pachołki Legii. Gratulacje dla Jagiellonii.

kek - 27 lipca 2024, 21:50:05 - *.6.64.244.ipv4.supernova.orange.pl
Jaga spuchła,Jaga słaba, Jaga cośtam.
A kto wygrał?
No właśnie.
Jaga minimalnym wysiłkiem z jakimś Radomiakiem.

Ted - 27 lipca 2024, 21:55:58 - *.elpos.net
Tak wygrywają klasowe drużyny.

19RKS10 - 27 lipca 2024, 21:58:58 - *.play-internet.pl
Kek@, Ted@, OldR@, poruszajcie sobie gałęziami.

19RKS10 - 27 lipca 2024, 22:01:43 - *.play-internet.pl
Wszystkich boli zgoda R&L, no i LUX, niech piecze ✌️

legia - 27 lipca 2024, 22:09:12 - *.244.89.166
Aaaaaa jak mnie piecze, ła maoje dóóOOpsko. Piecze mnie zgoda, Radomiaka nie wiem z kim, ale nadal piecze. Z kim ta zgoda, powiedzcie mi, bo mnie piecze ten kebab. ŁAAAA jak piecze.

OldR - 27 lipca 2024, 22:22:58 - *.play-internet.pl
Nikogo nie piecze ta śmieszna zgoda. Legia jest spalona w całej Polsce to chociaż te przybłędy z Radomia przygarnęli.

Dżordż - 27 lipca 2024, 22:25:43 - *.internetdsl.tpnet.pl
Radomiak przegrał mecz. Jaga w gazie co jest bardzo dobrą informacją przed rewanżem w el.LM

OldR - 27 lipca 2024, 22:33:17 - *.play-internet.pl
Pamiętacie drodzy Legioniści czemu BKS Bielsko zerwało z wami układ?

Tytus - 27 lipca 2024, 22:56:07 - *.centertel.pl
Wciąż myślę że Radomiak ciężka walka o ligowy byt ale w tym sezonie się nie uda.Niestety
.

Cuma1910 - 27 lipca 2024, 22:59:22 - *.piaseczno.vectranet.pl
Z przebiegu dwóch połówek pierwsza wyrównana ,druga Jaga nie istniała Radomiak robił co chciał ,ale to jest piłka ,można wygrać na farcie

Obiektywny - 27 lipca 2024, 23:38:41 - *.gpon.bialnet.pl
Z brzebegu meczu w pierwszej połowie Radomiak nie istniał, w drugiej połowie mial lekką przewagę ale .... apropo karnego to mam małe wątpliwości. Skoro sędzia daje przywilej a Radomiak marnuje 100 to nie można wracać to faulu. Dla mnie ten faul byl tez wątpliwe ale zaluzmy ze byl....gosciu nie strzela 100 a sędzia wraca do zdarzenia....dla mnie albo przywilej albo karny.

jedrzej202 - 27 lipca 2024, 23:43:25 - *.50.238.89.static.smgr.pl
Cieszy mnie wygrana Jagiellonii.
Radomiak jakże waleczny, szkoda tylko, że ostatnio goli nie zdobywa Leandro, tak samo w Jagiellonii Romanczuk.
Ciekawe kiedy będzie Superpuchar.

Realista - 27 lipca 2024, 23:44:22 - *.centertel.pl
Pan Wolski emeryturka. To tylko cień dawnego piłkarza. Jego zmiennik Leo rozruszał zespół w 2 połówce. Koleś w wieku 35 lat gra dalej z werwą jak mlodzian.

Biblioteka - 28 lipca 2024, 4:56:26 - *.centertel.pl
Słaba J ale kałmukom dali radę

Www - 28 lipca 2024, 7:22:03 - *.play-internet.pl
3 meczewciagu tygodnia - 3 wygrane z tego dwie na wyjezdzie;stosunek bramek 9:2. Szacun dla Mistrza

Www - 28 lipca 2024, 7:30:40 - *.play-internet.pl
Domalkotentow stylu gry mistrza przypominam ze poprzedni mistrzowie przekladali pierwsze 3kolejki ligi a i tak nic nie ugrali typu rakow piast legia slask lech.

Ker60 - 28 lipca 2024, 7:37:26 - *.euro-net.pl
Z przebiegu meczu to farta raczej mieli gospodarze, pierwsza bramka po karnym podarowanym przez obrońców Jagi, druga po asyście dupą, bramki Jagielloni wypracowane po składnych akcjach.

Bangy - 28 lipca 2024, 7:56:25 - *.146.123.47.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo Jagiellonia 👍

Leszcz - 28 lipca 2024, 9:21:42 - *.centertel.pl
Gdyby imaz strzelił na początku co miał byłoby grubo

szK - 28 lipca 2024, 9:52:30 - *.eaw.com.pl
Grać na Koronę dziś pewna jedynka wygra dziś.

Piter - 28 lipca 2024, 10:40:26 - *.centertel.pl
Płaczki swoje, Jaga po cichu swoje. Piłka to nie skoki, nie liczą się noty, a gole !

elo - 28 lipca 2024, 10:57:37 - *.106.56.19
spadek korona lechia górnik

Miguel - 28 lipca 2024, 11:02:38 - *.dynamic.chello.pl
Coraz bardziej bezsensowna robi się ta polska ekstraklasa z roku na rok. 2-3 Polaków w drużynie i 5-10 sort coraz bardziej egzotycznych obcokrajowców którzy niewiele wnoszą do podnoszenia poziomu rozgrywek. Młodzi zdolni Polacy których z roku na rok jest mniej będą uciekali zagranicę. Efekt: coraz słabsza reprezentacja i rosnący dystans polskich klubów do czołówki w europejskich pucharach.

@Miguel - 28 lipca 2024, 11:46:30 - *.205.194.76.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
Proponuję Jagielloni oprzeć grę na zdolnej młodzieży....Skrzypczak,Marczuk....1 ligo witaj.

Ronist - 28 lipca 2024, 15:39:43 - *.play-internet.pl