Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

31 lipca 2024, 20:50:33 - euzi
eLM: Bodø/Glimt potencjalnym rywalem Jagiellonii

Norweski FK Bodø/Glimt wygrał na wyjeździe 3-1 (1-1) z łotewską RFS Ryga w rewanżowym meczu II rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Pierwsze spotkanie norweski klub wygrał 4-0 i awansował do III rundy, w której zmierzy się z lepszą drużyną z pary FK Panevėžys - Jagiellonia Białystok.

31 lipca 2024, 19:00 - Ryga (LNK Sporta parks)
RFS Ryga 1-3 FK Bodø/Glimt
Jānis Ikaunieks 14 - Jens Petter Hauge 40 (k), Ulrik Saltnes 82, Kasper Høgh 88

RFS: 40. Fabrice Ondoa - 11. Roberts Savaļnieks (58, 15. Rostand Ndjiki), 2. Daniels Balodis, 43. Žiga Lipušček, 30. Haruna Rasid Njie - 17. Cédric Kouadio (77, 21. Elvis Stuglis), 26. Stefan Panić, 27. Adam Marchijew (77, 8. Lasza Odiszaria), 49. Mārtiņš Ķigurs (46, 18. Dmitrijs Zelenkovs), 9. Jānis Ikaunieks - 7. Ismaël Diomandé.

Bodø/Glimt: 1. Julian Faye Lund - 20. Fredrik Sjøvold (62, 19. Sondre Brunstad Fet), 18. Brede Moe, 6. Jostein Gundersen, 15. Fredrik André Bjørkan (62, 30. Adam Sørensen) - 23. Jens Petter Hauge (77, 27. Sondre Sørli), 7. Patrick Berg, 26. Håkon Evjen, 14. Ulrik Saltnes, 94. August Mikkelsen (46, 25. Isak Dybvik Määttä) - 28. Oscar Kapskarmo (46, 9. Kasper Høgh).

żółte kartki: Ondoa, Njie, Marchijew.

sędziował: Wiktor Kopijewśkyj (Ukraina).
widzów: 1678.

Poza kadrą gości pozostał niezgłoszony do rozgrywek Eryk Łukaszka. W RFS z kolei zagrali byli zawodnicy polskich klubów - Roberts Savaļnieks (Jagiellonia Białystok) i Elvis Stuglis (Chrobry Głogów). Pāvels Šteinbors (Górnik Zabrze, Arka Gdynia i Jagiellonia Białystok) pozostał na ławce rezerwowych, a niezgłoszony do rozgrywek Mārcis Ošs (Górnik Zabrze) znalazł się poza kadrą.

Ewentualne mecze III rundy pomiędzy Jagiellonią i Bodø/Glimt zostaną rozegrane 7 sierpnia o godz. 20:45 w Białymstoku i 13 sierpnia o godz. 19:00 w Bodø.

Liga Mistrzów 2024/2025

Kongo - 31 lipca 2024, 21:04:30 - *.29.11.89.ipv4.supernova.orange.pl
A ja nie widzę szans Jagi, Bodo gra za szybko i duma Podlasia nie nadąży za nimi.

Stalowiec - 31 lipca 2024, 21:22:15 - *.252.141.143
Fajnie, że taki przeciwnik. Jaga ma szansę się sprawdzić na tle dobrze zorganizowanego rywala. Zobaczymy, na ile odrobili lekcje z doświadczeń Legiunii. Jaga walczyć!

sfswfsf - 31 lipca 2024, 22:45:44 - *.dynamic.chello.pl
No to Jaga ma już pozamiatane

Strejlau - 31 lipca 2024, 22:56:10 - *.176.5.pool.telefonica.de
Czeba u siebie wygrac dwoma bramkami bo inaczej bedzie bardzo ciezko.

olsenolsen - 31 lipca 2024, 22:57:22 - *.161.248.183 (*.207.200.178)
taki przeciwnik do powalczenia, kiedys nalezy w koncu wygrac z faworytem zeby cos zdobyc a szczegolnie ze kasa za odpadniecie z 4 rundy jest pokazna Dobrze ze trzy mecze u siebie (litwini, mielec, bodo) W przypadku dobrego losowania w poniedzialek przelozyc mecz z Lublina i ... Powodzenia zycze

olsen - 1 sierpnia 2024, 15:11:27 - *.cnet24.pl
bodo ich bodnie i pozostanie im Liga konferencji.