Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

1 sierpnia 2024, 22:20:49 - euzi
Walec wiedeński

Wisła Kraków w rewanżowym meczu II rundy eliminacyjnej Ligi Europy przegrała 1-6 (0-5) z austriackim Rapidem Wiedeń. Hat tricka dla gospodarzy zdobył Guido Burgstaller, a po jednym trafieniu zanotowali Dion Beljo, Serge-Philippe Raux-Yao i Christoph Lang. Honorowego gola dla Wisły strzelił Ángel Rodado. W pierwszym meczu Austriacy wygrali 2-1 i to oni awansowali do kolejnej fazy, a "Biała Gwiazda" zagra w III rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji ze słowackim Spartakiem Trnava.

Już w 6. minucie gospodarze strzelili pierwszego gola. Po dośrodkowaniu z lewej strony Jonasa Auera strzał Matthiasa Seidla zablokował jeszcze Alan Uryga, ale dobitka Guido Burgstallera, odbijając się jeszcze od Josepha Colleya, trafiła do bramki "Białej Gwiazdy". Druga bramka dla Rapidu padła w 24. minucie - po stracie piłki w środku pola przez Wisłę Isak Jansson prostopadłym podaniem stworzył sytuację jeden na jednego Dionowi Beljo, a chorwacki napastnik "na raty" pokonał Antona Cziczkana.

Rapid nie miał żadnego problemu z przełamywaniem krakowskiej obrony i już w 35. minucie było 4-0. Najpierw nieupilnowany Burgstaller wykorzystał płaskie dośrodkowanie Moritza Oswalda z prawej strony, a potem ten sam zawodnik po podaniu Janssona przed polem karnym poszukał sobie miejsca do strzału i zdobył hat tricka. Kilka minut później Alan Uryga zagrał ręką w polu karnym, a płaski strzał w prawą stronę bramki Mamadou Sangaré z "jedenastki" obronił Cziczkan. Tuż przed przerwą Jansson na lewej stronie ograł Rafała Mikulca i zagrał do Serge'a-Philippe'a Raux-Yao, który z kilku metrów nie dał szans bramkarzowi.

Kilka minut po przerwie Jansson na lewej stronie dostał świetne prostopadłe podanie, uciekł obrońcom i już w polu karnym z ostrego kąta strzelił w słupek. W 59. minucie z kolei w końcu dobrą akcją popisała się Wisła - z lewego skrzydła Giánnis Kiakós dograł do ustawionego pod bramką Ángela Rodado, jednak ten z bliska strzelił prosto w bramkarza.

Po dość niemrawej grze mecz ożywił się w 78. minucie. Na lewym skrzydle Jonas Auer zagrał na wolne pole do Christopha Langa, a ten minął Mikulca i już w "szesnastce" nie dał szans Cziczkanowi. Wisła skutecznie odpowiedziała na tę akcję - Patryk Gogół podał do Rodado, który ograł Raux-Yao i zza pola karnego zdobył honorową bramkę. Chwilę potem po zagraniu z prawej strony Dennis Kaygin, mając przed sobą tylko bramkarza, uderzył prosto w niego. Po stronie Wisły z kolei świetną indywidualną akcją popisał Olivier Sukiennicki, ale on również strzelił w golkipera.

1 sierpnia 2024, 20:30 - Wiedeń (Allianz Stadion)
SK Rapid Wiedeń 6-1 Wisła Kraków
Guido Burgstaller 6, 30, 35, Dion Beljo 24, Serge-Philippe Raux-Yao 45, Christoph Lang 78 - Ángel Rodado 80

Rapid: 45. Niklas Hedl - 28. Moritz Oswald, 20. Maximilian Hofmann, 6. Serge-Philippe Raux-Yao, 23. Jonas Auer - 18. Matthias Seidl (62, 53. Dominic Vincze), 17. Mamadou Sangaré (46, 24. Dennis Kaygin), 8. Lukas Grgic, 9. Guido Burgstaller (46, 66. Furkan Dursun), 22. Isak Jansson (61, 10. Christoph Lang) - 7. Dion Beljo (46, 27. Noah Bischof).

Wisła: 31. Anton Cziczkan - 25. Bartosz Jaroch (46, 30. Giánnis Kiakós), 6. Alan Uryga, 5. Joseph Colley (76, 97. Wiktor Biedrzycki), 4. Rafał Mikulec - 77. Ángel Baena (66, 22. Piotr Starzyński), 7. Igor Sapała (46, 50. Mariusz Kutwa), 8. Marc Carbó, 9. Ángel Rodado, 19. Olivier Sukiennicki - 99. Łukasz Zwoliński (46, 21. Patryk Gogół).

żółta kartka: Jansson.

sędziował: Michael Oliver (Anglia).
widzów: 19 600.

W 41. minucie Mamadou Sangaré (Rapid) nie wykorzystał rzutu karnego (Anton Cziczkan obronił).

Mecze III rundy eliminacyjnej Ligi Konferencji zostaną rozegrane 8 i 15 sierpnia, a pierwsze spotkanie ze Spartakiem Wisła rozegra na wyjeździe.

Liga Europy 2024/2025

se - 1 sierpnia 2024, 22:22:03 - *.play-internet.pl
mało

CRACOVIA - 1 sierpnia 2024, 22:22:28 - *.dynamic.chello.pl
Dajcie towarzysza Krolewskiego do telefonu 😀

Tyrek - 1 sierpnia 2024, 22:22:34 - *.22.9.199.ipv4.supernova.orange.pl
Takiej demolki nie było od czasu słynnego 0-6 legii z Borussią, ten mecz na pewno przejdzie do historii. Teraz widać że w Krakowie Rapid zagrał jak w sparingu.

komato - 1 sierpnia 2024, 22:23:58 - *.giganet.net.pl
Cóż - wynik mówi sam za siebie. Pierwsza połowa niczym 5 minut z meczu Czechy - Polska w Pradze, tragedia podobnego sznytu. I tak jak Legia dostała lekcję futbolu od Molde, Lech dostawał od Benfiki, czy Pogoń od Gandawy...tak dziś lekcję dostała pierwszoligowa Wisła. Mówi się trudno - dalej 4 polskie drużyny są w grze o punkty rankingowe. I trzeba trzymać kciuki, by coś uczknąć do bilansu.

Barti - 1 sierpnia 2024, 22:24:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pokalazi klasę Austriacy ale wuislacy trafili honorowego

foszmańczy - 1 sierpnia 2024, 22:24:23 - *.play-internet.pl
W ostatniej chwili uciekli spod topora bo 6-0 byłoby w pierwszej dziesiątce najwyższych porażek polskich drużyn w historii w Europejskich Pucharach, no ale i tak to jest 13-14-15 miejsce na liście pohańbienia Polski w Europie. Wstyd mi za wisłę.

Janusz Syt - 1 sierpnia 2024, 22:25:25 - *.centertel.pl
nie dziwi nic... jak beznadziejnie grali w niedzielę z Polonią, tak powtórzyli to teraz w Wiedniu... No cóż... ale skoro kibice są zadowloeni i nie potrafią wygwizdywać zawodników za ich kicz to tak się dzieje... Piłkarze myślą że tak powinni grać !!!

Woo-Cash - 1 sierpnia 2024, 22:25:44 - *.205.192.55.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
Fajnie, ale to są zasady UEFA, nie PZPN.

666 - 1 sierpnia 2024, 22:26:02 - *.icpnet.pl
Kompromitacja i wstyd obrona dno !!!! Nie podjęli walki dobrze że Rapid w drugiej połowie spuścił trochę z tonu bo mogło się skończyć dwucyfrówką. Właśnie dlatego zespoły z niższej ligi nie powinny grać w pucharach by unikać takich pogromów !!!

Cingcing - 1 sierpnia 2024, 22:26:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak takie ekipy dopuszcza się do Europy, to potem trzeba się liczyć z tym, że kibic będzie musiał oglądać popisy swoich ulubieńców z kalkulatorem w ręku

OldSchool - 1 sierpnia 2024, 22:26:07 - *.play-internet.pl
Wstyd Wiślacy, żeby mecz u buka puścić pewne info + 5 bramek na mecz sam obstawiłem ha ha. Od początku nastawieni na kolejny mecz el.ligi konferencji z Trnavą. Szkoda tylko normalnych kibiców, którzy nie wiedzą o co kaman

Champion@G - 1 sierpnia 2024, 22:26:16 - *.146.142.20.mobile.internet.t-mobile.pl
A co się stanęło ?🤔

ZnawcaT - 1 sierpnia 2024, 22:26:24 - *.centertel.pl
2-8 w dwumeczu. Dziś do przerwy 0-5. Gdyby Rapid grał na poważnie w II połowie byłaby dwucyfrowa. Chłopcy do bicia z Reymonta. Po co wy "gracie" w tej Europie hehe CRACOVIA PANY

Prawda - 1 sierpnia 2024, 22:26:29 - *.225.71.94.static.otenet.gr
Weryfikacja nastąpiła,przepaść,nie bez przypadku wisła nie awansowała do ekstraklasy

ryan - 1 sierpnia 2024, 22:27:35 - *.7.62.208.ipv4.supernova.orange.pl
Co tu się pastwic nad tą Wisłą? Pierwszoligowiec i jedyne na co było ich stać, to przejście pierwszej rundy. Druga runda, Rapid, to już stanowczo za dużo jak na możliwości Wisły. Szkoda, że w Krakowie nie zremisowali, zawsze byłoby coś tam do rankingu. Szkoda, że w tym Wiedniu były takie baty.

koper - 1 sierpnia 2024, 22:27:53 - *.dynamic.inetia.pl
Wisła! Co?! RAPID!!!

MeczFan - 1 sierpnia 2024, 22:28:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tylko barany by się śmiały z Wisły, która grała z drużyną od której 3/4 ekstraklasy dostałoby podobnie.. Wisła przypominam to klub I ligi polskiej, a Rapid z ekstraklasy austriackiej, gdzie liga polska a gdzie austriacka.. Rapid z reprezentantami swoich krajów w składzie, a Wisła to "tylko" 10. druzyna I ligi polskiej.. szacun za podniesienie rękawic.

Kuba - 1 sierpnia 2024, 22:28:53 - *.dynamic.inetia.pl
Tylko wstyd przyniesi..Tak to jest jak ogorki sie pchaja na salony..WSTYD..

patola - 1 sierpnia 2024, 22:29:26 - *.244.71.84
2-8 to i tak nieźle. Byłem pewien, że będzie dycha.
Wisła to jest drużyna 3 klasy gorsza od Rapidu, to, że będzie sroga torba było wiadome przed losowaniem.

matematyk - 1 sierpnia 2024, 22:29:36 - *.interaction.com.pl
Smieszne były te napinki wislakow przed meczem jaki to wielki jest klub i zeby wszyscy ich nie przekreslali bo oni sa specami od pucharow... pokozoli majstery z Myslenic

Jarecki71 - 1 sierpnia 2024, 22:30:02 - *.146.120.254.mobile.internet.t-mobile.pl
Wislo co robisz? Za czasów Smudy czy Kasperczaka Ci sami rywale dostali by ostre baty!!!

Pixi - 1 sierpnia 2024, 22:30:18 - *.146.110.6.mobile.internet.t-mobile.pl
Czołówka ekstraklasy powinna się bardziej postarać, by jakieś mniej lub bardziej rozgarnięte ekipy z 1 ligi nie trwoniły nam punktów w rankingu, tylko dlatego że wymęczyły PP.

Wieczysta - 1 sierpnia 2024, 22:30:41 - *.play-internet.pl
Szkoda żeby była mijanka bo derby się szykują

Marynarz - 1 sierpnia 2024, 22:31:03 - *.147.77.203.mobile.internet.t-mobile.pl
No i po co wygraliście 2 maja na Narodowym partacze ?

Gliwice - 1 sierpnia 2024, 22:31:58 - *.dynamic.chello.pl (*.176.69.57)
Teraz możecie zamienić Wisłę na bankruta z zabrza i wynik byłby ten sam. Ale tam nie chcieli pucharów bo bida z nędzą - długi długi i brak hajsu;)

Kibico - 1 sierpnia 2024, 22:32:14 - *.ssp.dialog.net.pl
Jeszcze Wiślaki wieśniaki przegrają ze Spartą Trnava i odpadają z europejskich pucharów i na tym przygoda się kończy z Europą haha. Jaka Ekstraklasa prędzej druga liga

Starszy - 1 sierpnia 2024, 22:32:38 - *.29.118.194.ipv4.supernova.orange.pl
Wisła to jest potęga.Kompromitacja polskiej piłki dzięki PZPN i usłużnym arbitrom którzy wygrali Wiśle puchar. 6 to minimalny wymiar kary, bo mogło być nawet 10.
Szrot typu Mikulec, Biedrzycki , Uryga, Zwoliński,to nawet na l ligę będzie mało.

Conquista - 1 sierpnia 2024, 22:32:45 - *.dynamic.chello.pl
Też mi niespodzianka !
A czego się spodziewaliście po średniaku z I ligi ?

Pixi - 1 sierpnia 2024, 22:35:05 - *.146.110.6.mobile.internet.t-mobile.pl
Psioczyli na "hiszpańską" wisłę, to ta "polska" szybko pokazała swoje oblicze 😆

Arek - 1 sierpnia 2024, 22:35:36 - *.play-internet.pl
Wisła ośmieszyła siebie i polską piłkę.

Serbia - 1 sierpnia 2024, 22:37:21 - *.28.242.121
Brak słów. Co za wstyd. No ale to jest polska piłka nożna. Przez następne 20 lat NIE WYJDZIEMY z tego bagna.

@gliwuce - 1 sierpnia 2024, 22:40:03 - *.22.22.58.ipv4.supernova.orange.pl
Jedyny banrut jest z twoich Gliwic który poleci jak poleciał drugi Chorzowa, Wisła i Ruch nie awansują.

@glowice - 1 sierpnia 2024, 22:41:13 - *.22.22.58.ipv4.supernova.orange.pl
Jak tam wspomnienia po kompromitacji z Rygą, dziś Śląsk mimo że słaby pokazał jak to się robi.

Puchar Pol - 1 sierpnia 2024, 22:43:52 - *.tvk.torun.pl
1. Brak rewanżów w pucharze polski zwiększa przypadkowość to jest istnieje większa szansa, że słabsza drużyna awansuje.
2. Granie na boisku drużyny z niższej ligi powoduje, że drużyny z pierwszej ligi mają większe szanse - Wisła oprócz finału grała wszystkie mecze u siebie.
3. System rozgrywek sprzyja więc temu, żeby słabsze drużyny zdobywały puchar.
4. Zdobywca Pucharu ma łatwiejszą ścieżkę do fazy grupowej pucharów, więc w interesie polskiej piłki jest, żeby zmienić system.
5. W eliminacjach ligi europy gramy z drużynami, które mają podobny ranking, więc gdy my tracimy to najbliżsi nam zyskują, więc wniosek jak w punkcie nr 4
6. Zmiana powinna polegać na tym, że losowany jest gospodarz oraz należy wrócić do systemu mecz i rewanż od ćwierćfinału.
Tyle o meczu Rapid - Wisła.

TS_mem - 1 sierpnia 2024, 22:44:14 - *.dynamic.chello.pl
A Harry Potter już w czerwcu wliczył kasę z gry w grupie Ligi Europy do budżetu Wisły. Piękny oszołom..

komato - 1 sierpnia 2024, 22:46:29 - *.giganet.net.pl
@ZnawcaT Jesteś niezwykle wygadany jak na fana zespołu, który w swojej pierwszej "przygodzie" w Europie dostał od Videotonu 0-6. Ale czego się spodziewać po "panach", których przerasta wygranie jakiegokolwiek meczu w Europie. Nawet drugoligowa Wisła, choć dziś poniosła sromotną klęskę, dała polskiemu rankingowi więcej niż Craxa kiedykolwiek w swej historii. Po co te żałosne docinki? Ani sensu, ani rozumu.

Prawda - 1 sierpnia 2024, 22:47:19 - *.225.71.94.static.otenet.gr
Nawet jeśli to jest 4 drużyna austriackiej ekstraklasy,to przegrać 6:1 jest ogromnym wstydem dla naszej piłki

Ekspert - 1 sierpnia 2024, 22:48:38 - *.dynamic.chello.pl
Zadowoleni z wyniku, trener zostaje, druga połowa 1:1. Honorowo.

Aaa K - 1 sierpnia 2024, 22:48:51 - *.204.8.98.mobile.internet.t-mobile.pl
KOMPROMITOWANIE SIĘ WISŁY JEST TRAGICZNE. Kraków tego nigdy nie zrozumie. Ośmieszacie idee sportu jesteście wszyscy razem wstrętni.

Fritz - 1 sierpnia 2024, 22:54:32 - *.146.124.122.mobile.internet.t-mobile.pl
Rapid - nomen omen po łacinie - znaczy "szybko" ..

Wolverine - 1 sierpnia 2024, 22:59:49 - *.slupsk.vectranet.pl
Taki obciach robi się jak zespoły ekstraklasy odpuszczają puchar Polski i potem Polskę reprezentują takie śmieszne klubiki amatorskie z 1. ligi

Wlodo - 1 sierpnia 2024, 23:02:29 - *.dynamic.chello.pl
Tego można było się spodziewać.Kompromiyacja brawa dla Rapidu pokazali wiśle gdzie jest jej miejsce czyli w 1 lidze Brawo Rapid👋👋👏👏

Vanna_Ly - 1 sierpnia 2024, 23:04:35 - *.centertel.pl
Wisła myślała,że jest na poziomie Rapidu, a Rapid pokazał im, że są na poziomie półamatorow z Llapi

Giovanni - 1 sierpnia 2024, 23:10:15 - *.146.254.176.mobile.internet.t-mobile.pl
Wstyd

as - 1 sierpnia 2024, 23:11:22 - *.31.235.155.ipv4.supernova.orange.pl
Ale wstyd

Kazek - 1 sierpnia 2024, 23:21:14 - *.a2mobile.pl
No to jak to jest, Wisła Kraków sromotnie przegtała, ośmieszając Polskę i teraz w nagrodę zamiast odpaść, będą grali ze Spartakiem Moskwa ?

axxb - 1 sierpnia 2024, 23:24:27 - *.centertel.pl
@Kazek
Taką decyzję podjął przewodniczący UEFA. ;)

Xtr - 1 sierpnia 2024, 23:28:03 - *.sub-174-192-137.myvzw.com
Gwałt ze szczególnym okrucieństwem.

mazL - 1 sierpnia 2024, 23:34:10 - *.dynamic.chello.pl (*.176.69.57)
Wisła i Ruch awans.

H.Potter - 1 sierpnia 2024, 23:37:21 - *.dynamic.chello.pl
Kompromitacja. Najwyższa porażka Wisły w historii wstępów w europejskich pucharach. Balon pękł z wielkim hukiem.

Obiektywny - 1 sierpnia 2024, 23:45:32 - *.gpon.bialnet.pl
Gra 2 ligowych klubow powinna być zakazana w pucharach.

II - 1 sierpnia 2024, 23:48:29 - *.dynamic.chello.pl
mao brakowao

zksstalssw - 1 sierpnia 2024, 23:50:22 - *.public.telering.at
Sorry Sukiennicki, ale Grosik jest królem lewoskrzydłowych, wracaj do ZKS-u szukają łącznika....

Piotr89 - 2 sierpnia 2024, 0:15:11 - *.24.139.26.ipv4.supernova.orange.pl
Tak Mało brakowało...naprawdę szacun dla Drużyny I Pana ... Trenera ...

Obiektywny - 2 sierpnia 2024, 0:31:16 - *.play-internet.pl
Gdzie byli ci wszyscy "Wiślacy" jak klub niszczyły im bandziorki których już tam dawno nie ma?
Poziom sportowy macie teraz taki jak Wasza reputacja ale gratuluję dobrego samopoczucia🤷‍♂️

Velvet - 2 sierpnia 2024, 0:35:35 - *.centertel.pl
Pogoń coś ty narobiła!

dziadek - 2 sierpnia 2024, 1:01:25 - *.piekary.net
Podobno w Wiśle grają zawodowcy, biorą pieniądze za granie. Moim zdaniem to partacze. Wstyd klubowi przynoszą i polskiej piłce nożnej.

masakra - 2 sierpnia 2024, 1:04:49 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ale zremisowali drugą połowę, więc proszę nie narzekać.

a - 2 sierpnia 2024, 2:02:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pogoń wiedziała co się święci i nie chciała pucharu.

Bruno - 2 sierpnia 2024, 2:08:08 - *.internetdsl.tpnet.pl
Eurowpiernicz

wnuk - 2 sierpnia 2024, 3:20:22 - *.dynamic.chello.pl
@Puchar POl
bardzo sensowny wpis, ALE:
1. do ćwierćfinału trzeba wspierać słabszych - nawet kosztem błędów.
2. osobiście jestem zwolennikiem - połfinału i finału - wg zasady mecz i rewanż /ciągle z preferencją że słabszy wybiera gdzie najpierw gra/.
3. Generalnie nie jest winą Wisły, że wygrała puchar. Tu lekkie podobieństwo do igrzysk i Igi. To Pogoń i Widzew przegrały mecze z Wisłą - po prostu lekceważąc Krakusów. Oczywiście można zgłaszać teorię o arbitrach. Moim zdaniem trenerzy są winni tych porażek. W meczu z Widzewem arbiter był słaby /mógł zagwizdać 2karne dla Wisły/, w meczu z Pogonią - sorki - tłumczenie katastrofy parówkami ;-)
4. Zespół Wisły jest w tym momencie zbieraniną piłkarzy. Co jasno pokazał ten mecz, i gratki dla Wiedeńczyków, że nie potrzebowali poniżać dodatkowo tej zbieraniny.
5. chyba ta zbieranina i trener powinni rozumieć, że np Chrobry Głogów to poważny przeciwnik - porównywalny z indywidualnymi talentami piłkarzy.
6. Wisła nie ma piłkarza środka i nie ma - poza Rodado - piłkarza potrafiącego strzelać bramki. Tym bardziej dziwi decyzja dotyczaca Sobczaka.
7. Wisła nie potrafi grAać gdy straci piłkarza przez kartki - nie potrafi też w drugą stronę /przykład z Zagłębiem przeraża/.
8. Niestety Wisła jest Igą Świątek I ligi. I chyba pora mobilizować sie na każdego przeciwnika.
9. zespół na gwałt potrzebuje sponsora, zdrowych relacji z miastem i inwestora oraz menegera - pan Królewski jest zbyt oryginalny do piłki i pilnie powinien to rozumieć.
10. no i zwyczajnie WSTYD. Z ok 10 zwolnionych mamy 3-4 zmiany na lepsze

CPjś - 2 sierpnia 2024, 3:42:49 - *.46.114.pool.telefonica.de
Teraz wracać maczety do pojedynków z Zniczami ,Chrobrymi I innymi wsiokami...

19PASY06 - 2 sierpnia 2024, 4:56:49 - *.play-internet.pl
Ciekawe co na to Hary Potter niech się gość wypowie jaki jest dumny z rzeki po klęsce,pewnie będzie gadał bajki jak odklepany od rzeczywistości

mojo jojo - 2 sierpnia 2024, 5:13:49 - *.205.192.146.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
cracovia hutnik czy wieczysta by tyle nie przegrała!!! dziady!!!

wnuk - 2 sierpnia 2024, 5:31:33 - *.dynamic.chello.pl
@mojo jojo - wracaj do wulkanu.....
nikt im nie bronił wygrać PP

obserwator - 2 sierpnia 2024, 7:00:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z czym do ludzi, wszystkie mecze u siebie w PP, do tego Kosik dający awans z Widzewem no i jest tego weryfikacja.
Najpierw niech do Ex. awansują bo i z tym mogą mieć problem. Jeden Rodado moze im nie wystarczyć.

paprykarz - 2 sierpnia 2024, 7:26:26 - *.net.e-cho.pl
Nie oglądałem. Po zejściu do szatni z prowadzeniem 5:0 nic dziwnego że odpuścili sobie 2 połowę...

Centuś - 2 sierpnia 2024, 7:34:25 - *.30.8.58.mobile.internet.t-mobile.pl
Austriacy jak i inni nie widzą Wisły jako słabej bp graką na drugim [poziomie.po tyłu pdejściach o perypetiach wynik wcalet nie nie. tragiczny.w porównaniu do Ś'ląska nawet. W normie. Frustracji o depresanco jak zwykle w natarciu

Ninjazz - 2 sierpnia 2024, 8:18:17 - *.dynamic.mm.pl
Witam ja bym miał jedną sugestię, mianowicie fajnie byłoby gdyby w krajowym rankingu UEFA została dodana jedna kolumna przy krajach, mianowicie taka w której moglibyśmy zobaczyć ile drużyn z danego kraju jeszcze gra w europejskich pucharach, np Polska obecnie dalej ma 4/4, takie małe coś, a dawałoby fajny wgląd w sytuacje bieżącego sezonu, bo widzimy "potencjał" danego kraju do poprawiania swojego współczynnika w trwającym sezonie. Dziękuję i pozdrawiam.

mmm - 2 sierpnia 2024, 8:24:42 - *.internetia.net.pl
Ile punktów do rankingu krajowego za ten wspaniały występ?

@wnuk - 2 sierpnia 2024, 8:25:27 - *.home-net.pl
a kto bronił Pogoni wygrać Puchar Polski?
Co to w ogóle za dywagacje nad formułą gry Pucharu Polski. Każdy mógł to wygrać. Wygrała Wisła Kraków, w nagrodę grała w el pucharowych - efekt widzicie.

Matt - 2 sierpnia 2024, 8:29:39 - *.centertel.pl
Macie wy w tym Krakowie jazdy. Z tego co widzę, najbardziej są podjarani kibice Cracovii, bo ich rywal, który ma stadion zaledwie dwa krótkie przystanki tramwajowe od stadionu Cracovii, doznał sromotnej porażki.
A ja spytam od innej strony, kiedy ostatnio Cracovia grała w pucharach?

Jan - 2 sierpnia 2024, 9:16:23 - *.centertel.pl
Ktoś pamięta taki pogrom polskiej drużyny w historii europejskich pucharów?

ełksaforev - 2 sierpnia 2024, 9:17:49 - *.dynamic.inetia.pl
Gość który ma 35 lat do przerwy strzela Wiśle 3 bramki i na szczęście w przerwie zostaje zmieniony

Bruno - 2 sierpnia 2024, 9:17:49 - *.internetdsl.tpnet.pl
Najlepsze że mój kolega, zapalony kibic Wisły przed meczem mówił coś o remisie 😅 no cóż klub któremu ja kibicuję, bynajmniej nie ojczysty i nie żaden TOP Europejski wczoraj wygrał w tychże eliminacjach 👌

WK13MP - 2 sierpnia 2024, 9:19:32 - *.play-internet.pl
@Matt a dziwisz się pasiakom? Zawsze w cieniu Wisły nigdy nie zdobędą tyłu Mistrzostw PL wicemistrzostw, pucharów itd. Zostało im plucie na Wisłę w necie tu sobie mogą odreagować co zrobisz

12345 - 2 sierpnia 2024, 9:28:25 - *.214.67.6
Zera!

Pullo - 2 sierpnia 2024, 9:47:38 - *.49.212.49.ipv4.supernova.orange.pl
Zimny prysznic i dobrze bo janusze już zaczęły snuć teorie o awansie eklapy do top 15 haha

Riposta - 2 sierpnia 2024, 10:02:14 - *.centertel.pl
@WK13MP - a co myślałeś, że będzie wczoraj powtórka z Schalke marzycielu? Już widziałeś razem z szalonym Królewiczem z Gorlic te tytuły w porannej prasie o "wielkiej Victorii wiedenskiej Wisły" a tu się nagle obudziłeś hehe 1-6 z przeciętnym Rapidem. To pokazuje wasze obecne miejsce w szeregu. A tak w ogóle napisz farmazoniarzu, kiedy ostatni raz Wisła była wyżej w tabeli Ekstraklasy od
Cracovii. "Zawsze nad wami" hehe

pgliwice - 2 sierpnia 2024, 10:17:02 - *.dynamic.chello.pl
Wisła Kraków i Alba Chorzów czekamy w ekstraklasie

WK13MP - 2 sierpnia 2024, 10:36:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Riposta za stary jestem, żeby się z tobą przegadywać. Pamietaj Zawsze nad wami, nieważne w której lidze. Zapełnijcie wreszcie tą tesco arenę ha ha bez odbioru

Stefan - 2 sierpnia 2024, 10:48:38 - *.myfiber.com.pl
Do kibiców Cracovii; ile punktów do rankingu zdobyliście występując dotychczas w rozgrywkach europejskich? Wisła w tym tylko roku zdobyła 0,5 pkt. Czekam na odpowiedź

Eddie - 2 sierpnia 2024, 13:22:57 - *.dynamic.chello.pl
kiedy ostatnio w ogóle w oficjalnych rozgrywkach Wisła dostała sześć goli - to chyba dwa razy z Legią
7-0 parę sezonów temu i i pamiętne 6-0 dla Legii