Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

9 sierpnia 2024, 21:55:05 - FBakowski
Debiuty Daniela Bielicy i Kacpra Kostorza w NAC

Daniel Bielica i Kacper Kostorz zadebiutowali w NAC w przegranym 1-4 (0-3) wyjazdowym meczu 1. kolejki holenderskiej Eredivisie przeciwko FC Groningen.

9 sierpnia 2024, 20:00 - Groningen (Euroborg)
FC Groningen 4-1 NAC (Breda)
Leandro Bacuna 8 (k), Rui Mendes 25, Marco Rente 31, Jorg Schreuders 69 - Dominik Janošek 48 (k)

żółte kartki: Jorg Schreuders - Jan Van den Bergh, Leo Greiml, Martin Koscelník.
czerwona kartka: Enes Mahmutović (7. minuta, NAC, za faul taktyczny).

sędziował: Marc Nagtegaal.
widzów: 21 306.

Bielica rozegrał całe spotkanie. Kostorz grał do 76. minuty, kiedy to zmienił go Saná Fernandes.

Asystentem trenera w NAC jest Tomasz Kaczmarek.

Pytacz - 9 sierpnia 2024, 22:17:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dlaczego Mahmutovic dostal czerwona kartke, skoro byl podyktowany karny a wg nowych przepisow kara nie moze byc podwojna i moga dac tylko zolta?

Tytus - 9 sierpnia 2024, 22:29:55 - *.32.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Chłopaki do bicia.

Rob - 9 sierpnia 2024, 23:35:25 - *.play-internet.pl
Pytacz. Pewnie nie walczył o piłkę i dlatego czerwo. Żółta jak walczysz o piłkę.

Adam T. - 10 sierpnia 2024, 8:17:20 - *.25.8.200.ipv4.supernova.orange.pl
Breda, małe, ale ładne miasteczko. Byłem tam.

kibol - 10 sierpnia 2024, 8:28:56 - *.pa.vic.optusnet.com.au
Polska NAC (Breda)

ron - 10 sierpnia 2024, 11:15:35 - *.dynamic.chello.pl
@Pytacz - tego nikt nie wie oprócz sędziego, to jest piłkarska kontrowersja dnia w Holandii.

Kaas - 10 sierpnia 2024, 12:06:38 - *.unknown.vectranet.pl
@Pytacz. Obecnie sędzia w takiej sytuacji nie jest zobligowany do ukarania zawodnika czerwem, ale, gdy faul na to zasługuje jak najbardziej podwójna kara jest prawidłowa/

Kongo - 10 sierpnia 2024, 14:59:17 - *.49.58.16.ipv4.supernova.orange.pl
NAC spadnie, zamiast wzmocnić się na eredivisie to ich wzmocnienia typowe na środek tabeli drugiej ligi więc to nie ma prawa się udać.