Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

9 sierpnia 2024, 22:31:38 - LukaszR
Rozczarowujący hit

W drugim piątkowym meczu 4. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy Raków Częstochowa bezbramkowo zremisował z Lechem Poznań.

9 sierpnia 2024, 20:30 - Częstochowa (Miejski Stadion Piłkarski Raków)
Raków Częstochowa 0-0 Lech Poznań

Raków: 1. Kacper Trelowski - 7. Fran Tudor, 4. Strátos Svárnas, 33. Kamil Pestka - 20. Jean Carlos Silva, 5. Gustav Berggren, 30. Władysław Koczerhin (90, 23. Péter Baráth), 19. Ante Crnac, 84. Adriano Amorim (73, 17. Jakub Myszor), 26. Erick Otieno (76, 21. Dawid Drachal) - 9. Patryk Makuch (72, 18. Jonatan Braut Brunes).

Lech: 41. Bartosz Mrozek - 2. Joel Pereira, 3. Alex Douglas, 16. Antonio Milić, 15. Michał Gurgul - 21. Dino Hotić (69, 8. Ali Gholizadeh), 22. Radosław Murawski, 43. Antoni Kozubal, 7. Afonso Sousa (90, 20. Ian Hoffmann), 50. Adriel Ba Loua (57, 11. Daniel Håkans) - 17. Filip Szymczak (57, 19. Bryan Fiabema).

żółte kartki: Otieno, Svárnas - Milić.

sędziował: Szymon Marciniak (Płock).
widzów: 5500.

pozstyle - 9 sierpnia 2024, 22:32:45 - *.43.236.2
Lech bez Ishaka wywozi punkt i to jest dobry wynik biorąc pod uwagę że z Szymczakiem na szpicy grali w 10. Otieno, Amorim i Makuch ciągła ostra gra na kontuzję zawodników Lecha.

Zgred - 9 sierpnia 2024, 22:33:17 - *.centertel.pl
Straszny paździerz. Flaki z olejem. Puszczać ten mecz ludziom mającym problem z zaśnięciem jako usypiacz.

fb - 9 sierpnia 2024, 22:33:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobry ten Ali.

Brunatny - 9 sierpnia 2024, 22:34:26 - *.kielce.vectranet.pl
Raków tyle okazji,ale jak sie ma 6 bramkarzy a zadnego napastnika tak to wygląda.

Lambo - 9 sierpnia 2024, 22:35:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaka liga taki hit

Mizeria - 9 sierpnia 2024, 22:35:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Boskie transfery Lecha zreemisowały z zespołem Na Makuchu do Europy..
Kosmiczny poziom i niesamowita dramaturgia...

Greghor - 9 sierpnia 2024, 22:36:04 - *.arpnet.pl
Marciniak nie udźwignął końcówki spotkania. W 96 za celowy, bandycki stempel zawodnika Rakowa nie dał nawet rzutu wolnego. W 99 za brak faulu gracza Lecha dał mu żółtko. Cirkus. Raków Papszunia jest nudny jak flaki z olejem. Grają taki beznadziejny anty futbol, że oczy puchną...

Bol - 9 sierpnia 2024, 22:36:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prawie zasnąłem. Czemu mnie nie dziwi, że pierwsze 0:0 jest z udziałem Lecha. Aha, bardzo dobrze, że ten gość z Rakowa dostał czerwo. Tego faka z finału PP mu nie zapomnę, jak typowy dresiarz spod bloku. Lech zdechł.

Raffaello - 9 sierpnia 2024, 22:37:49 - *.146.146.152.mobile.internet.t-mobile.pl

alek - 9 sierpnia 2024, 22:37:57 - *.dynamic.chello.pl
raków dalej bez myśli przewodniej. crnac, otieno, amorim - kiwają się a nie umieją tego robić, koczerginowi niech ktoś mądry powie że bramka jest niżej niż tam gdzie on kopie i to już nie 1-szy mecz, niezliczona ilość niecelnych podań to rakowa przekleństwo

maz - 9 sierpnia 2024, 22:39:22 - *.dynamic.chello.pl (*.176.69.57)
Najlepszy Ali Baba haha

PionneR - 9 sierpnia 2024, 22:39:48 - *.49.177.140.ipv4.supernova.orange.pl
Jak ma się takie strzelby jak drewniany Makuch i jeszcze większe drewno Szymczak, fatalny Fiabema i Koczergin strzelający w tramwaj za stadionem to nie ma co liczyć na gole, w środku było tempo i całkiem dobry mecz, ale im bliżej pole karne przeciwnika tym tylko gorzej. Jak na razie transfery Rakowa i Lecha to dno dna. Szkoda że padło 0:0, ale z Makuchem i z Szymczakiem składem to nawet Real by nie strzelił gola.

KW - 9 sierpnia 2024, 22:39:49 - *.biz.kpn.net
Rafałku, co Ty robisz xD

Czy makuch strzeli chociaż bramkę w tym sezonie??? Szwarga który doprowadził Raków do ruiny dalej doi Świerczewskiego, papszun uznaje się za gwiazdę a wrócił do Częstochowy z podkulonym ogonem. Czemu Ivi Lopez nie gra????? Kto odpowiada za to że tyle miesięcy leczy kontuzję

Smuda - 9 sierpnia 2024, 22:40:31 - *.31.154.48.mobile.internet.t-mobile.pl
90 min i zero celnych strzalow. Brawo ofensywa Lecha

dramat - 9 sierpnia 2024, 22:40:55 - *.106.129.155
Raków jak zawsze, pierwsza połowa przespana z taktyką byle nie stracić. W drugiej cisnął ale dla Kochergina bramka była za mała by w nią trafić .Otieno w pierwszej połowie wcielił się w Balue. A Marciniak do 40 min widział jedynie faule na zawodnikach Lecha .Po za Crnacem nikt tam nie umie oddać dobrego strzału.

Aaa K - 9 sierpnia 2024, 22:44:08 - *.204.12.102.mobile.internet.t-mobile.pl
Kibice powiedzcie dość. Za takie gnioty nie powinniśmy płacić biletów. Skandal Papszun i ten Duńczyk za to partactwo dostaną forsę KŁANIA SIĘ PROKURATURA.

Na100 - 9 sierpnia 2024, 22:45:33 - *.40.110.209.threembb.co.uk
1.Legia 2.Jaga 3.Rakow 4.Lech

@dramat - 9 sierpnia 2024, 22:46:05 - *.22.254.133.ipv4.supernova.orange.pl
To wytłumacz mi dlaczego Otieno i Amrorin tak długo nie dostawali kartki a ciągle wycinali pilarzy Lecha zwłaszcza Pereira.

Na100 - 9 sierpnia 2024, 22:47:30 - *.40.110.208.threembb.co.uk
Piłkarze papszuna zajechania treningami. pod koniec padali jak muchy ze skurczami

Adasko - 9 sierpnia 2024, 22:54:48 - *.koba.pl
Nowy miszcz Polski według niektórych buahahaha.

Rzeszowiak - 9 sierpnia 2024, 22:55:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Parodysci. Grunt, że Widzew powraca na należny mu szczyt.

Raków - 9 sierpnia 2024, 23:02:58 - *.205.207.29.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
Ściągnąć więcej Otienów i Amorimów, trzymać dłużej Drachala na ławce. Ściągnąć jeszcze kilku obrońców i 10tek, najlepiej spoza Polski.

Fd - 9 sierpnia 2024, 23:04:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oba te kluby powinny być zdegradowane o kilka klas niżej za wystawianie w pierwszym składzie zdecydowanie eięcej obcokrajowców niż Polaków. Przy tym prezentując mierny poziom.
ghf

@fd - 9 sierpnia 2024, 23:08:25 - *.22.83.30.ipv4.supernova.orange.pl
Wiesz co sory ale ja patrząc na takiego Szymczaka, Makucha czy Trelowskiego to oni prezentują jeszcze gorszy poziom niż ci jak to mówisz przeciętni obcokrajowcy.

Xxxx - 9 sierpnia 2024, 23:09:45 - *.56.13.195.dyn.pyur.net
Jak na razie Raków z Makuchem w Ataku gra w 10 tyle papieru na niego wydane hit transferowy z niego już nic nie będzie miał czas w Cracovi na ogarnięcie ligi i tyle w temacie.

Mistrzek - 9 sierpnia 2024, 23:14:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Strasznie smieciowe sklady... masa beznadziejnych obcokrajowcow

maz - 10 sierpnia 2024, 0:14:47 - *.199.171.248 (*.176.69.57)
Jak grali Ali Baba i czterdziestu rozbójników? 0-0 to chyba słabo latał z mieczem.

kibic - 10 sierpnia 2024, 0:21:28 - *.icpnet.pl
Wg mnie, faule na Pereirze ( nadepniecia, itp)) sedzia jakos nie widzial,

Łubu_Dubu - 10 sierpnia 2024, 6:23:01 - *.163.177.139.ipv4.supernova.orange.pl
Jaka liga taki hit. Siłowa momentami brutalna kopaczka. Raków nieco lepiej wyglądał szczególnie w drugiej połowie lecz to norweg z Lecha nie trafił w 100 % sytuacji. I ten Ali gość z niesamowitym potencjałem jednym dotknięciem piłki robił różnice bardzo dużo widzi na boisku i jak by mu się tylko chciało byłby gwiazda w tej lidze.

Gaq - 10 sierpnia 2024, 6:35:17 - *.net.internetunion.pl
Po co inwestować w klub gdzie na takie mecze chodzi po 5k ludzi...

gool - 10 sierpnia 2024, 9:49:55 - *.play-internet.pl
Ciekie spotkanie jak na takie kluby,aby zadość uczynić tym co kupią bilety na nastepny mecz proponuje przy remisie konkurs rzutów karnych bez dogrywki zwycięzca zgarnia 2 pkty przegrany 1 pkt przynajmnj beda emocje.

Bramka - 10 sierpnia 2024, 9:55:12 - *.play-internet.pl
Proponuję rzuty karne przy remisie bez dogrywki zwycięzca 1pkt przegrany 0 pkt i nagroda dla kibiców za słabe 90 minut.

Rea-lista - 10 sierpnia 2024, 10:15:44 - *.146.121.13.mobile.internet.t-mobile.pl
To nie tylko hit jest rozczarowujący. Już przez wiele lat jest akceptowane i rozpowszechnione, że polskie kluby grają "w stylu psa ogrodnika - sam nie strzeli i przeciwnikowi nie da". 0:0 lub 1:1, to to, na co w chwili "sukcesów" stać polską piłkę i polskie kluby.

buli - 10 sierpnia 2024, 10:25:49 - *.icpnet.pl
Ali odpali.

d2bo - 10 sierpnia 2024, 11:55:23 - *.play-internet.pl
Śmiechy śmiechami, ale zaczynają się pojawiać przebłyski dawnego Rakowa Papszuna, czyli zespołu nudnego jak flaki z olejem z twierdzą w obronie. Za dużo kontuzji się przydarzyło, żeby z tego wycisnąć mistrzostwo, ale jeżeli tam się nic nie zmieni, to mamy oczywistego kandydata do tytułu w przyszłym sezonie.

szK - 10 sierpnia 2024, 12:15:03 - *.eaw.com.pl
Puszcza wygra jutro.

Neutral60 - 10 sierpnia 2024, 12:31:09 - *.icpnet.pl
Świetny mecz na dużej intensywności (obie drużyny przebiegły ponad 120 kilometrów).Piłkarskie szachy zaserwowali nam trenerzy obu drużyn. Szczególnie było widać brak na boisku Ishaka snajpera wyborowego Kolejorza. Kozubal dwoił się i troił przez co wybiegał na boisku najwięcej kilometrów .Nowi piłkarze w Kolejorzu coraz lepiej się prezentują , zgrywają i pokazują swoje piłkarskie walory. Z każdym następnym meczem Poznański TGV będzie jeszcze lepszy.

a - 10 sierpnia 2024, 12:50:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak na razie gra Rakowa u siebie wygląda tak samo, jak jego "stadion"...

Artur,,, - 10 sierpnia 2024, 13:16:42 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ja tego nie rozumiem,,, taka frustracja. A wystarczy krótko na temat,a co w Europie przedstawia nasza piłka czy klubowa czy reprezentacyjna,,, nic! Tak zwany szrot 3,4 kategorii.

Michał - 10 sierpnia 2024, 14:26:08 - *.intertell.net
Za remisy 0:0 nie powinno być punktów, może wtedy zaczną grać lepiej i strzelać bramki

Magiera - 10 sierpnia 2024, 18:25:07 - *.play-internet.pl
Magiera dobrze zrobił przekładając mecz bo puchary, lech i raków też powinny. Zmęczenie sezonem daje się we znaki.

mundi - 10 sierpnia 2024, 21:25:35 - *.240.139.6
co za wspaniały mecz, nie zapomnę go nigdy. 22 paralityków.

Zero do ze - 12 sierpnia 2024, 0:19:12 - *.dynamic.caiway.nl