Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

16 sierpnia 2024, 19:52:19 - euzi
Betclic I liga: Stal St. W. 1-1 Chrobry

16 sierpnia 2024, 18:00 - Stalowa Wola (stadion PCPN)
Stal Stalowa Wola 1-1 Chrobry Głogów
Szymon Lewkot 27 (s) - Patryk Mucha 14

Stal: 1. Adam Wilk - 26. Patryk Zaucha, 22. Jakub Banach, 27. Dominik Jończy, 4. Łukasz Furtak, 18. Cyprian Pchełka (86, 87. Jakub Kowalski) - 7. Jakub Górski (62, 20. Bartosz Pioterczak), 21. Michał Mydlarz (62, 8. Łukasz Soszyński), 30. Kamil Wojtkowski, 10. Adam Imiela - 9. Dawid Łącki (49, 11. Sebastian Strózik).

Chrobry: 1. Krzysztof Wróblewski - 80. Kacper Tabiś (64, 77. Dawid Hanc), 5. Mavroudís Bougaḯdis, 96. Przemysław Szarek, 13. Jakub Kuzdra - 20. Patryk Szwedzik, 23. Szymon Lewkot (64, 16. Robert Mandrysz), 19. Patryk Mucha (77, 35. Eryk Marcinkowski), 7. Sebastian Bonecki, 30. Szymon Bartlewicz (84, 14. Bartosz Biel) - 11. Mikołaj Lebedyński (77, 9. Mateusz Ozimek).

żółte kartki: Strózik - Tabiś, Lewkot.

sędziował: Albert Różycki (Łódź).
widzów: 2705.

W 45. minucie Adam Imiela (Stal) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

Kibic - 16 sierpnia 2024, 19:54:27 - *.dynamic.mm.pl
Strózik tragedia. Gość na 4 ligę.

stw - 16 sierpnia 2024, 19:55:07 - *.mtm-info.pl
dno niestey po co bylo sie pchac na ten awans jak nie ma argumentow ani kasy na transfery

123@ - 16 sierpnia 2024, 19:56:59 - *.dynamic.mm.pl
Dobry Napastnik Stalówce natychmiast potrzebny !! Tyle sytuacji i ani jednej bramki!!

DGL - 16 sierpnia 2024, 19:58:52 - *.30.2.133.mobile.internet.t-mobile.pl
Chg tragedia,najlepszy Lewkot że Śląska Wrocław panie Plewnia nie dać im jeść przez tydzień.

Vivat - 16 sierpnia 2024, 19:59:07 - *.94.18.212
U nas w naszych 3 ligowych klubikach jest tragedia, przepasc miedzy nami a Stalowka, wiec napiszemy sobie poroniony komentarz o Stalowce, moze nam ulzy!

Woylax - 16 sierpnia 2024, 20:03:37 - *.centertel.pl
Ciekawe czy można było obstawić i buka bramkę w pierwszych 60 sekundach meczu? 🤡

Zibi - 16 sierpnia 2024, 20:09:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lebedynski bez pomysłu i formy niestety!!.A Lewkota to odebrał Chrobremu 3 pkty !! niestety!!

maniek - 16 sierpnia 2024, 20:11:02 - *.ostnet.pl
Jeżeli się takich sytuacji nie umie zamienić na gole, to trzeba spadać. Kolejny katastrofalny mecz SSW.

Vivat - 16 sierpnia 2024, 20:11:09 - *.94.18.212
1 punkt do przyszlego kompletu, zbieramy dalej.
Brawa dla chlopakow za walke.
Hej Stal!

Odyn - 16 sierpnia 2024, 20:12:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry bardzo słabo to wyglądało zwłaszcza w 2 połowie, bez pomysłu na bramkę przeciwnika, 1 połowa w miarę dobrze!..

Piotr89 - 16 sierpnia 2024, 20:15:49 - *.5.157.232.ipv4.supernova.orange.pl
Chrobry to jest jakiś dramat na to się nie da patrzeć!

Janiczak - 16 sierpnia 2024, 20:16:27 - *.dynamic.chello.pl
jak tam Lelek,są już odciski od siedzenia na ławeczce?

kolo - 16 sierpnia 2024, 20:24:06 - *.dynamic.mm.pl
Stal, gdzie mamy napastników?

Qulty - 16 sierpnia 2024, 20:26:44 - *.play-internet.pl
Adam Imiela Stal rozwesela

TylkoZKS - 16 sierpnia 2024, 20:45:57 - *.tvkstella.pl
Ile jeszcze okazji zepsujecie? Ile można na to patrzeć?

Fritz - 16 sierpnia 2024, 20:46:59 - *.146.124.122.mobile.internet.t-mobile.pl
W ilości setek Stalówka jest liderem tej ligi..

76-76 - 16 sierpnia 2024, 20:51:51 - *.dynamic.inetia.pl
W Chrobrym wszyscy grają na czas, od bramkarza który zawsze ustawia, poprawia, poprawia getry,po linię obrony....bugi co podanie to do bramkarza, pomoc słabiutko dzisiaj, Lewkot nota 1!, aż dziw że wyszedł na drugą połowę. Szwedzik najlepszy a postawa Lebedyńskiego przemilczę...nota 1!.
Czy będą jeszcze jakieś transfery? Pilnie poszukiwany napastnik! Na już!

Remek - 16 sierpnia 2024, 21:16:44 - *.play-internet.pl
Znów uciekły pewne się wydawały 3 pkt, Imiela ze Strozikiem spartolili nam mecz, takiej indolencji strzeleckiej to jak chodzę na mecze 40 łat to nie widziałem.Obydwaj do rezerw w trybie natychmiastowym bo swoim kalectwem na męczą tylko oczy kibiców.Nie ma napadziorow, jeszcze był Słowak Svec ale już też się nagrał,skoro w tak młodym wieku chłopak mdleje , traci przytomność w autokarze,tacy młodzi nie padali jeden po drugim bez przyczyny, kto ogarnięty i świadomy to połączy kropki po czym.Dleczego prezes ukrywa tą sprawę i nie powie nic kibicom o stanie zdrowia Słowaka,o jakiś jelitowkach to może dzieciom w przedszkolu nasciemniac

Obiektywny - 16 sierpnia 2024, 21:17:33 - *.play-internet.pl
To co dzisiaj zobaczyłem Woła o pomstę do nieba trenerze Plewnia możesz się wziąć za ten zespół to jest dramat oglądać te wypociny glogowskich pseudo piłkarzy!Trenerze to już czas odpalić piłkarzy którzy nic nie wnoszą i zrobić przemeblowanie!To jest przykre jak ta piłka w Głogowie wygląda?!!

Zonk - 16 sierpnia 2024, 21:25:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lewkot pozbawił Chrobrego 3 pktow! Kr wa dramat zamiast wybić głowa piłkę to musiał włosami do własnej bramki !!

Odyn - 16 sierpnia 2024, 21:36:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Trener Plewnia po konferencji prasowej jak zwykle z uśmiechem na twarzy jest dobrze gramy dalej he he😄😄 !! A gracze Chrobrego co mecz to samo grają co mecz .

arriss - 16 sierpnia 2024, 21:53:34 - *.centertel.pl
Do wszystkich kibiców Chrobrego! Cieszcie się że macie 1 pkt. Stalówka nieskuteczna bo by było 5-1

Siarka - 16 sierpnia 2024, 22:00:04 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Stalówka, są pierwsze punkty, z każdym meczem będzie lepiej, byle się utrzymać.

Do arriss - 16 sierpnia 2024, 22:14:04 - *.play-internet.pl
Ciesz się ze Lewkot grał dzisiaj z wami bo by było 0-1.

CHG fan - 16 sierpnia 2024, 22:29:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
arriss.Ale Ci się wynik zamarzyl z Chrobrym he he😄😄

arriss - 16 sierpnia 2024, 22:31:55 - *.centertel.pl
Adrian Paluchowski do Stalówki i będą gole.

Chrobry - 16 sierpnia 2024, 22:43:00 - *.play-internet.pl
Arriss to taki dzieciak. Stali policzył wszystkie okazje a Chrobremu tylko to co strzelił...Ogólnie mecz CHG do du.....y. czekamy na lepsze dni

arriss - 16 sierpnia 2024, 22:48:35 - *.centertel.pl
do CHG fan. Niestety nie mamy napastnika z prawdziwego zdarzenia. Wynik byłby taki jak pisałem wcześniej.

Zibi - 16 sierpnia 2024, 23:15:52 - *.dynamic.mm.pl
W meczu dwóch słabych zespołów sprawiedliwy remis. Chrobry strzela po kontrze kiedy akcje wcześniej pachniało golem dla Stali. Później goście grali na zasadzie jakoś to będzie i wyglądali bardzo nijako. Z wyjątkiem Lewkota. Sztuką jest strzelić takiego gola samobójczego. Stal uwierzyła, że można losy tego meczu odwrócić. Zanosiło się, że pierwszy raz w tym sezonie uda się wyjść na prowadzenie w meczu. Szwankowała skuteczność ale z pomocą przyszedł znów Lewkot. Bardziej to przypominało rozpaczliwą obronę siatkarza niż zagranie piłkarza. Szkoda dla miejscowych, że do karnego podszedł najsłabszy w ich szeregach Imiela i zamiast gola mieliśmy coś w rodzaju wznowienia gry z tzw. ,,piątki". Po przerwie było trochę nudniej. Niby intensywność na tym samym poziomie ale z upływem czasu oba zespoły uznały, że fajnie jest wygrać mecz ale zremisować go też nie jest źle. Mimo wszystko aktywniejsza była Stal, strzeliła nawet nieuznanego gola. Apogeum tej aktywności była 83 minuta gdy Wojtkowski który aby wykonać rzut rożny 20 metrowy odcinek przemierzył w jakieś 3 minuty. Gdy wszyscy pogodzili się z remisem, świetne podanie zaliczył Zaucha. Notabene 90procent czegokolwiek konkretnego w ofensywie Stali to sytuacje gdy Zausze uda się przedrzeć boczną stroną boiska i dograć do napastnika którego przeważnie nie ma w polu karnym. Tym razem w idealnym miejscu był Strózik. Jednak ten przestrzelił piłkę meczową potwierdzając stare piłkarskie prawidło, że najtrudniej wykorzystać najłatwiejszą sytuacje.

mixmax - 17 sierpnia 2024, 0:26:41 - *.160.110.246
Lewkot był 12 zawodnikiem stali. Strzelił swojaka dorzucił gospodarzom karnego, powinien premię od przeciwnika dostać za 1 pkt. Plewnia powinien go w klubie zostawić żeby trawę podlewał na stadionie bo chłop się nie nadaje do grania

Czup - 17 sierpnia 2024, 8:41:12 - *.static.ip.netia.com.pl
Postawa chrobrego - BAGNO - brak zainteresowania w zdobywaniu goli.

Piastów - 17 sierpnia 2024, 10:15:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W Chrobrym wcześniej byli Steblecki .Wojtyra który teraz strzela gole dla Polonii Bytom !napewno dobry napastnik, ale działacze Chrobrego się ich pozbyli niestety!..

a - 17 sierpnia 2024, 11:21:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stalowa na razie wygląda, jakby z tym awansem rzuciła się na zbyt głęboką wodę.

ela b - 17 sierpnia 2024, 13:58:43 - *.datapacket.com