Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

16 sierpnia 2024, 22:23:15 - LukaszL
Beniaminki na remis

W drugim piątkowym meczu 5. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy GKS Katowice zremisował 0-0 z Motorem Lublin.

16 sierpnia 2024, 20:30 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 0-0 Motor Lublin

Katowice: 1. Dawid Kudła - 30. Alan Czerwiński (75, 17. Mateusz Marzec), 2. Märten Kuusk, 4. Arkadiusz Jędrych, 6. Lukas Klemenz, 16. Grzegorz Rogala (63, 23. Marcin Wasielewski) - 11. Adrian Błąd (63, 8. Borja Galán), 77. Mateusz Kowalczyk, 5. Oskar Repka, 27. Bartosz Nowak (75, 74. Jakub Antczak) - 99. Adam Zreľák (84, 10. Mateusz Mak).

Motor: 40. Ivan Brkić - 28. Paweł Stolarski (66, 17. Filip Wójcik), 21. Sebastian Rudol, 18. Arkadiusz Najemski (82, 39. Marek Bartoš), 24. Filip Luberecki - 30. Mbaye N'Diaye (66, 26. Michał Król), 68. Bartosz Wolski, 37. Mathieu Scalet, 8. Krzysztof Kubica (60, 11. Kaan Caliskaner), 77. Piotr Ceglarz - 90. Samuel Mráz (82, 9. Kacper Wełniak).

żółte kartki: Rogala, Galán, Kuusk - Kubica, Bartoš.

sędziował: Patryk Gryckiewicz (Toruń).
widzów: 6684.

m. - 16 sierpnia 2024, 22:24:15 - *.internetia.net.pl
Z cyklu "poszukiwany, poszukiwana" - spalony Motoru.

pyrki - 16 sierpnia 2024, 22:24:37 - *.for-privacy.net
Brawo Gieksa za cenny punkcik pomimo słabszego meczu. Z gry wyróżniał się chyba tylko młody Kowalczyk i Antczak ale Gieksa żeby się utrzymać misi punktować w każdym meczu.

Kolo - 16 sierpnia 2024, 22:28:51 - *.31.39.153.ipv4.supernova.orange.pl
Dziady katowickie nawet o murawę nie umieją zadbać.
Takie kartoflisko w Ekstraklasie !?

Rect - 16 sierpnia 2024, 22:29:16 - *.cdn77.com
GKS wyglądał tak jakby we wtorek grali w pucharach. Oddychali rękawami od początku drugiej połowy. Spalony bardzo dyskusyjny…

piar - 16 sierpnia 2024, 22:29:23 - *.134.184.122
Panowie, skąd wrzuty na siebie na sektorach?
Coś się stało? Do tej pory było OK a dzisiaj jakies pozdrowienia :-/

xyz - 16 sierpnia 2024, 22:30:33 - *.63.16.97
Jak mozna odgwizdac spalonego z takiej kamery/z takiego ujecia? Dobrze, ze to nie bylo zdjecie z dachu z bloku obok stadionu. Powinno sie gratyfikowac ofensywny futbul. Za takie "spalone" powinno sie gwizdac w B klasie

Bolo - 16 sierpnia 2024, 22:30:59 - *.134.163.49
Spartakus hooligans!

Borubar - 16 sierpnia 2024, 22:31:16 - *.datapacket.com
Motor nie może się rozkręcić!

k.z - 16 sierpnia 2024, 22:31:50 - *.42.98.72
W meczu beniaminków Motor piłkarsko lepszy. Lepsza kultura gry, technika oraz ramy taktyczne. Dwie setki plus przepiękna bramka która została kontrowersyjnie nieuznana. Panowie z VARu pieknie w pajncie narysowali spalonego 1mm na pikselach 5x5mm. Gieksa z gry nic nie pokazała. Brawa dla kibiców, kapitalna atmosfera.

Mario 7778 - 16 sierpnia 2024, 22:31:57 - *.home.aster.pl
i przy pięknej bramce sędziowski patałachu-gdzie tam był spalony????

@Mario - 16 sierpnia 2024, 22:33:08 - *.quintex.com
Przeciaż było widać że zawodnik Motoru est wychylony nawet bez rysowania linii.

Burak - 16 sierpnia 2024, 22:34:56 - *.dynamic.chello.pl
Niech ktoś mi powie dlaczego ten Drewniak rogala gra w pierwszym składzie ? Największy hamulcowy tego zespołu

a - 16 sierpnia 2024, 22:35:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przeurocza (w sam raz do oznaczenia na niebiesko...) typowo polska kopaninka, w której dwie drużyny piłkokopów (nie mylić z piłkarzami) zachowują się na boisku tak, jakby przed meczem wymontowano bramki.
W sam raz na poziomie ligi, która na ponad 30 edycji LM tylko 3 razy miała swojego mistrza w fazie grupowej.

Janusz - 16 sierpnia 2024, 22:42:52 - *.109.149.86
Samper oczywiście w barwach Szarowoli nie zagrał. Chyba będzie koniec kariery albo transfer do średniaka ligi gibraltarskiej

zdzicho - 16 sierpnia 2024, 22:50:19 - *.chojnet.pl
Motor skręcony przez sędziów. Rzygać sie chce od oglądania takich meczów.

Alosza - 16 sierpnia 2024, 22:51:38 - *.opera-mini.net (*.93.163.17)
Katowicka patologia. Przekonalem sie o tym na wlasnej skorze. Zmiencie to Katowice

Chop zKato - 16 sierpnia 2024, 22:58:05 - *.40.181.59.threembb.co.uk
Skręcili to Śląsk wczoraj w pucharach.Beniaminki nie zrobili sobie krzywdy.Spadek Lechia i korona.
⚽🟨🟩⬛⚽

rafalski - 16 sierpnia 2024, 22:59:52 - *.31.155.160.ipv4.supernova.orange.pl
jaki tam jest defensor w tej Gieksie
podaje w swojej strefie idealnie do swojego partnera na szpicy co występuje 2 połowa meczu Nie wiem czy to tak spotrafił by Ten Vertonghen z Tottenhamu co odszedł do Timo Wernera na szpicy co tam jest

Expert - 16 sierpnia 2024, 23:02:10 - *.dynamic.chello.pl
Gratuluję telewizji C+ wyboru takiego meczu na piątek o 20:30. Zamiast "super piątek" to "piątkowa padaka". Ktoś tam totalnie oszalał. No już chyba bardziej wolałbym zobaczyć mecz Stal vs Piast który będzie rozegrany dopiero w poniedziałek.

Faeder - 16 sierpnia 2024, 23:04:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bida w tej Ekstraklasie 🤦

Fb - 16 sierpnia 2024, 23:07:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ból oczu

raf - 16 sierpnia 2024, 23:08:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ceglarz skrzydłowy do poprawki tak odbita piłkę zdobył by zawodnik 3 ligi ,gratulacje dla Motoru z Pn

54onim - 16 sierpnia 2024, 23:10:13 - *.dynamic.caiway.nl
Zamknięty mecz, narzuty z II ligi w obu zespołach i wychodzi takie coś.

rafalski - 16 sierpnia 2024, 23:16:52 - *.31.155.160.ipv4.supernova.orange.pl
Mecz ciekawszy niż z La Liga wczoraj Bilbao-Getafe Nie zle tu kiwnął w 2 połowie też co na zmianę wszedł z Gieksy prawy defensor Atrakcyjność meczu akcja ta To każdemu się podoba i szybka techniczne wymiany podań w akcjach Motoru

Rozwój K - 16 sierpnia 2024, 23:22:16 - *.28.129.37
GKS farmazon Katowice / 0 strzałów na bramkę .

54onim - 16 sierpnia 2024, 23:36:31 - *.dynamic.caiway.nl
Taka połówka Erste divisie niestety.

Woytek - 16 sierpnia 2024, 23:47:25 - *.59.189.44
A Milewski znowu kontuzjowany czy za slaby?

GMP - 17 sierpnia 2024, 0:25:15 - *.play-internet.pl
I znów Gryckiewicz okradł Motor z 3 pkt...Czemu on nie siedzi?Ave Motor!!!💛🤍💙

MotorKing - 17 sierpnia 2024, 5:15:05 - *.play-internet.pl
Witam obiektywnie Motor w tym spotkaniu lepszy sędzia złodziej.A my swoje ludzie wy wiecie Motor najlepszy na świecie. Ave Motor!

Bengal - 17 sierpnia 2024, 5:53:47 - *.net.autocom.pl
Mecz bez większego wyrazu. Ale tak grają beniaminki w Ekstraklasie - NA ZERO Z TYŁU. To jest jakiś sportowy nowotwór w futbolu, ponieważ z remisu zdobywa się jeden punkt, a dwa traci. Chyba że, sędzia Patryk Gryckiewicz – nowa gwiazda Ekstraklasy na boisku i jego kolesie na VAR, nie zafundują nam ponad trzy minuty oczekiwania, bez pokazania swojego wątpliwego werdyktu w TV. Skandal! Czas już kończyć ze spalonym na paznokieć, grzywkę, but a nie nogę etc. na boisku niemal hektarowym. Koniec z końcem Senegalczyk z Motoru, który już jest idolem kibiców na LUBLIN ARENA, zakręcił obroncą niczym juniorem i strzelił w krótki róg – GOLA KOLEJKI. Ten nieuznany gol przez Mafię PZPN, stanie się impulsem dla 15 tysięcy stadionowych kibiców Motoru,

Mietek - 17 sierpnia 2024, 7:57:04 - *.net.autocom.pl
@Bengal dobrze prawisz kolego 👏

szK - 17 sierpnia 2024, 8:44:49 - *.eaw.com.pl
Radomiak wygra w niedzielę zobaczycie Pewna dwójka !

ok - 17 sierpnia 2024, 10:23:15 - *.ipv.net.pl
Zlikwidować VAR

Majkel - 17 sierpnia 2024, 10:30:39 - *.dynamic.chello.pl
To był słaby mecz GieKSy, dobrze że motor nie wykorzystał słabszego meczu teraz trzeba się skupić na następnych meczach i szukać punktów żeby się potem nie okazało że braknie
GieKSo Walcz !!!

znudzony - 17 sierpnia 2024, 11:34:33 - *.dynamic.mm.pl
Koledzy "fachowcy" przestańcie to oglądać i nie będziecie płakać że niski poziom.A ten sędzia już w zeszłym sezonie "zabrał" Motorowi punkty. Gryckiewicz i Idzik to nieźli cyrkowcy wśród sędziów. No i oczywiście Frankowski i Musiał też "zabawne" chłopaki.

brel - 17 sierpnia 2024, 12:00:44 - *.ennet.pl
Zdawało mi się, czy tam jakieś bluzgi leciały w stronę Motoru? Jakaś nowa kosa na mapie?

Rzeżucha - 17 sierpnia 2024, 12:05:09 - *.dynamic.chello.pl
Beniaminkowie.

helmut - 17 sierpnia 2024, 13:04:58 - *.dynamic.chello.pl
Beniaminki jest poprawnie.

19RKS10 - 17 sierpnia 2024, 16:06:33 - *.146.90.61.mobile.internet.t-mobile.pl
Radomiak nie pozdrawia ani Szarowoli, ani skowronka.

pgliwice - 17 sierpnia 2024, 16:13:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W Katowicach ino Alba

Chop zKato - 18 sierpnia 2024, 4:26:56 - *.40.169.74.threembb.co.uk
Sosnowiec zamiast do stolicy, woli przyjechać na Ekstraklasę do nas ⚽

Pele - 18 sierpnia 2024, 23:18:31 - *.cdn77.com
VAR ukradł Motorowi 2 punkty. Na C+ już mówią, że to był wałek…

njieghbfi - 19 sierpnia 2024, 11:11:01 - *.dynamic.mm.pl
W C+ jakoś krzywo tą linię narysowali. VAR ma lepszy sprzęt do oceniania spalonych niż jacyś graficy w C+.

Obiektywny - 19 sierpnia 2024, 15:17:51 - *.play-internet.pl
Powiedzcie co robiło Zagłębie Sosnowiec & Czuwaj Przemyśl na sektorze z Motorem?

Kibic - 19 sierpnia 2024, 23:55:20 - CENTRUM-TV-SAT
Zaorali Rozwój Katowice pompując kasę w komunistyczny twór zwany GKS Katowice a Rozwój wypuścił więcej wartościowych młodzików i piłkarzy,no ale to był klub z dzielnicy i związany z KWK WUJEK więc to sie może komuś nie podobało.

Kla 72 - 20 sierpnia 2024, 4:04:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Motor został okradziony z 3pkt, spalonego nie było jak wykazali eksperci c+ w takim razie sędziowie z wozu war przez 4 minuty nie mogli rozstrzygnąć czy byl spalony i czy go nie było wiec wyszli z założenia że był spalony zakładając że wyrządza mniejsze zło, nic bardziej mylnego i za tą decyzję powinni ponieś konsekwencje i zjazd do 3 ligi, a komisja ligi powinna przyznać motorowi 3pkt.