Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

17 sierpnia 2024, 23:33:25 - euzi
Dwie bramki Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski zdobył dwa gole dla Barcelony w wygranym 2-1 (1-1) na wyjeździe meczu 1. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy z Valèncią.

17 sierpnia 2024, 21:30 - Walencja (Estadio de Mestalla)
València CF 1-2 FC Barcelona
Hugo Duro 44 - Robert Lewandowski 45, 49 (k)

żółte kartki: Pepelu, Jesús Vázquez - Pau Cubarsí, Andreas Christensen, Jules Koundé.

sędziował: José María Sánchez Martínez (Murcja).
widzów: 46 673.

Lewandowski rozegrał całe spotkanie.

Slawianin - 17 sierpnia 2024, 23:35:57 - *.144-134-109.adsl-dyn.isp.belgacom.be
Na pustaka i karniak, dla tych co nie ogladali.

Dres - 17 sierpnia 2024, 23:36:33 - *.centertel.pl
Szacun. mega grajek

Ja@wp.pl - 17 sierpnia 2024, 23:37:25 - *.31.240.254.ipv4.supernova.orange.pl
Szczególnie ta pierwsza to majstersztyk Valencia w 44minucie, i nie zdążyli nawet się pospieszyć a Robert zabrał piłkę na środek i odrazu w 45minucie strzela na 1:1 (czyli w ciągu minuty 2bramki)

muciano - 17 sierpnia 2024, 23:38:05 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
pierwszy raz od kilku lat prawidłowo wykonał rzut karny.

Mike - 17 sierpnia 2024, 23:41:31 - *.centertel.pl
Widać jeszcze wakacyjna forma naszego eskportowego snajpera

Juras - 17 sierpnia 2024, 23:44:49 - *.versanet.de
tak jak pisali Hiszpanie w tym sezonie bedzie znowu wielki nasz skarb narodowy

pyrka - 18 sierpnia 2024, 0:04:18 - *.tor-exit.nothingtohide.nl
Nasz najlepszy pilkarz w historii świetnie zaczął sezo, po koronę króla strzelców, oby tak samo z Portugialią.

ee - 18 sierpnia 2024, 1:18:11 - *.214.216.62
nareszcie strzelił normalnie karnego tak jak przystało na gracza jego klasy, bez pajacowania i nie do obrony

a - 18 sierpnia 2024, 2:01:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I co janusze - "skończył się"?...

Pen - 18 sierpnia 2024, 2:04:39 - *.17.163.144
poziom meczu jak Legia-Puszcza

LisJAJA - 18 sierpnia 2024, 2:18:27 - *.centertel.pl
Lewy się skończył...chamy zakompleksione prostaki i kanalie liżcie mu dziś jego cojones

Polak - 18 sierpnia 2024, 3:08:55 - *.pool-42.nexet.pl
na pusto i korny! ;D

Przemek - 18 sierpnia 2024, 7:32:54 - *.alarmadi.pl
W końcu forma przyszła

Kickero - 18 sierpnia 2024, 7:35:57 - *.43.48.83.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Lewy!

Raffaello - 18 sierpnia 2024, 8:49:11 - *.146.140.35.mobile.internet.t-mobile.pl
Lewandowski to najlepszy piłkarz w historii Polski i to nie podlega żadnej dyskusji. On już nic nie musi, on chce.

Pielgrzym - 18 sierpnia 2024, 8:51:45 - *.dynamic.inetia.pl
@ Slawianin > Ty Durak z Urodzenia? A może Głupotę odziedziczył?.

19king22 - 18 sierpnia 2024, 8:52:43 - *.71.188.135 (*.176.69.57)
do pustaka die weltklasse ;

ja - 18 sierpnia 2024, 9:09:37 - *.play-internet.pl
Na pustaka i karny faktycznie wyczyn dekady.

jarock - 18 sierpnia 2024, 9:10:25 - *.icpnet.pl
Lewy po kolejny rekord !

Byczyna - 18 sierpnia 2024, 10:06:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z 3 metrów na pustą i karny ?

Fanatyk - 18 sierpnia 2024, 10:32:07 - *.30.97.86
Brawo Robert najważniejsze dobrze zacząć . Prawdziwi polscy kibice cieszą się twoimi bramkami dobrze ci życzą . Czekamy na kolejne twoje bramki i kolejne zwycięstwa Barcy .Powodzenia

Fanatyk - 18 sierpnia 2024, 10:59:29 - *.30.97.86

kris87 - 18 sierpnia 2024, 11:15:18 - *.play-internet.pl
W tym wieku, w dodatku w lidze hiszpańskiej rzadko komu zdarza się strzelać bramki, nawet jeśli to byłyby bramki z karnych. Szacunek dla Lewandowskiego!

zx789 - 18 sierpnia 2024, 13:16:05 - *.airmax.pl
Perfekcyjnie wykonany rzut karny. Tak się powinno strzelać karne - bramkarz nie ma szans nawet jak rzuci się we właściwą stronę.

Slawianin - 18 sierpnia 2024, 13:32:42 - *.144-134-109.adsl-dyn.isp.belgacom.be
Na pewno kibice Roberta Lewandowskiego maja powody do zadowolenie, ale dla kibicow reprezentacji Polski nic sie nie zmienia. Koles w kadrze jest skonczony, sa bardziej przydatni pilkarze w kadrze, ktorzy bardziej zasluguja na plac.

znawca - 18 sierpnia 2024, 14:45:06 - *.dynamic.chello.pl