Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

18 sierpnia 2024, 13:56:38 - euzi
Betclic I liga: Znicz 2-3 Górnik Ł.

18 sierpnia 2024, 12:00 - Pruszków (stadion MZOS)
Znicz Pruszków 2-3 Górnik Łęczna
Daniel Stanclik 22, 69 - Damian Warchoł 40, 73, Oskar Koprowski 71 (s)

Znicz: 12. Piotr Misztal - 7. Dominik Sokół (81, 17. Adrian Kazimierczak), 5. Dmytro Juchymowycz, 3. Łukasz Wiech, 99. Oskar Koprowski, 11. Paweł Moskwik (81, 8. Tymon Proczek) - 10. Bartłomiej Ciepiela, 80. Patryk Plewka, 30. Wiktor Nowak - 9. Radosław Majewski (70, 22. Krystian Tabara), 21. Daniel Stanclik.

Górnik: 44. Adrian Kostrzewski - 21. Jakub Bednarczyk (59, 11. Fryderyk Janaszek), 14. Filip Szabaciuk, 5. Mateusz Broda, 18. Dominykas Barauskas - 17. Branislav Spáčil (59, 95. Marko Roginić), 10. Adam Deja, 20. Patryk Malamis (59, 16. Paweł Żyra), 52. Damian Warchoł (78, 9. Hubert Turski), 23. David Ogaga (82, 3. Marcin Grabowski) - 19. Przemysław Banaszak.

żółte kartki: Wiech - Spáčil, Kostrzewski.

sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń).

TNfan - 18 sierpnia 2024, 13:57:56 - *.70.26.115 (*.176.69.57)

bb - 18 sierpnia 2024, 14:05:19 - *.184.2.9.ipv4.supernova.orange.pl
Do gola na 2-1 Znicz mógł się podobać. Widać było pomysł na grę ale to co się stało po tej bramce to kuriozum. Sami sobie strzelają gola a po chwili tracą kolejnego. Z pozornie łatwiejszej sytuacji mając prowadzenie na 20 minut przed końcem taki cyrk... popracować nad koncentracją bo głupio tak tracić punkty.

Bruno - 18 sierpnia 2024, 14:06:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Górnik na awans?

x360 - 18 sierpnia 2024, 14:13:54 - *.adsl.inetia.pl
Hmm... Drugi rok z rzędu 1 liga,ciekawsza od ekstraklasy. Znów jak widać około 10 drużyn będzie walczyło o awans

Point - 18 sierpnia 2024, 14:18:57 - *.home.aster.pl
Frajerska porażka Znicza, dwa razy prowadzić i przegrać pomagając gościom dość łatwo zdobywać gole.

klopp - 18 sierpnia 2024, 14:33:56 - *.centertel.pl
zdaje się że jakiś brak błysku,świeżości,koncentracji spowodował taki wynik.no i łęczna lepiej chyba znosiła w 2 połowie upał.

raf - 18 sierpnia 2024, 15:09:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje z Wlkp brawo brawo ale przyjdą mocne klubu? Zbierajcie punkty jak należy górników szanować w Górniku forme zdobywali Spiona Bednarek Łukasika Starzyński Dawniej Zwoliński a teraz Warchol

brel - 18 sierpnia 2024, 15:10:34 - *.ennet.pl
Przecież Górnik według tutejszych ekspertów miał być murowanym kandydatem do spadku. Gdzie się podziali?

lol - 18 sierpnia 2024, 15:48:34 - *.play-internet.pl
Brak tu jescze wpisu "ekspertów" którzy każdą wygraną Łęcznej nazywają przypadkiem .

Roki - 18 sierpnia 2024, 16:01:23 - *.play-internet.pl
W Górnik Wierzymy!
Zielono-czarne to barwy niezwyciężalne

Tomasz1871 - 18 sierpnia 2024, 16:14:31 - *.play-internet.pl
Brawo górnik ja zawsze do was miałem sentyment mimo że pochodzę z górnego Śląska a może przez to że mamy coś wspólnego węgiel

Lolo lolo - 18 sierpnia 2024, 16:16:36 - *.77.189.pool.telefonica.de
Leczna to sobie moze z Nieciecza powalczyc o srodek tabeli. W tym roku awans zasluzonych klubow i silnych marek.

draft - 18 sierpnia 2024, 16:35:13 - *.ennet.pl
do- Lolo lolo twoje miejsce w "Tworkach" a nie na forum.znajesz ty się na piłce.

Dunlopp - 18 sierpnia 2024, 18:37:35 - *.dynamic-4-waw-k-2-2-0.vectranet.pl