Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

21 sierpnia 2024, 19:57:40 - Rutek
Betclic I liga: Bruk-Bet Termalica 4-2 Wisła Płock

21 sierpnia 2024, 18:00 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4-2 Wisła Płock
Kacper Karasek 55, 88, 90, Andrzej Trubeha 76 (k) - Jime 37, Dominik Kun 71

Bruk-Bet Termalica: 1. Adrián Chovan - 17. Taras Zawijśkyj (46, 21. Damian Hilbrycht), 23. Lukas Spendlhofer (57, 8. Andrij Dombrowśkyj), 29. Gabriel Isik, 77. Artem Putiwcew (63, 18. Bartosz Farbiszewski), 6. Maciej Wolski - 22. Noah Mrosek (57, 86. Igor Strzałek), 28. Maciej Ambrosiewicz, 10. Kacper Karasek - 7. Morgan Faßbender (46, 53. Andrzej Trubeha), 25. Kamil Zapolnik.

Wisła: 33. Maciej Gostomski - 24. David Niepsuj, 44. Marcus Haglind-Sangré (64, 17. Przemysław Misiak), 19. Andrias Edmundsson (89, 11. Maciej Famulak), 5. Bojan Nastić, 37. Oskar Tomczyk (76, 3. Ksawery Kukułka) - 18. Jime, 8. Dani Pacheco, 14. Dominik Kun - 9. Dawid Kocyła (46, 6. Krystian Pomorski), 22. Piotr Krawczyk (64, 20. Łukasz Sekulski).

żółte kartki: Faßbender, Zapolnik - Niepsuj, Misiak.
czerwona kartka: David Niepsuj (59. minuta, Wisła, za drugą żółtą).

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).

Kuba - 21 sierpnia 2024, 19:59:01 - *.dynamic.inetia.pl
Widzew oddał Karaska za darmo
..MASAKRA..

janek - 21 sierpnia 2024, 20:00:09 - *.play-internet.pl
Brawo Termalica! Szykuje się awans ze Stałą Rzeszów. Oby jeszcze Miedź z baraży i będzie fajny zestaw beniaminków.

StMi - 21 sierpnia 2024, 20:00:21 - *.147.12.85.mobile.internet.t-mobile.pl
Ale było lanie; (nie tylko z Niebios)

triada - 21 sierpnia 2024, 20:00:30 - *.cccs.de
Brawo Nieciecza, kapitalne zwycięstwo i świetny Karasek. Dobrze że Lech oddał Tomczyka. Nawet jak zrobi asystę to za chwilę sprowokuję karnego i po zwycięstwie Płocka.

Wisla - 21 sierpnia 2024, 20:00:41 - *.42.28.53.ipv4.supernova.orange.pl
4 czy tam 5 strzałów na bramkę i 4 gole... Dzień konia miala termalika bo to na pewno nie była zasługa dobrej gry. Ciężko taki mecz wygrać z taką drużyna

Tyrur - 21 sierpnia 2024, 20:00:48 - *.centertel.pl
Co to było Wisła klasę lepsza do przerwy i przegrywa.Termalica nie mogła stworzyc sytuacji,ale to jest sport czerwona kartka zrobiła robotę

kolo - 21 sierpnia 2024, 20:01:05 - *.play-internet.pl
Brawo panie stefański karma wraca ;)

janek - 21 sierpnia 2024, 20:01:19 - *.play-internet.pl
Stalą Rzeszów*

Jendrula - 21 sierpnia 2024, 20:01:58 - *.centertel.pl
Dlaczego bramki po spalonych są anulowane a karne nie?

Gary - 21 sierpnia 2024, 20:02:29 - *.centertel.pl
I tak wiesniaki nie wejda

Kuba - 21 sierpnia 2024, 20:02:31 - *.dynamic.inetia.pl
Brać go z powrotem..w zamian Sypek i Kastrati..można jeszcze Rondic..jako bonus..

Rafał - 21 sierpnia 2024, 20:03:18 - *.centertel.pl
Stefański ty wiesz co...piłkarski poker ..odwiedzyczyny się tobie ku..

Zachary - 21 sierpnia 2024, 20:05:21 - *.146.122.20.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo Słonie zatopiły Wisłę 💯 lat

xxx - 21 sierpnia 2024, 20:06:34 - *.146.125.143.mobile.internet.t-mobile.pl
Ten mecz powinniśmy wygrać 3 albo 4 do zera! A przegrywamy 2:4! Błędy w obronie, kiepska skuteczność no i sędzia dołożył swoje!!! 🤮 pzpn, pzpn, ....., ....., pzpn 😡

zyga - 21 sierpnia 2024, 20:06:37 - *.dynamic.mm.pl
Ale nie uznana pierwsza bramka dla Wisły to nie wiem dlaczego? Później Krawczyk ma setę i chyba dlatego nie gra w ekstraklasie. Oskar Tomczyk mimo asysty słabo no i słabo Niepsuj. Jak nie będzie wzmocnień na skrzydłach Wisły to z awansem może być problem.

xxx - 21 sierpnia 2024, 20:10:18 - *.dynamic.chello.pl
Wisła po 1 połowie powinna prowadzić 3:0. Bramka Krawczyka nieuznana, Jime i za chwilę Krawczyk nie wykorzystuje sam na sam. Druga połowa rozpoczyna się od błędu i paralityk Niepsuj daje o sobie znać. Przy karnym dla gospodarzy Stefański nawet nie sprawdził potencjalnego karnego... 3 bramka, to idealny strzał z dystansu, a 4 nie ma co liczyć, bo Wisła już poszła do przodu. Piłkarsko Wisła piętro wyżej od Termalici. ;)

Orliki - 21 sierpnia 2024, 20:11:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wisła powinna conajmniej zremisować, ale miała 3 negatywnych bohaterów tj.MISIURE za błędy w składzie wyjściowym oraz ze zmianami , 2 i 3 błąd to forowanie na ślepo Niepsują i Tomczyka.

Jp - 21 sierpnia 2024, 20:18:46 - *.146.122.150.mobile.internet.t-mobile.pl
Co robi w skladzie Wisly Niepsuj Tomczyk i Kocyla nie ten poziom dla tej 3 ki

Sobol - 21 sierpnia 2024, 20:49:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mecz Wiśle przegrał Misiura.

Kobes - 21 sierpnia 2024, 21:10:36 - *.42.61.124.ipv4.supernova.orange.pl
Dobry mecz, Nieczecza lepsza i skuteczna. Wisła też niezły mecz. Tomczyk brawo za ładną asystę.
P.S. Stefański tragedia. Ten gość w ogóle nie powinien sędziować, nawet ligi szóstek.

Sobol - 21 sierpnia 2024, 21:25:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Bruno - 21 sierpnia 2024, 22:10:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Idą na awans. Nima bata ✊️

Burmistrz - 21 sierpnia 2024, 22:25:31 - *.146.140.61.mobile.internet.t-mobile.pl
Nowej Huty Awans w tym sezonie Arka i Ruch a po barażach Bruk Bet

Champion@G - 21 sierpnia 2024, 23:18:05 - *.146.142.90.mobile.internet.t-mobile.pl
No,no ,wychodzi na to że Ruch to the beściak…😉

karolo 07 - 22 sierpnia 2024, 9:10:45 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jarzębiak widział faul przy bramce, ale w poniedziałek nie widział. On cheba nielubi nazwy Wisła, albo unika wody. Co by zrobił przy sędziowaniu Odrze?

Sebek - 22 sierpnia 2024, 9:14:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Sobol - niestety muszę się zgodzić, najsmutniejsze to, że zagrali najlepsze 55 minut, a potem wszystko się posypało po jednym błędzie Edmundssona. Szkoda, ale trzeba omówić błędy i minimalizować je w następnych meczach, a na Ruch wyjść z czystą głową.
Ogólnie pomysł z Tomczykiem na wahadle może nie jest najgorszy, już wolę gdy młody lokales dostaje swoje szanse, błędy będą się zdarzać, ale na błędach najlepiej się uczy. Olaf - głowa do góry. Z Pogonią dałeś dużo z tyłu, w tym wyszło na 0.
Stefański słusznie nie uznał 2 goli Wisły oraz podyktował prawidłowego karnego, spalonego przy podaniu tam nie było, a potem Tomczyk się zdziwił jak mu typ przed nogę wszedł. Także szukanie winnego w osobie sędzi jest nietrafione.

koko - 22 sierpnia 2024, 10:57:49 - *.bb.vodafone.cz