Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

25 sierpnia 2024, 13:55:58 - LukaszR
Betclic II liga: Jastrzębie 1-0 Świt Sz.

25 sierpnia 2024, 12:00 - Jastrzębie Zdrój (Stadion Miejski)
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Świt Szczecin
Jan Ziewiec 90

Jastrzębie: 1. Grzegorz Drazik - 31. Jan Flak, 20. Oskar Paprzycki, 25. Paweł Baranowski, 26. Jan Ziewiec, 66. Krystian Mucha (62, 24. Jakub Iskra) - 11. Szymon Kiebzak (79, 10. Farid Ali), 17. Karol Fietz, 6. Szymon Maszkowski, 22. Kacper Masiak (46, 27. Oliwer Jakuć) - 90. Szymon Matysek (46, 19. Kacper Zych).

Świt: 12. Adrian Sandach - 23. Szymon Nowicki (63, 20. Damian Ciechanowski), 5. Jędrzej Góral, 3. Rafał Remisz, 6. Jonatan Straus, 19. Dawid Kisły (58, 11. Kacper Nowak) - 8. Maciej Koziara (70, 14. Oskar Kalenik), 33. Dawid Kort, 17. Bartłomiej Kasprzak, 10. Łukasz Święty (58, 80. Grzegorz Aftyka) - 22. Aron Stasiak (46, 13. Szymon Kapelusz).

żółte kartki: Masiak, Fietz, Ziewiec, Zych - Kasprzak, Aftyka, Góral.

sędziował: Mariusz Myszka (Stalowa Wola).
widzów: 669.

W 76. minucie Szymon Kiebzak (Jastrzębie) nie wykorzystał rzutu karnego (Adrian Sandach obronił).

Jarko - 25 sierpnia 2024, 13:56:51 - *.internetia.net.pl
Fajnie cieszy wygrana

O mój GKS - 25 sierpnia 2024, 13:58:34 - *.darnet.pl
Uff udało się tym razem, ale Niestety pierwszy wysoko wygrany mecz z Hutnikiem całkowicie zamazał obraz Jastrzębia. Tempo meczu szokujące ( tak wiem 30 stopni) ale przecież to szczebel centralny Panowie piłkarze. Młody Jakuć, który nie wiadomo czemu wszedł dopiero w 2 połowie-najlepszy, nawet karnego wywalczył.

Pusio - 25 sierpnia 2024, 13:58:48 - *.dynamic.chello.pl
ale fuksiarze ale i tak jastrzembie spadnie

Świtamicoś - 25 sierpnia 2024, 14:02:02 - *.132.208.97
Ale dno, Jastrzębie spadek z taką grą, a Świt, po co to to awansowało jak nie ma kibiców? Jastrzębie wam śmierdzi, że nie przyjechali? Swoją drogą, Świt dzielnie bronił bo trza było ostatnie 20 sekund doliczonego czasu, a wystarczyło trafić z karnego... Tak wiem było gorąco +31 stopni, mimo wszystkie, leci 6 drużyn w tym roku więc obie w dół!

Gog - 25 sierpnia 2024, 14:11:22 - *.red-2-139-163.staticip.rima-tde.net
Lecą 4 a 13 i 14 drużyna 2 ligi baraże gra z wygranymi prebaraży między wicemistrzami 3 lig. Więc maksymalnie 6 a nie 6 spada.

Ole - 25 sierpnia 2024, 14:22:41 - *.204.13.35.mobile.internet.t-mobile.pl
No pan piłkarz Drazik znowu wygrał nam mecz!!

Gg - 25 sierpnia 2024, 15:08:01 - *.77.3.pool.telefonica.de
Sędzia ze stalowej. Garstka ludzi doping jakby kilka pijanych osób pod sklepem śpiewali 100 lat

Mexykanos - 25 sierpnia 2024, 15:22:14 - *.dynamic.chello.pl
W tym klubie powinni zrobić specjalna akcje by wypełnić stadion np mecze w niedzielę za darmo a w sobotę 50 procent za bilet.Argumenty są proste słabe wyniki jak i pozycja ligowa tragiczna.Jak nie obudzą się w tym klubie ludzie co nim kierują to Jastrzębie będzie miało extra derby z Odrą Wodzisław czy Rowem Rybnik.No i więcej pokory bo brak słów na obecną sytuację.

sjz - 25 sierpnia 2024, 15:33:41 - *.play-internet.pl
frekwencja TOP! ale z taka "grą" nie ma sie co dziwić, najgorsze że zero widokow na cos lepszego, tylko Jakuć chce grać w piłke

GKS - 26 sierpnia 2024, 8:02:17 - *.syrion.pl
GKS dramat, powinno być 3:0 bez bednarskiego jest w ataku paraliż i w karnych jak moze nikt oprócz niego nie strzelać karnych ?

Jas - 26 sierpnia 2024, 8:28:05 - *.204.5.191.mobile.internet.t-mobile.pl
Herbaciany zarząd jak zawsze się spisał.
A frekwencja porzegnalna imponująca. No ale jaka ikona taka impreza.

ak54 - 26 sierpnia 2024, 10:44:21 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
terror TV trwa jak nie 20.15 deszcz i burza to 12 i piekarnik od rana do tego handlowa niedziela i zakupy szkolne i poziom no 5 ligi !!!