Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

6 września 2024, 19:56:23 - LukaszR
Betclic II liga: ŁKS II 0-1 Resovia

6 września 2024, 18:00 - Łódź (Stadion Miejski im. Władysława Króla)
ŁKS II Łódź 0-1 Resovia
Bartłomiej Wasiluk 32 (k)

ŁKS II: 1. Aleksander Bobek - 8. Marcel Wszołek, 5. Aleksander Ślęzak, 16. Ivan Mihaljević, 6. Antonio Majcenić - 7. Kelechukwu Ibe-Torti (75, 21. Mateusz Wzięch), 4. Maksymilian Rozwandowicz, 20. Yūya Kamon (26, 3. Jakub Pawłowski), 18. Jorge Alastuey (89, 24. Patryk Grabowski), 17. Jędrzej Zając (75, 22. Franciszek Saganowski) - 10. Oliwier Sławiński (75, 9. Alan Siwek).

Resovia: 1. Jakub Tetyk - 17. Radosław Adamski, 2. Mateusz Bondarenko, 38. Hlib Buchał, 27. Danian Pawłas - 11. Kamil Mazek (46, 7. Filip Zawadzki), 6. Bartłomiej Wasiluk, 99. Radosław Kanach, 8. Dawid Pieniążek (68, 15. Damian Kotecki), 24. Bartłomiej Eizenchart (87, 20. Radosław Bąk) - 9. Maciej Górski.

żółte kartki: Mihaljević, Rozwandowicz, Ślęzak, Sławiński - Adamski, Buchał, Wasiluk, Tetyk.
czerwona kartka: Ivan Mihaljević (18. minuta, ŁKS II, za drugą żółtą).

sędziował: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).

Rzeszów - 6 września 2024, 19:57:52 - *.ostnet.pl
ale dziady musza karnego miec zeby wygrac
bezkibicovia ciagle na farcie

Rzeszowiak - 6 września 2024, 20:25:24 - *.133-95-55.ip.netx.org.pl
Gratulacje dla Dumy Rzeszowa.

Franco - 6 września 2024, 20:48:59 - *.43.94.109.ipv4.supernova.orange.pl
Ten trener ŁKS to na pewno jest od piłki nożnej?

benito - 6 września 2024, 22:15:00 - *.220.65.192
poziom gry mojej kochanej Resovii jest absolutnie żenujący - 75 minut 11 na 10 i tikitaka drewniaka, aż mnie zęby bolały od patrzenia. Kapitan Wasiluk idealnie wpisuje się w ten poziom żenady. Panowie ćwiczą (?) cały tydzień a potem piłki kopnąć nie potrafią. Dramat jakiś. Gdyby nie Tetyk to by było 10 punktów mniej. Jak tak dalej pójdzie będą derby z Czuwajem Przemyśl.

Mastah - 6 września 2024, 22:48:32 - *.sub-174-206-169.myvzw.com
Jedyny plus tego meczu dla Resovii jest taki że nie stracili gola. W ostatnich 3 meczach stracili 8 bramek. Wydaje mi się że nie stracenie gola było głównym założeniem taktycznym w meczu. Nawet po czerwonej kartce i golu na 1:0, Resovia grała więcej na obronie niż w ataku, co i tak mogło się skończyć utratą bramki. Powinni bardziej przycisnąć ŁKS2 i dużo wcześniej “zakończyć” mecz.
Fajnie że Tetyk z czystym kontem oraz M. Bondarenko w 11. Czekam na M. Hebla, zobaczymy czy dalej fajnie gra.

abraxas - 7 września 2024, 7:24:47 - *.centertel.pl
Quo vadis Resovio ?

Ja - 7 września 2024, 8:43:50 - *.183.29.194.multiplay.pl
Chciałem pójść na mecz,ale nie było już biletów.Tak więc obejrzałem mecz w tv.Szkoda ,że na żywo nie dało rady,bo mecz był mega interesujący i ta atmosfera na trybunach

Stalówka - 7 września 2024, 9:48:07 - *.play-internet.pl
Brawo duma Rzeszowa, pozdro z SW #wiecznasztama

T.Cebula - 7 września 2024, 14:46:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
naobiecywali bubkowi, że będzie grał przy pełnych trybunach w Turynie, Genoi czy Mediolanie a skończy na pustych stadionach w Puławach, Grodzisku Maz. albo na stadionie miejskim w meczach rezerw kakalesa