Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

7 września 2024, 19:53:19 - Mandzi
LN: Gol Wahana Biczachczjana i występ Alvisa Jaunzemsa w meczu Armenia - Łotwa

Wahan Biczachczjan (Pogoń Szczecin) strzelił gola dla reprezentacji Armenii w wygranym 4-1 (2-1) domowym meczu 1. kolejki grupy 4 dywizji C Ligi Narodów z Łotwą. W drużynie gości wystąpił Alvis Jaunzems (Stal Mielec).

7 września 2024, 18:00 - Erewan (Wazgen Sargsjani anwan Hanrapetakan marzadaszt)
Armenia 4-1 Łotwa
Wahan Biczachczjan 6, Kaspars Dubra 35 (s), Lucas Zelarayán 47, Eduard Spiercian 86 - Gieorgij Arutiunian 9 (s)

żółte kartki: Lūkass Vapne, Jānis Ikaunieks (Łotwa).

sędziował: Nenad Minaković (Serbia).
widzów: 12 437.

Biczachczjan grał do 65. minuty, kiedy zmienił go Edgar Siewikian, a Jaunzems grał do 64. minuty, gdy zmienił go Roberts Savaļnieks (kiedyś Jagiellonia Białystok). W drużynie gości Andrejs Cigaņiks (w przeszłości Widzew Łódź) rozegrał całe spotkanie, Kaspars Dubra (dawniej Polonia Bytom) grał do 63. minuty, gdy zmienił go Daniels Balodis, Kristers Tobers (kiedyś Lechia Gdańsk) rozegrał całe spotkanie, a Vladislavs Gutkovskis (w przeszłości Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Raków Częstochowa) wszedł na boisko w 64. minucie w miejsce Eduardsa Dašķevičsa. Poza ścisłą kadrą znalazł się pierwotnie powołany do szerokiej kadry Antonijs Černomordijs (dawniej Lech Poznań). Trenerem przygotowania fizycznego jest natomiast Māris Smirnovs (Amica Wronki, Górnik Zabrze).