Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

10 września 2024, 19:52:56 - euzi
eMME: Bułgaria 1-3 Polska

Prowadzona przez Adama Majewskiego reprezentacja Polski wygrała na wyjeździe 3-1 (0-1) z Bułgarią w meczu grupy D eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy.

10 września 2024, 18:00 - Sofia (Stadion Aleksandyr Szałamanow)
Bułgaria 1-3 Polska
Emił Cenow 29 - Filip Szymczak 52, Tomasz Pieńko 56, Jakub Kałuziński 78 (k)

Bułgaria: 1. Damjan Christow - 15. Martin Atanasow (81, 13. Martin Georgijew), 5. Wełko Jelenkowicz, 4. Christijan Petrow, 16. Dimityr Papazow - 11. Marin Petkow (81, 21. Antoan Stojanow), 20. Kristijan Stojanow (60, 3. Emanujeł Mirczew), 6. Emił Cenow, 8. Stanisław Szopow (81, 7. Roberto Rajczew), 10. Nikoła Ilijew - 17. Martin Sorakow (60, 9. Joan Bornosuzow).

Polska: 1. Kacper Tobiasz - 19. Dominik Marczuk (79, 20. Kamil Lukoszek), 3. Patryk Peda, 2. Ariel Mosór, 4. Miłosz Matysik, 17. Arkadiusz Pyrka - 21. Tomasz Pieńko (68, 7. Kajetan Szmyt), 16. Antoni Kozubal (74, 6. Mateusz Łęgowski), 8. Jakub Kałuziński, 10. Kacper Kozłowski (79, 11. Michał Rakoczy) - 9. Filip Szymczak (68, 18. Mariusz Fornalczyk).

żółte kartki: Papazow, Petkow, Atanasow, Cenow, Christow, Mirczew - Kałuziński, Marczuk.

ArekCesar - 10 września 2024, 20:07:32 - *.play-internet.pl
Żeby nie przechwalić to pierwsza połowa naszych to beznadziejna gra. W drugiej się rozkręcili. Szymczak mimo gola baaardzo słabo, ale gol mu wyszedł. W Lechu jednak pewnie jako 3 do ataku.

Jano - 10 września 2024, 20:14:09 - *.dynamic.chello.pl
Dobrze ze w Sofii a nie w Starej Zagorze.I nie było Padureanu pamiętacie?.Wynik był odwrotny

ziuk - 10 września 2024, 20:17:47 - *.res.spectrum.com
szkoda tego przegranego meczu z Bulgarami u nas 0-1. do MME awansuje tylko zwyciezca grupy i zdaje sie dwie czy trzy ekipy z drugiego miejsca. reszta walczy w barazach miedzy soba.

Jano - 10 września 2024, 20:19:36 - *.dynamic.chello.pl
Potrzeba stabilizacji.To już trzeci trener po Michniewiczu.Przenosząc go do reprezentacji zniszczyli cały dorobek i drużynę 20 tu latków. A teraz Michałek dostał kadrę. I już są efekty ale ma dobrego promotora

Dżuninho - 10 września 2024, 20:29:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ciężko było, ale bardzo ważna wygrana 👍

Lol - 10 września 2024, 20:39:46 - *.31.146.27.mobile.internet.t-mobile.pl
Na ten moment i w obecnej formie Kozłowski lepszy od Bogusza a Kałuziński napewno lepszy od Modera.
Ale w polskiej piłce obecna forma nie ma znaczenie. Liczy się nazwisko i agencja menadżerska

Kki - 10 września 2024, 21:40:24 - *.205.172.170
Ale to dopiero stwierdziłeś po dzisiejszym meczu, a Probierz powoływał kadrę kilkanaście dni temu.

kzet69 - 10 września 2024, 22:12:51 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Kozłowski MVP meczu, Szymczak, pomimo bramki to jakieś nieporozumienie. Gratulacje.

pyrusy - 10 września 2024, 23:23:28 - *.clients.gthost.com
Brawo Polacy, Kozłowski piłkarz meczu dwie asysty. Na plus Lechici, gol Szymczaka i bardzo dobry Kozubal w środku pola zrobili różnice i dali zwycięstwo.
@kzet Szymczak zrobił to co do napastnika należało czyli zdobył gola który pozwolił wrócić do meczu.

Piorun - 11 września 2024, 7:15:45 - *.dynamic.chello.pl
W pierwszej połowie bardzo słabo w tym Kozłowski zmarnował dwie setki. W drugiej o niebo lepiej i Kozłowski zaczął podawać zamiast samemu się asić. Dobra zmiana Fornalczyka robił wiatraki z obrońców aż miło.

lopez - 11 września 2024, 8:41:19 - *.mmj.pl
Jest kilku ciekawych grajków w tej drużynie. Gdyby boisko było lepsze to wynik prawdopodobnie byłby jeszcze korzystniejszy dla nas.

Dżuninho - 11 września 2024, 10:11:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szymczak to żaden napastnik. Jeśli tak ma wyglądać przyszłość seniorskiej reprezentacji na tej pozycji to dziękuję 😅 czemu trener Majewski wobec absencji Wiktora Bogacza nie spróbuje...możecie się ze mną nie zgadzać oczywiście bo znacznie młodszy Izunnwane?

kibic - 11 września 2024, 13:37:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
taka gra jaki komentator, doświadczony trener , który pracował w kilkunastu klubach, znawca tematu , promujący bardzo mocno takiego sobie Ariela.

Giovanni - 11 września 2024, 17:04:34 - *.centertel.pl
Fajnie że wygrali ale ten stadion był beznadziejny.