Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

13 września 2024, 22:23:57 - gabrielba
Widzew uratował remis

GKS Katowice zremisował 2-2 (2-1) w piątkowym meczu 8. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy z Widzewem Łódź. Bramki dla gospodarzy strzelili Oskar Repka i Marcin Wasielewski. Trafienia dla gości zanotowali Imad Rondić i Jakub Łukowski.

13 września 2024, 20:30 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 2-2 Widzew Łódź
Oskar Repka 38, Marcin Wasielewski 42 - Imad Rondić 13, Jakub Łukowski 90

Katowice: 1. Dawid Kudła - 23. Marcin Wasielewski, 2. Märten Kuusk, 4. Arkadiusz Jędrych, 6. Lukas Klemenz, 16. Grzegorz Rogala (80, 30. Alan Czerwiński) - 11. Adrian Błąd (90, 17. Mateusz Marzec), 5. Oskar Repka, 77. Mateusz Kowalczyk, 27. Bartosz Nowak (90, 18. Jakub Arak) - 7. Sebastian Bergier (73, 8. Borja Galán).

Widzew: 1. Rafał Gikiewicz - 62. Lirim Kastrati (80, 91. Marcel Krajewski), 4. Mateusz Żyro, 15. Juan Ibiza, 3. Samuel Kozlovský (80, 2. Luís Silva) - 8. Hilary Gong (80, 78. Kamil Cybulski), 10. Fran Álvarez, 6. Juljan Shehu, 37. Sebastian Kerk (71, 7. Jakub Łukowski), 77. Jakub Sypek (61, 99. Saïd Hamulic) - 9. Imad Rondić.

żółte kartki: Wasielewski, Czerwiński - Kozlovský, Juan Ibiza, Hamulic.

sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa).
widzów: 6756.

Misiek - 13 września 2024, 22:24:51 - *.dynamic.chello.pl
fuks reaktywacji

pyrusy - 13 września 2024, 22:25:05 - *.22.78.160.ipv4.supernova.orange.pl
Widzew na farcie w końcówce, Gieksa spokojnie powinna wygrać ten mecz. Lepsza zwłaszcza w drugiej połowie. Szkoda 3 punktów. Dobry mecz Nowaka i Wasielewski zwłaszcza bramka.

Konrad - 13 września 2024, 22:25:53 - *.43.251.228.ipv4.supernova.orange.pl
Rondic ewidentnie strzelił gola ręką. Raczkowski i Przybył (VAR) wypaczyli wynik

fulko - 13 września 2024, 22:26:27 - *.toya.net.pl
1wsza połowa zdecydowanie dla Widzewa i wygrywa gieksa ...
połowa dla gieksy a wygrywa Widzew ...
o co tu chodzi?

fulko - 13 września 2024, 22:27:43 - *.toya.net.pl
a Raczkowski faktycznie - nie podyktował 2ch karnych dla Widzewa po faulach na Sypku

Adam - 13 września 2024, 22:27:55 - *.um26.pools.vodafone-ip.de
Ten mecz to niejako podsumowanie,,pracy" i geniuszu trenerskiego Daniela Myśliwca zwanego przez niektórych trenerem. Zero , absolutne zero reakcji na wydarzenia boiskowe. Kastrati w pierwszym składzie. Niezawodny I niezastąpiony Sypek. Geniusz po prostu. Zmienia Sypka na ...Hamulica , ten ma udawać skrzydłowego. Na boisku zostaje statystujący Rondic . Od co najmniej dwudziestu minut Gong potyka się o własne nogi. Łukowski wchodzi za... Kerka na 10 ! Cóż za zmysł trenerski. I na koniec , uwaga : potrójna zmiana. Wchodzą Silva I Kajewski zamiast spróbować coś szarpnąć z przodu. Do tego Cybulski. On ma być jokerem. Ktoś coś z tego zrozumiał ? Trenerski geniusz. Nic dodać , nic ująć...
Paradoksalnie tyłek ratuje mu Łukowski i to w momencie, gdy wydaje się, że GKS ma mecz pod kontrolą... To chyba najsłabszy rywal , jak do tej pory spośród drużyn , z którymi graliśmy. Obok Stali Mielec. Ile punktów ugraliśmy w tych dwóch meczach ?

Widzew10 - 13 września 2024, 22:29:38 - *.play-internet.pl
Męczarnia ale udało się w ostatniej minucie , mecz bardzo słaby Widzew nic nie grał prowadząc 1:0 fal sobie strzelić 2 bramki do przerwy? Tylko Widzew WRWE

KR - 13 września 2024, 22:29:39 - *.centertel.pl
Dlaczego nie było kibiców Widzewa?

Olo - 13 września 2024, 22:29:58 - *.31.140.59.mobile.internet.t-mobile.pl
ARAK - wystarczyło ze ten nieudacznik, patologiczny wazeliniarz który wchodzi wszystkim swoim pseudo uśmieszkiem w tyłek aby dalej jedynie z nim przedłużali kontrakt, wystarczyło ze wszedł na boisko i strata bramki odrazu! Chłopie komu ty machales tymi łapami na boisku ?! Ty się ciesz ze cię górak zostawił na tą jesień bo chłopie od 10 lat strzeliłeś 5 bramek!!! ANTYNAPASTNIK

Kevin - 13 września 2024, 22:30:39 - *.196.3p.ntebredband.no
Byłem na meczu specjalnie wcześniej by dostać przedłużacz lub czajniki i znów brakło!!!

Na100 - 13 września 2024, 22:33:35 - *.40.110.200.threembb.co.uk
Ale będą jaja jak utrzymają się wszystkie beniaminki a to możliwe po postawie niektórych "dużych" klubów..

Parantrop - 13 września 2024, 22:33:51 - *.toya.net.pl
Można przegrywać jedną bramką do przerwy. Ale to co Widzew grał w drugiej połowie to żałość. Niezasłużony remis.

@KR - 13 września 2024, 22:34:02 - *.dynamic.chello.pl
bo się bali przyjechać

NoBody - 13 września 2024, 22:36:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda, że Widzew nie strzelił więcej bramek w pierwszej połowie, w której był zdecydowanie lepszy. Niestety w drugiej GKS był lepszy.
Szacun dla zespołu z Katowic za polski skład.

Mati TPI - 13 września 2024, 22:39:10 - *.play-internet.pl
Szkoda że ten Łukowski z Korony odszedł...takiego grajka nam brakuje...

Widzew10 - 13 września 2024, 22:47:37 - *.play-internet.pl
Mati TPI co znaczy Lukowski dla Widzewa dobrze że odszedł z Korony haha

Piotrek - 13 września 2024, 22:54:32 - *.toya.net.pl
Jak się ma gorszy dzień jak Widzew to trzeba walczyć chociaż o 1 punkt.
Gieksa nawet Widzew w słabym dniu nie pokonała u siebie, to raczej dobrze nie wróży

@kevin - 13 września 2024, 22:55:06 - *.clients.gthost.com
Czajników i przedłużaczy szukaj na skansenie na Cichej.

Widzew10 - 14 września 2024, 0:47:37 - *.play-internet.pl
NoBofy Widzew miałem sytuacja na 3;2 Hamulic strzelil w boczną siatkę szkoda w ostatniej minucie

KIrYŁ - 14 września 2024, 1:08:54 - *.dynamic.chello.pl
2 punkty stracone, więcej spokoju w środku pola. Trzeba przytrzymać piłkę, Widzew slaby ale z punktem.

Mydlice FC - 14 września 2024, 1:10:43 - *.40.181.176.threembb.co.uk
Teraz szpil derbowy, trzeba go wygrać
🟡🟢⚫

a - 14 września 2024, 1:38:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co przełączałem na tę transmisję, to Widzew miał piłkę - to jak słaby?...

Bukowiec22 - 14 września 2024, 2:44:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widzew i tak spadnie.

Normalnie - 14 września 2024, 4:12:26 - *.ksiezyc.pl
fulko niestety racja jak gks nie może sędzia pomoże były widoczne ewidentna uderzenia w twarz w polu karnym VAR nic nie zrobił.

mojo jojo - 14 września 2024, 5:55:14 - *.205.201.27.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
widzew ratuje remis z beniaminkiem hahahaha!

Luli - 14 września 2024, 6:23:39 - *.146.124.37.mobile.internet.t-mobile.pl
GKS zremisował wygrany mecz

Gizmo - 14 września 2024, 8:44:23 - *.play-internet.pl
Trzech polskich graczy w składzie Widzewa to kiepski wrecz żałosny żart. Zaciąg zagraniczny tylko po to aby 10miejsce w lidze zająć. Najemnik na najemniku. Chore.

FK - 14 września 2024, 10:26:22 - *.252.60.17
Mogę się założyć, że to nie była 90 minuta gol

jokar - 14 września 2024, 10:37:01 - *.10.120.223.ipv4.supernova.orange.pl
Widzew zagrał 15 minut i poszedł do szatni, przyfarcili z tym remisem, GieKSa dużo lepsza była.

bocian - 14 września 2024, 11:18:05 - *.34.243.8.vultrusercontent.com
Oooore ooore, szba daba da amore
ore ore siala lal la

kalentrs - 14 września 2024, 13:45:45 - *.146.235.74.mobile.internet.t-mobile.pl
Widzew w drugiej połowie nie istniał, ten remis to z tych cudownych.

gjk - 14 września 2024, 16:14:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
10 Polaków w składzie Katowic , 3 Polaków w składzie Widzewa. I remis. Po co sprowadzać piłkarzy zza granicy?

arti - 14 września 2024, 20:13:33 - *.elwico.pl
gks dobry szpil bylem widziałem fan zielonych z Bytomia

arti - 14 września 2024, 20:25:59 - *.elwico.pl
ooooooooooooooooooo

GieKSa - 14 września 2024, 20:59:08 - *.136.92.128.ip.cybergrota.com.pl
bravo jesteśmy super beniaminkiem widzew fart

Cz-B-Cz - 15 września 2024, 20:10:30 - *.opera-mini.net (*.109.33.87)
brawo Widzewek za gre do konca - to jest wazny punkt -teraz trzeba stuknac Piastunki i wchodzimy do czolówki tabeli

RDG1910 - 15 września 2024, 21:55:34 - *.69.67.43
Bardzo "trafiony" tytuł patrząc na statystyki z tego meczu :-)
Prawda jest taka że z przebiegu gry remis jest sprawiedliwy ze wskazaniem na Widzew. Dwie bramki dla Gieksy po błędach w defensywie Widzewa. Przez 35 minut pierwszej połowy gra wyglądała jakby Widzew przyjechał na PP do jakiegoś klubu z 4 ligi bo różnica w jakości i kulturze gry to były minimum 3 poziomy. Później Gieksa strzela te dwie bramki i w drugiej połowie meczu warunki atmosferyczne uniemożliwiły taką grę Widzewa jak w I połowie.