Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

15 września 2024, 14:59:43 - gabrielba
Betclic II liga: Chojniczanka 2-1 Podbeskidzie

15 września 2024, 13:00 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)
Chojniczanka Chojnice 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Valērijs Šabala 75 (k), Marcin Kozina 82 - Paweł Czajkowski 56

Chojniczanka: 29. Damian Primel - 21. Jakub Goliński, 8. Tomasz Boczek, 5. Beniamin Czajka, 11. Marcel Stefaniak (66, 2. Mateusz Bąkowicz) - 10. Dariusz Kamiński (70, 79. Marcin Kozina), 66. Patryk Olejnik (70, 24. Jakub Romanik), 7. Błażej Szczepanek (84, 34. Damian Nowacki), 6. João Guilherme, 58. Bartosz Pikul (46, 22. Jakub Branecki) - 20. Valērijs Šabala.

Podbeskidzie: 1. Konrad Forenc - 13. Dawid Ściuk, 28. Kornel Osyra, 4. Marcin Biernat, 22. Kacper Gach (81, 3. Daniel Dziwniel) - 20. Szymon Gołuch (46, 23. Marcel Misztal), 18. Paweł Czajkowski, 27. Jaka Kolenc (31, 24. Michał Bednarski), 30. Radosław Zając (63, 33. Bartosz Bieroński), 7. Linus Rönnberg (63, 70. Lionel Abate Etoundi) - 90. Lucjan Klisiewicz.

żółte kartki: Primel, Goliński, Branecki - Gołuch, Rönnberg, Zając, Ściuk, Bednarski, Bieroński, Biernat.
czerwona kartka: Bartosz Bieroński (87. minuta, Podbeskidzie, za drugą żółtą).

Mick - 15 września 2024, 15:08:26 - *.warszawa.vectranet.pl
Beztroski i podwórkowy futbol kopaczy z Bielska trwa nadal. Brawo!!! Czy ktoś z decydentów to widzi? Brawo trener jego pomocnicy i cały zarząd. W 3 lidze też można marnować pieniążki z miasta!

Tomek - 15 września 2024, 15:09:19 - *.petrus.pl
Zasłużone zwycięstwo Chojniczanki 🙂. Panie Brede, średnio 😂😂😂

szyderca - 15 września 2024, 15:13:40 - *.171.151.2
Brawo Brede. Chojnice na ciebie czekały i są z ciebie dumni

Darek - 15 września 2024, 15:15:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zmiany na plus, Bieroński robi karnego i łapie czerwoną kartkę, Dziwniel minutę po wejściu daje się ograć jak junior

Amadeusz - 15 września 2024, 15:28:12 - *.pmcnet.pl
@Darek zgoda że Dziwniel dał się ograć jak junior. Ale druga sprawa, bramka została zdobyta ze spalonego. Więc błąd sędziego, który prowadził mega słabo ten mecz. Uważam nawet, że kompromitujące.

Mariola - 15 września 2024, 15:34:17 - *.100.euro-lan.pl
Amadeusz witamy w II lidze, lidze w której nie ma WAR-u

Chojnice - 15 września 2024, 15:48:02 - *.petrus.pl
Dobrze,że Brede odszedł z Chojnic..Wygląda inaczej gra Chojniczanki..na plus..

guru - 15 września 2024, 16:18:38 - *.ittmedia.pl
Serio jeszcze ktoś się nabiera na pseudo fachowca Brede?

Andrzej - 15 września 2024, 16:55:59 - *.petrus.pl
Byłem na meczu jestem starym kibicem Chojniczanki i uważam że sędzia nie skrzywdził żadnej drużyny pierwsza połowa na remis a druga mam normalnie lepsza Chojna na plus Podbeskidzia gra w dziesiątkę super że pan Brede odszedł dostał od kibiców to na co zapracowal

miki - 15 września 2024, 18:22:17 - *.play-internet.pl
Kibice głośno podziękowali Krzysiowi Brede

Ertt - 15 września 2024, 18:22:53 - *.7.94.17.ipv4.supernova.orange.pl
Może Brede zostanie w Chojnicach, niech już zostawi Bielsko w spokoju.

Vixenbb - 15 września 2024, 20:45:06 - *.100.euro-lan.pl
Zwycięstwo podarowane karny bardzo dyskusyjny a bramka ze spalonego niestety var nie istnieje w tej klasie.

Vixenbb - 15 września 2024, 21:12:36 - *.100.euro-lan.pl
A sędzia żenująco słaby jak się nie panuje nad meczem to można dać 1 milion zółtych kartek plus dwa błędy i mecz cudownie wypaczony.

Chojnice - 15 września 2024, 22:31:45 - *.petrus.pl
Podbeskidzie nie płaczcie..To jest druga liga...Bez VAR-u .. Tu są inne prawa..Musicie się nauczyć tej ligi..Mogliście siedzieć w 1 lidze,a nie spadać do 2 ligi..Nie radzicie sobie w 2 lidze to niedługo będzie 3 liga...

cdnn - 15 września 2024, 23:13:57 - *.centertel.pl
Chojniczanka dumna z przekręconego meczu. Słabe. @Andrzej jak się jest z Chojnic, to oczywiste, że się będzie uważać, że sędzia nikogo nie skrzywdził. Mogłeś sobie darować ten komentarz :D

Miś - 16 września 2024, 8:40:07 - *.146.254.85.mobile.internet.t-mobile.pl
Po ogladnieciu powtorki, deczje sedziego jak najbardziej prawidlowe!

Tomek - 16 września 2024, 16:53:12 - *.petrus.pl
Obejrzyjcie dokładnie powtórki płaczki z Podbeskidzia.

Vixenbb - 16 września 2024, 19:52:00 - *.100.euro-lan.pl
Jak na razie jest oficjalny protest i pismo klubu może zaskutkuje Varem w drugiej lidze i takich sytuacji po prostu nie będzie.

@Miś - 16 września 2024, 23:03:26 - *.centertel.pl
Chyba w bajce o Misiu Uszatku.

#Tomek - 16 września 2024, 23:09:15 - *.centertel.pl
Obejrzeliśmy i... brak ręki przy karnym orsz spalony przy drugiej bramce. Prawidłowy wynik 0-1 Podbeskidzie. Dziękujemy za uwagę, a panu sędziemu 'dziękujemy' za druk meczu.

Tomek - 17 września 2024, 6:37:41 - *.petrus.pl
No to chyba inny mecz oglądałeś. Przy karnym można się kłócić no ale spalonego przy drugiej bramce napewno nie ma, ten obrońca co dał się ograć jak junior w momencie podania był wyraźnie bliżej bramkarza niż napastnik ( dobry metr ) gdzie tam spalony płaczki ?

#Tomek - 17 września 2024, 20:15:46 - *.centertel.pl
Oglądaliśmy dokładnie ten sam, ale ty nie znasz się na piłce. Wynik wypaczony, poszedł protest i tyle w temacie.

jan - 17 września 2024, 21:33:14 - *.mikronet.org.pl
Koniec Bredzenia nie umiecie przegrywać i tyle w temacie .Cieszcie że nie było co najmniej 4-1. Zasłużone zwycięstwo Chojnic .Pozbądzcie się tego inteligętnego jak o sobie mówi słabego ale mocnego w gębie trenera i będzie spoko.

Tomek - 17 września 2024, 21:33:55 - *.petrus.pl
No przecież Kozina mial jeszcze metr zapasu przy podaniu. Piszecie sobie ten protest nawet do Watykanu. Jak dobrze ze ten Brede do was przeszedł. Powodzenia 😂😂😂😂