Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

15 września 2024, 16:26:40 - LukaszR
Betclic I liga: Arka 5-0 Kotwica

15 września 2024, 14:30 - Gdynia (Stadion Miejski)
Arka Gdynia 5-0 Kotwica Kołobrzeg
Kike Hermoso 13, Szymon Sobczak 18, 39, Karol Czubak 55, Kacper Skóra 90

Arka: 77. Damian Węglarz - 32. Przemysław Stolc, 23. Kike Hermoso, 29. Michał Marcjanik, 94. Dawid Gojny (77, 6. Kasjan Lipkowski) - 9. Tornike Gaprindaszwili (61, 14. Hide Vitalucci), 39. Filip Kocaba (76, 28. Wojciech Zieliński), 19. Michał Rzuchowski (28, 8. Alassane Sidibé), 27. João Oliveira (61, 21. Kacper Skóra) - 7. Szymon Sobczak, 10. Karol Czubak.

Kotwica: 88. Marek Kozioł - 7. Łukasz Kosakiewicz, 21. Michał Kozajda, 66. Piotr Witasik, 27. Tomasz Wełna (67, 6. Kamil Kort), 22. Wołodymyr Kostewycz - 10. Michał Cywiński (59, 70. Leon Kreković), 24. Filipe Oliveira, 80. Zvonimir Petrović, 29. Marcel Bykowski (59, 15. Miłosz Kurowski) - 9. Filip Kozłowski.

żółte kartki: Rzuchowski, Kocaba - Petrović, Wełna, Witasik.

sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń).
widzów: 8094.

W 39. minucie Szymon Sobczak (Arka) nie wykorzystał rzutu karnego (Marek Kozioł obronił).

TS Maczeta - 15 września 2024, 16:29:36 - *.centertel.pl
Wisła odpaliła Sobczaka i wzięła Zwolińskiego😁

a - 15 września 2024, 16:30:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzę, że Kotwa stabilizuje swoje wyjazdowe wyniki... Tu mogło być i z 10-0, ale przecież ten Czubak "strzela" z siłą 4-letniego dziecka. Niedożywiony, czy co?

Anioła - 15 września 2024, 16:32:52 - *.7.115.175.ipv4.supernova.orange.pl
Arka chyba się poczuła zazdrosna jak Lech rozbił jagiellonię 5:0 Sobczak top a Zwoliński w Wiśle dalej bez goli.

a - 15 września 2024, 16:33:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@maczeta - na tym Zwolińskim to wszyscy robią "złoty" interes - ostatnio Raków się nabrał

Bułkens - 15 września 2024, 16:36:41 - *.play-internet.pl
Pan Rasmus obsr.ał gacie i dlatego Rzuchowskiemu nie daje drugiej żółtej kartki , a później gwiżdże śmiesznego karnego. Dramat gościu w czarnym stroju z gwizdkiem.

19 King 22 - 15 września 2024, 16:48:14 - *.vps.ovh.net
Poznań tępi Ruch Konigshutte caly Poznań anty r.

ben 10 - 15 września 2024, 16:51:02 - *.220.46.224
Praca Łobodzińskiego daje wreszcie wymierne efekty.

Lol - 15 września 2024, 17:12:34 - *.146.238.207.mobile.internet.t-mobile.pl
Bułkens a co by to zmieniło??

legnica - 15 września 2024, 17:19:03 - *.27.145.83.ipv4.supernova.orange.pl
Arka dzisiaj była lepsza, ale po co sędzia z torunia jeszcze im pomagał? rzut karny na 3-0 to z kapelusza, brak czerwonej kartki za ponowny faul rzuchowskiego to skandal..... Mecz mógł wtedy całkiem inaczej wyglądać...

Marcin - 15 września 2024, 17:23:45 - *.146.36.64.mobile.internet.t-mobile.pl
Co ten Kołobrzeg odstawił ?

MZKS - 15 września 2024, 17:38:08 - *.34.243.39.vultrusercontent.com
Fajne śmieszki z tej Kotwicy,
na meczu ponad 8 tys. ludzi a oni zapodali
" co was tak mało".
Ciekawe ilu kibiców chodzi na mecze w Kołobrzegu.
TAG!

Kibic - 15 września 2024, 17:54:55 - *.49.241.242.ipv4.supernova.orange.pl
Kibice powinni na treningu wytłumaczyć Arkowcom - nie tylko Czubiemu - żeby podawali piłkę kolegom, to wtedy oni też będą obsługiwani w polu karnym. 10:0 powinno być.

Pielgrzym - 15 września 2024, 18:38:42 - *.static.inetia.pl
Korona-Kołobrzeg =TRAGEDIA.

jarock - 15 września 2024, 19:46:18 - *.icpnet.pl
Gratki z WLKP. Arka pokazała Kotwicy miejsce w szeregu.

viking - 16 września 2024, 10:39:20 - *.53.146.64.wave.com.pl
Jaki karny z kapelusza. Ewidentnie Kosakiewicz zatrzymał piłkę ręką.Ale to i tak było bez znaczenia. Ten mecz mógł i powinien zakończyć sie dwócyfrówką.Kotwica - najsłabszy team jaki był w Gdyni od dłuższego czasu.

Lulek - 16 września 2024, 15:11:25 - *.146.124.35.mobile.internet.t-mobile.pl
@viking: Nie przesadzaj z Kotwicą. Najsłabszy team, jaki był w Gdyni od dłuższego czasu, to była Arka Łobodzińskiego.

ST71 - 16 września 2024, 15:26:56 - *.204.9.151.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo ARKA

przemas - 16 września 2024, 15:35:53 - *.netia.pl
@MZKS - ten kołobrzeski klubik jest mistrzem w zawyżaniu swojej frekwencji. Tam zazwyczaj jest 60-70% tego co podają oficjalnie.