Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

18 września 2024, 20:45:05 - Rutek
LM: Łukasz Skorupski obronił rzut karny

Łukasz Skorupski obronił rzut karny w zremisowanym przez jego włoską Bolognę 0-0 meczu 1. kolejki fazy ligowej Ligi Mistrzów z ukraińskim Szachtarem Donieck. 33-letni bramkarz rozegrał cały mecz.

18 września 2024, 18:45 - Bolonia (Stadio Renato Dall'Ara)
Bologna FC 1909 0-0 Szachtar Donieck

żółte kartki: Stefan Posch, Santiago Castro - Wałerij Bondar, Vinícius Tobias, Taras Stepanenko, Marlon Gomes.

sędziował: Rohit Saggi (Norwegia).
widzów: 23 130.

W 4. minucie Heorhij Sudakow (Szachtar) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Skorupski obronił).

W drużynie gospodarzy Kacper Urbański wszedł na boisko w 78. minucie, gdy opuścił je Giovanni Fabbian.

Liga Mistrzów 2024/2025

a - 18 września 2024, 20:48:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ktoś to pokazywał?
Bo C+Sport, który pod kierunkiem paproka Kołodziejczyka schodzi na psy rok po roku, prawie wszystkie mecze LM koduje, a nawet magazyn skrótów.

@a - 19 września 2024, 8:41:28 - *.42.10.84.alfanet24.pl
c+ na swoim kanale na youtube wrzuca skroty do kilku godzin po meczu. Tak samo z meczami ekstraklasy.

a - 19 września 2024, 11:12:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wiem, ale wolałbym to obejrzeć normalnie na tv, za który płacę tym cwaniaczkom abonament.