Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

20 września 2024, 19:52:48 - euzi
PKO BP Ekstraklasa: Radomiak 4-0 Korona

20 września 2024, 18:00 - Radom (Radomskie Centrum Sportu)
Radomiak Radom 4-0 Korona Kielce
Leonardo Rocha 7, 46, 79, João Peglow 12

Radomiak: 1. Maciej Kikolski - 24. Zié Ouattara, 29. Raphael Rossi (84, 88. Francisco Ramos), 16. Mateusz Cichocki, 23. Paulo Henrique - 13. Jan Grzesik (76, 99. Guilherme Zimovski), 28. Michał Kaput, 77. Chrístos Dónis (68, 6. Bruno Jordão), 27. Rafał Wolski (69, 9. Leândro), 7. João Peglow - 17. Leonardo Rocha (85, 20. Radosław Cielemęcki).

Korona: 1. Xavier Dziekoński - 37. Hubert Zwoźny (80, 2. Dominick Zator), 66. Miłosz Trojak, 5. Pau Resta, 6. Marcel Pięczek, 3. Konrad Matuszewski - 8. Martin Remacle (70, 10. Shuma Nagamatsu), 18. Yoav Hofmeister, 27. Pedro Nuno (46, 71. Wiktor Długosz) - 9. Jewgienij Szykawka (46, 17. Mariusz Fornalczyk), 20. Adrián Dalmau (70, 21. Danny Trejo).

żółte kartki: Paulo Henrique, Dónis, Bruno Jordão, Leonardo Rocha, Leândro - Dziekoński, Remacle, Resta, Zwoźny, Nagamatsu.

Wstyd, Wstyd i jeszcze raz Wstyd.
Zero ambicji, zaangażowanija , chęci walki!!!

Rudi - 20 września 2024, 20:01:44 - *.8.249.105.ipv4.supernova.orange.pl
Proszę nie przeszkadzać Koronie w planie spadku z ligi.

BI - 20 września 2024, 20:05:27 - *.static.ip.netia.com.pl
Proszę o ciszę...

Białasa - 20 września 2024, 20:05:30 - *.7.117.19.ipv4.supernova.orange.pl
Dwie pierwsze bramki Radomiaka na konto Dziekońskiego, dwa razy źle obliczył lot piłki ale Korona i tak dramatycznie słaba tak źle nie było nawet za najgorszych spotkań za Kuzery.

zielony - 20 września 2024, 20:08:17 - *.as13285.net
brawo radomiak

wichura - 20 września 2024, 20:10:09 - *.146.32.39.mobile.internet.t-mobile.pl
Lepiej przegrać raz 0:4 niż cztery razy po 0:1...
I to chyba jedyny optymistyczny komentarz do dzisiejszej gry Koroneczki

Ehhh... - 20 września 2024, 20:10:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co to za frajda grać bez swoich kibiców jak na Radomiaku sektor gości nie jest wybudowany

kaz - 20 września 2024, 20:11:28 - *.184.193.76.ipv4.supernova.orange.pl
Z tak beznadziejną obroną i słabym nie pierwszy raz Dziekońskim to nie ma co marzyć o wygrywaniu meczów, a jeszcze brak rasowego napastnika. Tu żadna zmiana trenera nic nie pomoże , a tego Fornalczyka to odesłać do rezerw, dlaczego nie gra Błanik a wstawia tego Trejo który traci każdą piłkę.

Pilnuj - 20 września 2024, 20:18:51 - *.42.99.255
Pilnuj swojego Piasta który spadnie z ligi bo ty nie jesteś kibicem Lecha.

ajax1973 - 20 września 2024, 20:20:42 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
Brawo Radomiak święta wojna wygrana oby tak dalej. Pozdro do braci.

maz - 20 września 2024, 20:25:47 - *.197.19.169 (*.253.206.182)
Brawo bRRacia. Teraz Legia puka klub bez gabloty.

maz - 20 września 2024, 20:30:33 - *.197.115.12 (*.253.206.182)
Wez lekarstwa.

Broń - 20 września 2024, 20:32:36 - *.146.114.20.mobile.internet.t-mobile.pl
W Radomiu tylko Broń się liczy - zapamiętajcie to sobie !

Xxx - 20 września 2024, 20:36:45 - *.centertel.pl
Legia przegrywa Feio aut 😁😁😁

Insajder - 20 września 2024, 20:44:39 - *.play-internet.pl
Ale ktoś poukładał tego Radomiaka. Baltazar coś jakby nie w sosie.

Zielony Ra - 20 września 2024, 20:44:43 - *.play-internet.pl
Może zna się smiać z Baltazara. U mnie ma szacunek dozgony bo dał nam cośczego nikt nie potrafił. Zwycięstow z kielecką k....4 do op0

Knedel - 20 września 2024, 20:51:53 - *.centertel.pl
Leo Rocha skatował Koronę na zawsze zapisał się w historii Radomiaka.
Baltazar ustawił Radomiaka na to spotkanie wybitnie.

19RKS10 - 20 września 2024, 20:53:43 - *.248.53.105
Tak, w Radomiu tylko Broń ... NIE MA KIBICÓW 💪🤭

19RKS10 - 20 września 2024, 20:55:45 - *.248.53.105
Synku z Broni, dobrze wiesz, bo tak piszą w gazetach, średnia na waszych meczach w Radomiu to 167 widzów 🤘

Arturo - 20 września 2024, 20:59:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Walka gołej dupy z bratem;) Dawno nie widziałem żeby Radomiaczek tak przeciwnika zdominował... 1 celny strzał w 73 minucie Korony...

Wp@pl - 20 września 2024, 21:01:19 - *.centertel.pl
Dziekionski, to ja tak darłem ryja w 1 połowie. Mówiłem że będą 4 i były 4. Dzięki- taka była umowa.

cham ze ws - 20 września 2024, 21:24:15 - *.centertel.pl
... w kwietniu 2024 roku Korona broni się przed spadkiem z EX i wgrywa u siebie Radomiakiem 4:0. Dzisiaj 20 września 2024 Radomiak wgrywa 4:0. Korona oddaje mecz bez walki...

Pytajnik? - 20 września 2024, 21:25:32 - *.play-internet.pl
Dlaczego nie było kibiców Korony na derbach w Ostrowcu? KSZO zajechało dopingiem równo.

Pynek44 - 20 września 2024, 21:34:01 - *.as13285.net