Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

20 września 2024, 22:41:12 - euzi
Czerwona kartka Pawła Dawidowicza

Paweł Dawidowicz został ukarany czerwoną kartką, a jego Verona przegrała u siebie 2-3 (1-2) z Torino w spotkaniu 5. kolejki włoskiej Serie A.

20 września 2024, 20:45 - Werona (Stadio Marcantonio Bentegodi)
Hellas Verona FC 2-3 Torino FC
Grigóris Kástanos 12, Daniel Mosquera 90 - Tonny Sanabria 10, Duván Zapata 33, Ché Adams 79

żółte kartki: Diego Coppola, Grigóris Kástanos, Dailon Livramento - Ali Dembélé.
czerwona kartka: Paweł Dawidowicz (20. minuta, Verona, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Livio Marinelli (Tivoli).
widzów: 24 801.

W 22. minucie Tonny Sanabria (Torino) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

Dawidowicz rozpoczął spotkanie w wyjściowym składzie. W zespole gości Sebastian Walukiewicz grał do 82. minuty, kiedy zmienił go Ali Dembélé, Karol Linetty wszedł na boisko w 67. minucie, zmieniając Adriena Tamèze, a Jakub Krzyżanowski pozostał poza kadrą. W Torino ponadto całe spotkanie rozegrał Vanja Milinković-Savić (dawniej Lechia Gdańsk), a w Veronie Ondrej Duda (w przeszłości Legia Warszawa) pozostał poza kadrą.

Torino jest liderem z dorobkiem 11 punktów, a Verona jest dziewiąta z sześcioma punktami.

Xsiądz - 20 września 2024, 22:48:41 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Bardzo przeciętny obrońca i on ma plac w reprezentacji to jest kryminał ale znawcy futbolu wiedzą i widzą lepiej on to kasztan a nie obrońca 🙄

scout - 20 września 2024, 22:50:58 - *.play-internet.pl
dla mnie to zawsze było drewno typu pazdan jodłowiec brzyski trałka, z kimś takim kadra nic nigdy nie osiagnie Probierz pobudka !!!

2009 rok - 20 września 2024, 23:16:43 - *.244.152.135
Tam nic nie było.Poprostu męska gra i tyle. Paweł polscy kibice nie mają pretensji o tą czerwoną kartkę

bystrzyca - 21 września 2024, 0:01:07 - *.hlrn.qwest.net
Zawieszony na stałe na plecach przeciwnika.

Adamst - 21 września 2024, 7:38:31 - *.dynamic.chello.pl
Ładna praca łokciem.

max - 21 września 2024, 8:00:46 - *.dynamic.chello.pl
@2009...chyba inny mecz oglądałeś albo nie widziałeś wogóle...brutalne zagranie łokciem !!!

Olek - 21 września 2024, 10:40:51 - *.146.92.73.mobile.internet.t-mobile.pl
Jaki trener kadry taki obrońca,wiedza trenera Probierza,adekwatna do umiejętności piłkarskich Dawidowicza,jeden wart drugiego.

kris - 21 września 2024, 11:01:26 - *.play-internet.pl
"polski Hummels"

Olaf - 21 września 2024, 12:12:03 - *.pruszkow-piastow.vectranet.pl
W sytuacji bez piłki uderzenie łokciem nie może się skończyć inaczej niż czerwień. Nie rozumiem co w takim zawodniku który daje się łatwo sprowokować widzi nasz selekcjoner. Niestety czasy Łukasza Piszczka czy sięgając jeszcze dalej Tomasza Wałdocha prędko nie wrócą.

old 66 - 21 września 2024, 12:12:07 - *.dynamic.inetia.pl